Przed GP Australii 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez ventylator So mar 15, 2008 22:37  

Ktos pytal o zrodlo informacji, ze w bolidzie Sutila bedzie wyminiony silnik i podwozie:

http://www.newindpress.com/NewsItems.asp?ID=IES20080315145834&Page=S&Title=Sports&Topic=0&
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Pokwa So mar 15, 2008 22:47  

Co do vettela to wyjechał na Q3 więc już chyba nie mógł se dolać paliwa. A z iloma litrami wyjechał ??
Miss You Kimi!
http://www.takeagift.pl/polecam:71634 Jak mnie nie lubisz to wejdź, zarejestruj się i wypełnij startową ankietę. Będę Ci dozgonnie wdzięczny.
Avatar użytkownika
Pokwa
 
Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 18:55
Lokalizacja: Toruń
GG: 20964581

Postprzez Maly-boy So mar 15, 2008 22:48  

Pokwa napisał(a):Co do vettela to wyjechał na Q3 więc już chyba nie mógł se dolać paliwa. A z iloma litrami wyjechał ??


skad mamy wiedziec ? co do tego pierwszego to chyba oczywiste ze nie mogl dolac paliwa bo nikt nie moze po q3 (jesli startowal w q3) dolewac paliwa
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez bodek So mar 15, 2008 23:18  

Widać, że tempeatura rośnie, tętno się wzmaga :)
Jakoś nie mogę się zgodzić z niektórymi opiniami, że Polakowi (Polce) nie zależy na zwycięstwie Polaka w F1, dla mnie to tylko indywidualizm i/lub przekora tak piszących.
Ilość formumowiczów i postów przez nich generowanych tak wzrosła, że rzeczywiście nie sposób tego strawić (chyba, że ktoś ma nadmiar czasu), zatem do lamusa muszą trafić wspomnienia jak to kiedyś bywało, że ktoś coś nasmarował i cały temat to raptem kilka (kilkanaście) stron na monitorze. Czy to dobrze, czy źle nie mnie oceniać, ale tak już będzie.
Odnośnie dominacji wątków przez osobę RK - no cóż, przecież to są po prostu nasze zwykłe ludzkie emocje, a że moderator(rzy) ma 10 razy więcej roboty niż kiedyś, wnisoki niech sobie wyciągną, bo apele o samoograniczanie w wypowiedziach niewiele według mnie przyniosą.
Wyścig - a kto to wie? Dla mnie, na tem moment cała pierwsza 5-tka ma podobne szansę na wygranie, sporo zależeć będzie nie tyle od stratu, co od ilości i momentów pojawiania się SC. Nawet Nick i nieudolny Massa (fanów przepraszam, my opinion) nie są wcale na złej pozycji startowej do zwycięstwa.
Statystyki z lat ubiegłych - wybaczcie, ale prognoza na podstawie 10-ciu wyników z poprzednich sezonów, jest tyle samo warta co symulacja na podstawie 10-ciu rzutów kostką, że teraz wypadnie 6 a nie np: 1 :D
Do zobaczenia jutro, jak już odegrają hymn "odpowiedni".
bodek
 
Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 21:26
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Ramzi So mar 15, 2008 23:32  

Dobra to podziele sie swoimi oczekiwaniami co do startu.
Moze to nie sa o tyle oczekiwania tylko to co moze sie wydarzyc z duza doza prawdopodobienstwa.
Wydaje mi sie ze bedize niezla rozpierducha jak nie na prostej startowej to na pierwszym zakrecie. 1szy start bez elektroniki wspomagajacej moze sprawic problemy tym bardziej na poddenerowanych i spietych kierowcach.
Nie bede sie bawil w kolejnosci i takie tam ,bo to nie ma najmniejszego sensu.
Tyle :P
Ostatnio edytowano N mar 16, 2008 0:09 przez Ramzi, łącznie edytowano 1 raz
Ramzi
 
Dołączył(a): Pn lip 30, 2007 11:34
Lokalizacja: Olsztyn
GG: 5171580

Postprzez K So mar 15, 2008 23:58  

Mam podobne zdanie jak Ramzi - będzie się działo. Chociaż wolałbym, żeby nie działo się za bardzo - chciałbym zobaczyć pojedynek BMW - McLaren od startu do mety.
Nie będę typował zwycięzcy - wcześniej obstawiałem Kimasa i jak widać faworyt poległ w przedbiegach. Pewnie przebije się do punktowanych miejsc, ale gdzie ostatecznie wyląduje - trudno powiedzieć.
Wg mnie bardziej doświadczeni kierowcy awansują. I to tyle.
Avatar użytkownika
K
 
Dołączył(a): Pn cze 04, 2007 19:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Sergi N mar 16, 2008 4:53  

chyba wiekszosc spi, takie szybkie pytanko. jakie polecacie telewizje w necie, chodzi mi zeby bufor szybko wchodzil i zeby nie cieło? Ze swojego doswiadczenia mozecie podacj jakies?

narazie bede ogladał na chinskiej tv
"Takie czasy nastały, że jak chcesz z kim mądrym pogadać, musisz rozmawiać sam ze sobą." Sokrates.
Avatar użytkownika
Sergi
 
Dołączył(a): N lip 08, 2007 14:32
Lokalizacja: Piła

Postprzez Dziadek N mar 16, 2008 5:01  

Oglądam sobie na polsacie sport studio i szczerze mówiąc ten Dowbor wszystko psuje. Mam nadzieje, że kierowcy mi to wynagrodzą.
Kubica w pierwszej trójce, Rosberg w pierwszej szóstce a Vettel w pierwszej ósemce :) Wtedy zapomnę, że Polsat dał ciała z prowadzącym.

Co do startu, to ciężko będzie Robertowi utrzymać drugą pozycje. Jednak nie wyobrażam sobie po starcie gorszego miejsca jak trzecie.
Tak czy siak z przodu będzie ciekawie z tyłu również - Alonso vs Raikkonen.

P.S. Webber "oprowadza" nas bolidem po torze.
.
Obrazek
Avatar użytkownika
Dziadek
 
Dołączył(a): Wt lut 27, 2007 2:58
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Postprzez kaziktom N mar 16, 2008 5:28  

Dziadek napisał(a):
P.S. Webber "oprowadza" nas bolidem po torze.


no i właśnie
a było tylu "fachowców" na forum, co twierdzili, że wyłączność włoskiej telewizji dotyczy tylko terytorium Włoch., a tych co tylko zastanawiali się, czy wyłączność nie jest całkowita, mieszali z błotem.
Pokory trochę panowie "fachowcy"
kaziktom
 
Dołączył(a): So maja 26, 2007 14:25

Postprzez kowcyk N mar 16, 2008 5:30  

chciałbym zauważyć że w F1 jeździ Indonezyjczyk, bo flaga Polski jest odwrócona:/ Wstyd dla organizatorów!! Ruszyli na FL!!!
Ku chwale ManUtd!!
kowcyk
 
Dołączył(a): Pt lut 08, 2008 16:10
Lokalizacja: Z nikąd

Postprzez bankoq N mar 16, 2008 5:38  

Brawo Robert!!!

Świetny start jak na brudną cześć toru. Jakby startował z P3 miał szansę na P1.

A Massa pokazał jak jest słaby. Facet blokuje miejsce w Ferrari lepszym kierowcom.
bankoq
 
Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 0:07
GG: 2774995

Postprzez kaziktom N mar 16, 2008 5:47  

Massa od początku weekendu udowadnia, że bez TC nie radzi sobie i jak się szybko nie poprawi, to nie zasluguje na miejsce w ferrari, a to co pokazał w pierwszym zakręcie... to żal było oglądać :/
kaziktom
 
Dołączył(a): So maja 26, 2007 14:25

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron