Przed GP Australii 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez ventylator N mar 09, 2008 18:49  

Kwalifikacje oglądać po wyścigu?? Przecież to pozbawione sensu, zero emocji. Już lepiej obejrzyj sobie o 9.50 powtórke w sobote na PS.
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Krauza N mar 09, 2008 18:51  

Kurde właśnie :P Dopiero po twoim poście zrozumiałem swój błąd :P Bo powtórka z quali jest w sobote :P
Avatar użytkownika
Krauza
 
Dołączył(a): So cze 09, 2007 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy - Śląskie Holywood
GG: 9858509

Postprzez ventylator N mar 09, 2008 18:57  

the_stig napisał(a):Żeby sie już nikt głupio nie pytał o to kiedy i gdzie są transmitowane wyścigi, quali i treningi:

Obrazek



:evil:
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez RENO N mar 09, 2008 18:58  

the_stig napisał(a):Na pierwszym miejscu oczywiście, widzę kierowców Ferrari, Massa potem Kimi. Czemu Massa pytacie. Moim zdaniem poradzi sobie lepiej od reszty z jednolitym ECU, bez hamowania silnikiem i tym podobnych pomocy w tym TC.



buhahaha dobry żart, wątpie, że on sobie z tym poradził tak dobrze jak Kimi, przecież płakał kiedyś, że będzie gorzej itp itd, ja myśle, że to tylko może obnażyć jego umiejętności, Massa nie jest tak dobry jak Kimi czy Alonso, ma tylko fart, że jego menago jest synalek Todta i, że siedzi w Ferrarynce
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez ventylator N mar 09, 2008 18:59  

RENO napisał(a):Massa nie jest tak dobry jak Kimi czy Alonso, ma tylko fart, że jego menago jest synalek Todta i, że siedzi w Ferrarynce


Ale w 2007 najlepiej radził sobie z przepustnią i na tej podstawie miałem nadzieje, że w 2008 będzie najlepszy. Chciałem jak najdłużej trzymać się swoich przekonać, ale to chyba traci sens.
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez SoBcZaK N mar 09, 2008 19:08  

RENO napisał(a):Massa nie jest tak dobry jak Kimi czy Alonso,

rok temu o ile dobrze pamiętam to Massa spisywał sie lepiej w Melbourne od Kimasa i za pewne zdobyłby PP ale "na szczęście" dopadła go awaria przez co Kimi był bez konkurencyjny. Ale to było w czasach kiedy to Kimi był jeszcze w okresie aklimatyzacji w nowym zespole a Massa już miał jeden sezon za sobą w Ferrari i wyraźnie lepiej mu sie jeździło. Teraz jednak Kimi jest mistrzem, bolid ma z pewnością lepiej zrobiony pod siebie, nie ma problemów ze sprzęgłem więc z pewnością będzie szybszy od wszystkich. Nie ma innej opcji 8)
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Dziadek N mar 09, 2008 19:15  

Życzę sobie, aby w tym sezonie coś się zmieniło :evil: Niech wygra ktoś inny, czyli BMW lub Williams.
Wiem, że to tylko pobożne życzenia, ale czy nie chcielibyście jakiejś odmiany?
Trzymam kciuki za BMW i Williamsa :) Mimo, że moje nadzieje nie są poparte przed sezonowymi wynikami, to na nich liczę :)

P.S. Ja w dzień wyścigu postanowiłem nie spać, bo i tak standardowo kładę się o 1:00 spać, więc nie ma sensu.
Ostatnio edytowano N mar 09, 2008 19:43 przez Dziadek, łącznie edytowano 1 raz
.
Obrazek
Avatar użytkownika
Dziadek
 
Dołączył(a): Wt lut 27, 2007 2:58
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Postprzez Pokwa N mar 09, 2008 19:17  

http://youtube.com/watch?v=oYY-C1meDAs

Dla wszystkich głodnych :evil:
Fajny review GP Australii 2007
Miss You Kimi!
http://www.takeagift.pl/polecam:71634 Jak mnie nie lubisz to wejdź, zarejestruj się i wypełnij startową ankietę. Będę Ci dozgonnie wdzięczny.
Avatar użytkownika
Pokwa
 
Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 18:55
Lokalizacja: Toruń
GG: 20964581

Postprzez szugher N mar 09, 2008 19:38  

A ja daję Kubasa na 3 miejscu. Zaraz mnie zjedzą za nieuzasadnioną kubicomanię...hihi. Nie będzie (mam nadzieję) wpadki z inżynierem, liczę na "BMW Pałer", Robertas jest znany z późnego hamowania (najpóźniej hamujący kierowca w stawce - nie pamiętam kto to powiedział), a wyścig w parku Alberta jest typu stop&go (powiedział Rampf), bardziej mu pasi jazda bez TC (w wywiadzie chyba dla Auto Motor und Sport powiedział że teraz dopiero może późno hamować bo nic czyli elektronika mu w tym nie przeszkadza) więc myślę że ma duże szanse żeby spełnić moje i nie tylko moje oczekiwania
EDYTA: GÓRNIAK
Avatar użytkownika
szugher
 
Dołączył(a): So paź 21, 2006 19:49

Postprzez Kayo N mar 09, 2008 20:39  

Widzę, że Polacy kładą za duże nadzieję na Robercie. Pomyślcie racjonalnie, przecież do tego daleka mu jeszcze droga.

Obstawiam, że Kimi znów pokażę klasę wraz z Lewisem. Troszkę za nimi ich partnerzy, czyli Massa i Kovalainen.

Co do Roberta to będzie on na pozycji takiej jak mógł być rok temu.

Raikkonen poznał całkowicie zespół, a Tifosi już go zaakceptowali, teraz czuję się tam dobrze i jest pewniejszy siebie dlatego na niego stawiam. Myślę, że Williams wypadnie pozytywnie, podobnie jak Renault. Tyle, że nie wiem jak na to patrzeć. Dla Renault pozytywem było by to, że mógł by konkurować z BMW, czy od czasu do czasu podłączać się pod McL i Ferrarkę?

Również ciekawi mnie Bourdais. :)
Avatar użytkownika
Kayo
 
Dołączył(a): Pt maja 04, 2007 7:11

Postprzez Master N mar 09, 2008 20:54  

Co do Roberta to będzie on na pozycji takiej jak mógł być rok temu.




Oj, żebyśmy się czasem nie zdziwili. Mówię Wam, iż BMW pokażę klasę. Liczę na walkę z czołowymi zespołami. Przeczuwam że Kubica zajmie 3 miejsce w kwalifikacjach, o ile nie będzie żadnych problemów. BMW ma potencjał..
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez kamil.pl5 N mar 09, 2008 20:57  

hmm... w zeszłym roku nawaliła mu skrzynia biegów to teraz odlecą mu koła... albo... hmm... urwie kierownicę :D
Obrazek
Czy istnieje coś gorszego niż miłość brzydkiej kobiety? Owszem - przyjaźń pięknej kobiety - Albert Camus
Avatar użytkownika
kamil.pl5
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 14:40

Postprzez ventylator N mar 09, 2008 20:58  

Master ja tez na to licze:!: Jestem z Tobą ;) Chyba pierwszy raz się z Tobą w 100% zgadzam :)
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Kayo N mar 09, 2008 21:03  

kamil.pl5 napisał(a):urwie kierownicę :D


Ta, żeby się jeszcze dało :D

Jakoś mi się na razie nie chce wierzyć w potencjał BMW. Choć mogę się mylić i naprawdę mogą porządnie zaskoczyć.

O jejku czas się ciągnie... ;]
Avatar użytkownika
Kayo
 
Dołączył(a): Pt maja 04, 2007 7:11

Postprzez barteks N mar 09, 2008 21:24  

RENO napisał(a):buhahaha dobry żart, wątpie, że on sobie z tym poradził tak dobrze jak Kimi, przecież płakał kiedyś, że będzie gorzej itp itd, ja myśle, że to tylko może obnażyć jego umiejętności, Massa nie jest tak dobry jak Kimi czy Alonso, ma tylko fart, że jego menago jest synalek Todta i, że siedzi w Ferrarynce

Pewnie włoska telewizja wyczuła już, że może się szykować zmiana w jednym z bolidów.... i dlatego podpisali zawczasu umowe z Kubica na wyłączność ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość