Przed GP Australii 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Master N mar 09, 2008 21:25  

the_stig napisał(a):Master ja tez na to licze:!: Jestem z Tobą ;) Chyba pierwszy raz się z Tobą w 100% zgadzam :)


To już 3 raz :o

Jak nie teraz to później. Zobaczycie jak BMW się rozkręci w połowie sezonu. Mieli trochę problemów na testach, ale ja stwierdzam że beemka jest od prezentacji niezawodna. To jest młody zespół. Kilka lat i już jest w czołówce. (jako team). Ze skrzynią będzie OK, silnik nie ma mowy aby padł. Zobaczymy.

Skończy się gdybanie zacznie się ściganie.
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Anderis N mar 09, 2008 21:38  

Ehh, ale mi apetytu na ten wyścig narobiliście :-D

Normalnie czytam i nie mogę się doczekać, gdy wstanę o 4:00 nad ranem i włącze telewizor :D Treningów niestety nie obejrzę, bo w piątek idę do szkoły i z tego co pamiętam, to mam klasówkę z polaka, więc nie ma mowy o nieprzespanej nocy :(

Liczę przede wszystkim na dobrą postawę Williamsa. Nie dość, że jestem ich sympatykiem, to jeszcze oparłem na nich skład w GPM i postawiłem u bukmachera, że oba Williamsy zapunktują :P

A w niedzielę trochę po 7:00 nad ranem będzie już można dyskutować o obecnym układzie sił w stawce i nad tym, co się zmieni podczas sezonu :)
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez Dziadek N mar 09, 2008 21:50  

Ciekawe co byście zrobili gdyby tuż przed wyścigiem, sekundę przed startem w całej Polsce zabrakło prądu :P Tak jak kiedyś w USA. Z ciekawością bym oglądał wiadomości, które opowiadają o desperatach, którzy w przeróżny sposób kombinowali aby jednak oglądnąć wyścig.

A tak poważnie mówiąc, to oby nasze nadzieje, na moc BMW się sprawdziły, jeśli się nie sprawdzą, to już widzę w jakim tonie będzie się odbywała dyskusja w tym wątku.

Często przewija się w temacie nazwa Williams i BMW, a co sądzicie o Toyocie? Może w końcu poczynili duże postępy i to oni będą czarnym koniem?
.
Obrazek
Avatar użytkownika
Dziadek
 
Dołączył(a): Wt lut 27, 2007 2:58
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Postprzez Kayo N mar 09, 2008 21:54  

Anderis napisał(a):A w niedzielę trochę po 7:00 nad ranem będzie już można dyskutować o obecnym układzie sił w stawce i nad tym, co się zmieni podczas sezonu :)


Nie do końca. Powiedział to Niki Lauda, że dopiero po wszystkich wyścigach poza naszym kontynentem będzie można dyskutować na temat formy danego teamu. Trochę się z tym nie zgadza, ale po części tak.

Australia przyniesie nam pewien obraz, ale jak potoczy się dalej wszystko, nie wywnioskujemy z jednego wyścigu. Po Malezji myślę, że powinniśmy już mniej więcej wiedzieć jak to wszystko będzie wyglądać.

Ja się załamie jak nie obejrzę pierwszego treningu. :P

Dziadek napisał(a):Często przewija się w temacie nazwa Williams i BMW, a co sądzicie o Toyocie? Może w końcu poczynili duże postępy i to oni będą czarnym koniem?


Na razie lanie wody przez obu kierowców. Podobnie mówili rok temu. Myślę, że będą nieco lepsi od Hondy i powalczyć mogą z RBR-em nic więcej.

[/quote]
Avatar użytkownika
Kayo
 
Dołączył(a): Pt maja 04, 2007 7:11

Postprzez Marco Gronichella N mar 09, 2008 22:20  

ale się cieszę z otwarcia tego tematu :) tak jak większość jak na razie ze swoimi typami poczekam do soboty po pierwszych sesjach :) liczę na dobrą postawę BMW no i na to że ogórki wystartują!
Avatar użytkownika
Marco Gronichella
 
Dołączył(a): Pt kwi 20, 2007 8:58
Lokalizacja: Warszawa
GG: 7990456

Postprzez TimOOv N mar 09, 2008 22:37  

Dziadek napisał(a):Ciekawe co byście zrobili gdyby tuż przed wyścigiem, sekundę przed startem w całej Polsce zabrakło prądu :P Tak jak kiedyś w USA. Z ciekawością bym oglądał wiadomości, które opowiadają o desperatach, którzy w przeróżny sposób kombinowali aby jednak oglądnąć wyścig.


hih mam laptopa z tunerem któremu bateria starcza na 2h :-) :-) :-) wiec zapraszam wszystkich w takim wypadku :P dojazd do Siedlec we własnym zakresie :P
Jeżeli z przeczytaniem tego tekstu miałeś jakiekolwiek problemy udaj się do okulisty po okulary
TimOOv
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 23:33
Lokalizacja: I tak nie wiecie gdzie to jest

Postprzez ventylator N mar 09, 2008 22:43  

Ja do oglądania potrzebuje TV, laptop i głośne głośniki :-D Bez Live Timinngu zupełnie inaczej ogląda się F1, a tak wszystko na bieżąco wiecie ;) Polecam.

Co do formy Toyoty - ciężko się o nich wypowiadać, bo jak narazie to jest ich początek sezonu taki jak zawsze. Obiecanki cacanki a nie wiadomo co z tego będzie.
A jeszcze co do BMW - pójde w piątek, albo w czawartek do STS-u i obstawię, że Kubica dojedzie na 3-cim miejscu. A nóż się uda ;)
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez M-Power N mar 09, 2008 22:51  

the_stig napisał(a):Ja do oglądania potrzebuje TV, laptop i głośne głośniki


Ja mam podobnie, z tym że nie posiadam lapka i biegam z całym kompem pod TV i ciągnę kabelek z netem + profesjonalne nagłośnienie z garażu.. a może łatwiej będzie przynieść TV 42cale do pokoju?

Narazie nie będę typował w ciemno swoich typów bo nie chcę się zawieść, po cichu liczę na dobrą formę BMW, ale... wszystko okaże się po qualu, bo piątkowe treningi tez wszystkiego nam nie powiedzą
Avatar użytkownika
M-Power
 
Dołączył(a): Wt mar 13, 2007 9:30
Lokalizacja: Lublin
GG: 9009253

Postprzez RENO N mar 09, 2008 23:06  

najlepiej mieć laptopa i acesspointa, wtedy bierzesz tylko lapa tam gdzie TV i po problemie
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Don Pedros N mar 09, 2008 23:17  

Ja także oglądam wyścig zawsze z notebookiem na stole mając live timing przed oczyma. Wtedy wiadomo o wiele więcej , nie trzeba czekać aż komentatorzy łaskawie coś powiedzą, można sytuację oceniać samemu na bieżąco. Oglądanie w ten sposób daje całkiem inny poziom informacji, a co za tym idzie emocje są jeszcze większe. No i przy jakiś problemach z transmisją mamy choć jedno źródło informacji.
Jeszcze lepsze efekty takie oglądanie daje przy treningach i kwalifikacjach, gdy, wszystko zmienia się w mgnieniu oka, śledzenie czasów w poszczególnych sektorach daje o wiele szybciej poprawne dane o formie poszczególnych teamów i kierowców. Polecam !!!!
Avatar użytkownika
Don Pedros
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 16:58
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Easyrider N mar 09, 2008 23:22  

RENO napisał(a):najlepiej mieć laptopa i acesspointa, wtedy bierzesz tylko lapa tam gdzie TV i po problemie
Albo laptopa i bezprzewodowy dostęp do neta. Jak u mnie :-) - lapka na kolanka, Live Timing i heja Robert, "Go and pass Heidfeld!"
Easyrider
 
Dołączył(a): Pt lis 30, 2007 13:39

Postprzez W N mar 09, 2008 23:25  

Easyrider napisał(a):lapka na kolanka

Od tego można być czasowo niepłodnym. 8)

Poważniej: skończyliście z opowieściami o wstawaniu, to teraz "jak oglądam GP"...?
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez Don Pedros N mar 09, 2008 23:27  

Albo laptopa i bezprzewodowy dostęp do neta. Jak u mnie

Hehehe przecież RENO napisał to samo :-D
AccesPoint - tp bezprzewodowy punkt dostępowy ( inaczej sieć radiowa w domu na przykład :grin: )
Ostatnio edytowano N mar 09, 2008 23:29 przez Don Pedros, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Don Pedros
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 16:58
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Easyrider N mar 09, 2008 23:28  

W napisał(a):
Easyrider napisał(a):lapka na kolanka

Od tego można być czasowo niepłodnym. 8)

Poważniej: skończyliście z opowieściami o wstawaniu, to teraz "jak oglądam GP"...?
Chłopie, dla F1 wszystko!!! :lol:
Easyrider
 
Dołączył(a): Pt lis 30, 2007 13:39

Postprzez aba N mar 09, 2008 23:36  

W napisał(a):to teraz "jak oglądam GP"...?

Ja robie to mniej więcej jak większość. Wrzucam Live Timing, robie sobie kawe. Zakładam kloszulke Ferrari i czapeczke MSC, siadam w fotelu i włączam tv. A wtedy to niema mnie już dla nikogo o końca wyścigu. No i jeszcze biore ze sobą komórke bo z kumplem zawsze komentujemy przez smsy każde GP. Tak to mniej więcej wygląda u mnie.
W końcu... już naprawde niemoge się doczekać.
Uwielbiam ten moment przed startem kiedy to kierowcy siedzą w bolidach, ta krzątanina na prostej startowej. Potem wszyscy uciekają, okrążenie formujące i zaczyna się.. Ach, to jest to!!!
Obrazek Michael Schumacher, to taki Richard Petty F1 :diabełek:
Avatar użytkownika
aba
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 22:44
Lokalizacja: Cracov
GG: 9716087

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron