Przed GP Malezji 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Endrju Szopen So mar 22, 2008 17:38  

To pisz od razu, że to dotyczy niektórych, bo zabrzmiało jakbyś kierował to do wszystkich, a nie wszyscy byliby z tego za bardzo zadowoleni...
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez toretore So mar 22, 2008 17:55  

ani o alonso ani o kubice się nie martwię ,dajcie im dwóm ferrari niech stworzą team[abstrachując oczywiście]alonso ze swoim temperamentem i wrodzonymi zdolnościami iberyjczyków[nie muszę przypominać kto wiedzie prym na świecie w moto gp,enduro,czy choćby rajdy terenowe]zrobi co będzie mógł,tak jak robert [wedle przysłowia:Polak se zawsze i wszędzie poradzi]tylko ,niech im dwóm dadzą równe szanse ci co o tym decydują ,przede wszystkim teamy obu zawodników
Avatar użytkownika
toretore
 
Dołączył(a): N mar 16, 2008 9:17
Lokalizacja: z ojczyzny ferdka alonso

Postprzez zupek666 So mar 22, 2008 18:46  

Zgadam się w 100% z MatiKIng . Mam identyczne podejście do forum i tak naprawdę 200 postów dziennie nic nie zmieni. Czasami można odnieść wrażenie że niektórzy piszą posty tylko po to abym mieć ich jak najwięcej. Trzeba przyznać że naprawdę forum jest bardzo przydatne (jeśli chodzi o polskie fora to jest to jedno z najlepszych jakie znalazłem o F1) ale teksty w stylu ,,myślę że będzie tak" nic nie zmienią i nie wniosą nic nowego. Myślę że forum powinno służyć do podawania jakiś nowinek które są trudno dostępne lub podawania najświeższych informacji i rozwiązywaniu problemów które pomogą innym.

To tylko moje zdanie i nie karzę się nikomu do niego dostosowywać.

Wstawione po 24 minutach 44 sekundach:

No ale nie ma co wypominać sobie takich rzeczy. Trzeba cieszyć się z Formuły 1!!! W końcu ona jest tutaj najważniejsza. :-D
zupek666
 
Dołączył(a): Wt sty 15, 2008 16:53

Postprzez gregoff So mar 22, 2008 19:39  

A tak z innej beczki. Nie będę tutaj się przebijał przez 40 stron postów więc jeśli ktoś zauważył już to to przepraszam.

Ale do rzeczy. BMW 22 raz z rzędu awansowało do czołowej 10 kwalifikacji... Kurczę gdyby to samo można by było powiedzieć o ich wynikach w wyścigu to bym był spokojny o to, że kiedyś Robert z nimi wygra wyścig...
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez SoBcZaK So mar 22, 2008 19:42  

gregoff napisał(a):Ale do rzeczy. BMW 22 raz z rzędu awansowało do czołowej 10 kwalifikacji... Kurczę gdyby to samo można by było powiedzieć o ich wynikach w wyścigu to bym był spokojny o to, że kiedyś Robert z nimi wygra wyścig...

z tego co Bartek pisał wiele spamów temu to BMW 20 raz sie zakwalifikowało... (chyba)
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez gregoff So mar 22, 2008 19:48  

Od Gp Brazylii 2006 więc 20 razy. Sorry mój błąd. Zamiast sprawdzić zasugerowałem się wypowiedzią w necie:)

Ech, kiedy da się tak o nich powiedzieć w kontekście wyścigu...

Jutro coraz więcej szans na deszcz... Ja tam bym wolał aby nie padało bo to zwiększy tylko możliwość loteryjnego rozegrania wyścigu... no chyba, że kubek by wygrał:)
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Ralph1537 So mar 22, 2008 20:07  

jesli bedzie padalo to zobaczymy w koncu na co stac kierowcow bez TC w tak trudnych warunkach, a moze nikt nie dojedzie
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralph1537
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 13:50
Lokalizacja: zadupie Szczecin
GG: 4829006

Postprzez MarK So mar 22, 2008 20:46  

MatiKIng ; zupek666 >> ufff... podnieśliście mnie na duchu bo już myślałem, że jestem osamotniony w swoim poglądzie na posty typu "przewiduje", "będzie tak", czy "chciałbym" ;) .

Ralph1537 napisał(a):jesli bedzie padalo to zobaczymy w koncu na co stac kierowcow bez TC w tak trudnych warunkach, a moze nikt nie dojedzie

Widziałeś wyścig GP2? Byłeś w stanie po nim określić którego z kierowców na co stać? Raczej nie bo mięli oni przez część wyścigu bardzo znikomy wpływ na kierunek w którym poruszał się bolid i przetrwali nie Ci którzy byli najlepsi, ale Ci którzy mięli największy spokój i Ci którym - o ironio - najmniej spieszyło się do wygranej.
Avatar użytkownika
MarK
 
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 21:08
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez Sergi So mar 22, 2008 21:14  

byłby ktoś miły i podał linka do youtube o tym co działo se na q3. Chodzi mi o sytuacjie blokowania przez mc innych bolidow. Jesli takowy istnieje oczywiscie.


sorry za ignorancje jesli juz było podawane.
"Takie czasy nastały, że jak chcesz z kim mądrym pogadać, musisz rozmawiać sam ze sobą." Sokrates.
Avatar użytkownika
Sergi
 
Dołączył(a): N lip 08, 2007 14:32
Lokalizacja: Piła

Postprzez Pokwa So mar 22, 2008 21:17  

Miss You Kimi!
http://www.takeagift.pl/polecam:71634 Jak mnie nie lubisz to wejdź, zarejestruj się i wypełnij startową ankietę. Będę Ci dozgonnie wdzięczny.
Avatar użytkownika
Pokwa
 
Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 18:55
Lokalizacja: Toruń
GG: 20964581

Postprzez Leo_kr So mar 22, 2008 21:37  

W waszych dywagacjach pomineliście chyba tylko lotny start wyścigu w czasie deszczu. Bo troszeczkę zmieni rozkład na T1. No a potem to już nie wiadomo :)
Avatar użytkownika
Leo_kr
 
Dołączył(a): Cz gru 20, 2007 15:44
Lokalizacja: Kraków

Postprzez mkpol N mar 23, 2008 7:56  

no i nie padze
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości