Przed GP Malezji 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez haha_xd So mar 22, 2008 15:57  

Skoro już nam FIA zrobiła prezent i przesunęła FIAmiltona (czyt. Hamiltona) i Heikkiego o 5 miejsc do tyłu, to Robert powinien (jak dla mnie) oczywiście dojechać na podium. Może uda mu sie powalczyć z Raikkonenem i Massą jeśli oczywiście będzie padało i SC będzie musiał wyjeżdżać na tor.
Ostatnio edytowano So mar 22, 2008 16:03 przez haha_xd, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
haha_xd
 
Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 18:44
Lokalizacja: Mielec

Postprzez gregoff So mar 22, 2008 16:01  

robert jest bardzo pewny siebie... Czy nie przesadza za bardzo. Jeśli się uwolni od Trulliego na początku to może być ciekawie. Jarno bo brudnej części toru, długie dohamowanie do zakrętu... ale Robert znowu będzie ciężki jeśli to co wszyscy przypuszczamy ma w bolidzie zatankowanie...

Szansy na wygranej nie widzę. Chyba, że Ferrari mają naprawdę paliwa na bardzo mało kółek. Jeśli nie to objadą spokojnie BMW. Oczywiście mogą zawsze nie dojechać... Ale nikomu temu nie życzymy bo pamiętamy ostatni sezon przecież w wykonaniu Roberta...
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Pussik So mar 22, 2008 16:28  

Alonso 7
Kovalainen 8
Hamilton 9
Mogłoby być ciekawie, ale Alonso zatankownay do pełna pewnie już na starcie polegnie.
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez toretore So mar 22, 2008 16:30  

poczekajmy do jutra,ja jestem optymistą,pewność siebie to podstawa w rywalizacji,najwyżej jutro rozpiszemy się kto zawinił,co zawiodło,kto dał zadu,jedno jest pewne w tym sporcie :nie sprawdza się tu przysłowie:'wiatr biednemu w oczy'
oby drzewa ,z których będą zrobione nasze trumny, rosły jak najdłużej
Avatar użytkownika
toretore
 
Dołączył(a): N mar 16, 2008 9:17
Lokalizacja: z ojczyzny ferdka alonso

Postprzez K9G So mar 22, 2008 16:30  

Bardzo czekam na jutrzejszy wyscig. To jutro potwierdzi sie gdzie kto jest i co bylo a co nie bylo przypadkiem tydzien temu. McLaren'y beda chcialy ostro sie przebic do przodu na pierwszysm kolku i cos czuje, ze jeden z nich przesadzi i zakonczy wyscig. Ferrari powinno odjechac BMW bez problemu i jak nie bedzie zadnych przygod to tak dojada do mety. Kubica pewnie bedzie mial jakis problem znajac zycie, (ale trzymam kciuki i nie zapeszam) wiec Nick ma szanse na pudlo znowu. Trulli sukcesywnie spadnie poza pierwsza 10 :)
Avatar użytkownika
K9G
 
Dołączył(a): Wt mar 14, 2006 15:26
Lokalizacja: KRK

Postprzez mikrofon1 So mar 22, 2008 16:36  

wg mnie jeden z Mclarkow rozbije bolid, i 1 z ferrari nie dojedzie ,
Pussik Alonso nie odpusci tak łatwo, to stary wyjadacz
BMW .....
mikrofon1
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 17:46
Lokalizacja: Brzozowica

Postprzez Pussik So mar 22, 2008 16:41  

Co ma odpuszczać? Maki wystartują szybciej i nie ma nic do gadania...


Gregoff, jak trulli po brudnej stronie toru? Kubica i Kimi mają brudną część.
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez zaGrzeb So mar 22, 2008 16:43  

Ja mam ogromną nadzieję, że jakims cudem Fisico drapnie chociaż jeden pkt (ale to mo.zliwe chyba tylko w przypadku deszczowego gp). Strasznie zawiedzony jestem Rosbergiem...oby tempo wyścigowe było o wiele lepsze. Poza tym Kov i Ham mogą mieć problemy z objechaniem Alonso i Webera. Jak pokazało poprzedni wyścig, Alonso nawet w słabszym bolidzie jest bardzo 'groźnym' zadonikiem. Jeżeli Kubek nie przysnie na starcie to ma bardzo realne szanse utrzymania pozycji, co wiąże się z awansem po picie Trullego (który mimo wszystko raczej nie będzie w stanie odjechać BMW.)
Obrazek
Avatar użytkownika
zaGrzeb
 
Dołączył(a): Śr lis 07, 2007 20:10

Postprzez mikrofon1 So mar 22, 2008 16:43  

Pussik mylisz sie;] nie wystarczy sam szybki bolid, potrzebna tez myslaca glowa i duze doswiadczenie a Alonso wlasnie ma te cechy;]
BMW .....
mikrofon1
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 17:46
Lokalizacja: Brzozowica

Postprzez Pussik So mar 22, 2008 16:46  

Dobra, zobacyzmy.. tez bym wolała, by Alonso utryzmał McLareny za sobą, ale jakoś w to nie wierz. :]


DObry start to zawsze byłą cecha Renault, ale do czasu ujednolicenia ECU.
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez Endrju Szopen So mar 22, 2008 16:54  

Tylko, że:
1)Alonso jest jeden na dwóch;
2)McLareny są zdecydowanie szybsze od Renault.
Więc jest 80 % szans, że zostanie wyprzedzony przez obydwu, a prawie pewne jest, że przez przynajmniej jednego.

Poza tym możemy się spodziewać też tego, że Robert zostanie wyprzedzony przez Nicka, bo, jeśli dobrze zinterpretowałem jego słowa, ma lżejszy bolid.
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez W So mar 22, 2008 17:12  

zaGrzeb napisał(a):Poza tym Kov i Ham mogą mieć problemy z objechaniem Alonso i Webera. Jak pokazało poprzedni wyścig, Alonso nawet w słabszym bolidzie jest bardzo 'groźnym' zadonikiem.

Poprzedni wyścig pokazał, że McLaren objeżdża Renault prawie jak chce.
To Ferrari wlokło się za Alonso przez wieeele kółek. McLareny na moje oko są bardzo spokojne w porównaniu do innych samochodów podczas jazdy za kimś w bliskiej odległości.

Jeśli McLareny w całości pzejadą pierwsze kółko to będzie istny cud.
Cuda mogą się również dziać w Ferrari - Filipek może nadal myśleć, że są równe szanse w zespole.
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez MatiKIng So mar 22, 2008 17:21  

Nie panikujcie, jeszcze tylko kilka godzin, a wasze profesjonalne analizy to można sobie o kant... rozbić, co znalazło potwierdzenie w zeszłym tygodniu oraz podczas całych zimowych testów (100 postów dziennie o problemach BMW, 100 kombinacji, 100 przypuszczeń i 3 razy tyle plotek, a wszystko to jak powiedziałem o kant ....) Co do wypowiedzi Roberta po kwalifikacjach, to znowu sypnął tekstem :)

A.Borowczyk: Będzie lepiej niż przed rokiem?
R.Kubica: Gorzej to już chyba nie może być (śmiech)
MMG Team Memberwww.matiking.wordpress.com
Avatar użytkownika
MatiKIng
 
Dołączył(a): Cz sty 24, 2008 13:03
Lokalizacja: Krasnystaw
GG: 7331482

Postprzez Endrju Szopen So mar 22, 2008 17:28  

Wiesz, tak jakby po to jest forum, żeby spekulować... Akurat to forum jest o F1. Więc jak nie chcesz naszych dupnych spekulacji, to zapraszam na jakieś forum o Harrym Potterze, czy coś... :x

[mod="W"]No już. Poloozujcie. 8) [/mod]
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Ralph1537 So mar 22, 2008 17:31  

no ja nie powiedzialbym ze gorzej juz byc nie moze, bo zawse moze byc gorzej ale jednoczesnie zawsze moze byc lepiej.Jesli bedzie choc jedno podium kubicy no to z pewnoscia mozna by powiedziec ze juz jest lepiej niz przed rokiem, ale czey bedzie lepiej przekonamy sie na ostatnim wyscigu
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralph1537
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 13:50
Lokalizacja: zadupie Szczecin
GG: 4829006

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości