Przed GP Bahrajnu 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Lipek N kwi 06, 2008 11:21  

Maly-boy napisał(a):a skad wiesz ze Massa ma nowy silnik ?

http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=8235


No właśnie. Wg mnie Massa jedzie na starym. Robert i Ferrari zyskają na tym w Hiszpanii, bo reszta czołówki pojedzie na starych enginach.

Ciekawy jestem Renault w Hiszpanii. Dochodziły mnie głosy, że Flavio mówił, iż pozwoli to zdobyć jakieś podium.
"Jak ja się naprawdę cieszę, że Neostrada dociera już do najdalszych zakątków naszego kraju. I że jest już w waszych miejscowościach..." - Aba :D
Avatar użytkownika
Lipek
 
Dołączył(a): Pt lis 30, 2007 14:51
Lokalizacja: Bydgoszcz
GG: 6868981

Postprzez Verticus N kwi 06, 2008 11:23  

na dwóch pierwszych zakrętach może być spore przetasowanie... bardziej obawiałbym się HAM i RAI niż Massy
Avatar użytkownika
Verticus
 
Dołączył(a): Pn maja 08, 2006 10:05
Lokalizacja: Kraków

Postprzez haha_xd N kwi 06, 2008 11:25  

Lipek napisał(a):Ciekawy jestem Renault w Hiszpanii. Dochodziły mnie głosy, że Flavio mówił, iż pozwoli to zdobyć jakieś podium.

Co ma wyścig w Hiszpanii do podium? Chyba jest nie możliwa nagła zwyżka formy. Gdyby nawet zdobyli by podium musiała zdarzyć się jakaś katastrofa podobna z Australii, co jest jednak mało możliwe.
F1 doesn't miss Schumacher.
Przeglądarka Opera - z wersji na wersję coraz lepsza.
Avatar użytkownika
haha_xd
 
Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 18:44
Lokalizacja: Mielec

Postprzez Kubuś Fatalista N kwi 06, 2008 11:27  

Lipek, tak jak mówił Alonso. Dostana nowy pakiet areo i jakieś tam części mechaniczne. Ma być to duży krok na przód tylko jest pewien problem inne zespoły tez wprowadzą zmiany. I Renault zapewne będzie tu gdzie jest. Choć ja bym chciał aby stali się 3 albo 2 siłą w stawce.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez toxickm N kwi 06, 2008 11:44  

wszyscy się skoncentrowali na kierowcach od P1 do P5, a tu przecież Heidfeld na pewno zjedzie z czołówki najpóźniej i on jeszcze może zamieszać.
Avatar użytkownika
toxickm
 
Dołączył(a): Cz kwi 26, 2007 8:20

Postprzez Karol N kwi 06, 2008 11:55  

Kubuś Fatalista napisał(a):Lipek, tak jak mówił Alonso. Dostana nowy pakiet areo i jakieś tam części mechaniczne. Ma być to duży krok na przód tylko jest pewien problem inne zespoły tez wprowadzą zmiany. I Renault zapewne będzie tu gdzie jest. Choć ja bym chciał aby stali się 3 albo 2 siłą w stawce.


Owszem dostaną nowy pakiet aero, ale musiała by to być niemal wersja R28B żeby stać się 2 albo 3 siłą w stawce :-)
Avatar użytkownika
Karol
redaktor
 
Dołączył(a): Wt paź 30, 2007 21:30
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez MarK N kwi 06, 2008 11:56  

toxickm napisał(a):wszyscy się skoncentrowali na kierowcach od P1 do P5, a tu przecież Heidfeld na pewno zjedzie z czołówki najpóźniej i on jeszcze może zamieszać.

Wcale nie od P1 do P5 bo o Raikkonenie jakoś cichuuuuutko :-D , a to moim zdaniem właśnie on może wszystkich zaskoczyć i nawet jeśli z powodu choroby start jakiś super mu nie wyjdzie, to jego tempo wyścigowe jest na tyle dobre, że może jeszcze bardzo powalczyć szczególnie, że pod koniec wyścigu kiedy wszyscy kierowcy już raczej utrzymują tempo, on często cały czas przyspiesza. No i chętnie zobaczę walkę Hamiltona z Raikkonenem :-) .
Avatar użytkownika
MarK
 
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 21:08
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez seb455 N kwi 06, 2008 11:56  

toxickm z for fun?? :P Heidfeld nie musi mieć znowu tak dużo paliwa, był bardzo niezadowolony ze swojego okr w 3 sesji qual. Ale napewno ma go więcej niż Kubica. Boje sie tylko ze Kubica po picie utkwi za kimś dużo wolniejszym :-(
Avatar użytkownika
seb455
 
Dołączył(a): Wt lut 20, 2007 19:01
GG: 9474518

Postprzez Mastah N kwi 06, 2008 11:58  

Właśnie pokazali w ITV ostatnie okrążenie kwalifikacyjne Massy i nikt go nie blokował w drugim sektorze (Ferdek go przepuścił, nic tutaj nie stracił), po prostu popełnił dwa błędy w o ile dobrze pamiętam zakrętach numer 7 i 9.
Mastah
 
Dołączył(a): Pn lut 25, 2008 17:49

Postprzez Joship N kwi 06, 2008 12:03  

ja chce powiedziec ze hamilton pojechal bardzo dobrze bo ma duzo paliwa, moj tata powiedzial ze kubica specjalnie ma malo bo bmw chcialo sie pokazac zeby wiecej samochodow sprzedac.
Joship
 

Postprzez gongi N kwi 06, 2008 12:14  

Jedno spostrzeżenie:
-jak się czuje polak jadący z pierwszego pola?
-Tak samo jak polak jadący z 6 pola.

Czyżby jakaś sugestia, że jest za lekki, za mało paliwa ma i do Pitstopu nie daleko?
Avatar użytkownika
gongi
 
Dołączył(a): N maja 27, 2007 20:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez yankess N kwi 06, 2008 12:20  

gongi napisał(a):Jedno spostrzeżenie:
-jak się czuje polak jadący z pierwszego pola?
-Tak samo jak polak jadący z 6 pola.

Czyżby jakaś sugestia, że jest za lekki, za mało paliwa ma i do Pitstopu nie daleko?
Znowu wcięty jesteś, że takie herezje snujesz? :?
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez lazurexxx N kwi 06, 2008 12:21  

wiatr 5,6 m/s. No ciekawe jak to będzie wyglądało na tych dłuższych stintach :smile:
Obrazek
lazurexxx
 
Dołączył(a): N lut 11, 2007 14:43
Lokalizacja: Jaworzno/Kraków
GG: 12144399

Postprzez gongi N kwi 06, 2008 12:22  

yankess napisał(a):Znowu wcięty jesteś, że takie herezje snujesz? Zmieszanie

yankess :D cicho bądź.
Mówie takie spostrzeżenie, życzę Robertowi jak najlepiej, ale on lubi dawa takie "znaki".
Zobaczymy jak będzie po wyścigu.
Avatar użytkownika
gongi
 
Dołączył(a): N maja 27, 2007 20:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez yankess N kwi 06, 2008 12:23  

Zdałoby sie, żeby jakiś moher zalozyl temat o gp bahrajnu i zablokował, bo będzie.... wiadomo co
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości