GP Bahrajnu 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez SoBcZaK N kwi 06, 2008 14:08  GP Bahrajnu 2008

No i po wyścigu
szkoda że Robert dopiero trzeci no ale to było do przewidzenia, cieszy drugie miejsce Kimiego i dalekie Lewisa
Ostatnio edytowano N kwi 06, 2008 14:10 przez SoBcZaK, łącznie edytowano 1 raz
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez barteks N kwi 06, 2008 14:10  

Brawo Kubica !!! Trzecie podium, drugie z rzędu !!! 8-)

BMW na prowadzeniu w klasyfikacji konstruktorów !!! :o
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Ramzi N kwi 06, 2008 14:11  

Co?! Podium Kubicy drugie z rzedu! Świetnie ,fakt szkoda startu ,ale chyba BMW nie jest jeszcze gotowe do wygrywania.
Ramzi
 
Dołączył(a): Pn lip 30, 2007 11:34
Lokalizacja: Olsztyn
GG: 5171580

Postprzez barteks N kwi 06, 2008 14:13  

Ciekawe co się na starcie stało.

Dymek poszedł z tylnych opon Kubicy, było widać.
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez craig N kwi 06, 2008 14:13  

Kubica - fantastycznie, az sie boje, co bedzie w Hiszpani, zaledwie 5sek straty do Massy. Heidfeld rowniez fenomenalnie. Kubica bardzo kiepski start, mam nadzieje uslyszec co sie stalo. BMW jest bliziutko... bardzo...
craig
 
Dołączył(a): N sty 13, 2008 16:10

Postprzez Jankes N kwi 06, 2008 14:15  

tak jak się można było spodziewać, ale o rozczarowaniu nie może być mowy, ja tylko po cichu na P1 liczyłem, a realnie o podium i jestem ogólnie zadowolony :)
póki co o prześcignięciu Ferrari w warunkach wyścigowych można jeszcze pomarzyć, choć BMW jest coraz bliżej ;)

gapa wyścigu... nasz "najlepszy kierowca wyścigowy świata", ten jedyny, niepowtarzalny, Leeeeeeeewiiiiiis Haaaaaamilton :twisted:
Avatar użytkownika
Jankes
 
Dołączył(a): Śr paź 18, 2006 13:38
Lokalizacja: ZGora

Postprzez okse N kwi 06, 2008 14:15  

Jest dobrze, z początku nie podżarło ale później było oki :)

Drugie podium z rzędu - jest się z czego cieszyć i oby tak dalej!

No i gratulacje dla Glocka - pierwsza meta w tym sezonie :)

Powiedzcie mi co sie stalo z Hamiltonem na starcie? Ja oglądałem na chińskim kanale i z komentarza do tej sytuacji "czig ułalaaa cing ciang o aałaa uaa Hamilton" nie wiele rozumiem :)

BMW na prowadzeniu ;)
Ostatnio edytowano N kwi 06, 2008 14:16 przez okse, łącznie edytowano 1 raz
okse
 
Dołączył(a): So paź 28, 2006 21:35

Postprzez justnert N kwi 06, 2008 14:17  

Kimi sprawiał wrażenie wyraźnie niezadowolonego z powodu braku szampana :lol:
Avatar użytkownika
justnert
 
Dołączył(a): N lip 01, 2007 21:33

Postprzez Razor N kwi 06, 2008 14:18  

Bardzo dobry start Kubicy. wygrana była poza zasięgiem niestety......
ale myśle ze w Europie Robert wygra !!
Avatar użytkownika
Razor
 
Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 9:38
Lokalizacja: Kłodawa

Postprzez Paolo_ N kwi 06, 2008 14:18  

Szkoda startu ale wydaje mi się że tak czy siak Massa z Kimim by przeszli Kubice prędzej czy później. Miejsce na miare możliwości, brawo Robert! :) Ale ścisk niezły teraz w klasyfikacjach :-o :-D
Avatar użytkownika
Paolo_
 
Dołączył(a): Pn mar 31, 2008 22:21

Postprzez haha_xd N kwi 06, 2008 14:19  

craig napisał(a):Kubica - fantastycznie, az sie boje, co bedzie w Hiszpani, zaledwie 5sek straty do Massy. Heidfeld rowniez fenomenalnie. Kubica bardzo kiepski start, mam nadzieje uslyszec co sie stalo. BMW jest bliziutko... bardzo...

Bardzo kiepski start miał Hamilton, a nie Kubica.
Świetne miejsce Roberta. Tylko trochę szkoda, że nie wygrał wyścigu i trochę szkoda mojego podpisu, bo muszę go zmienić. :grin:
Ostatnio edytowano N kwi 06, 2008 14:19 przez haha_xd, łącznie edytowano 1 raz
F1 doesn't miss Schumacher.
Przeglądarka Opera - z wersji na wersję coraz lepsza.
Avatar użytkownika
haha_xd
 
Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 18:44
Lokalizacja: Mielec

Postprzez gongi N kwi 06, 2008 14:19  

Miałem racje, że nie dojedzie na 1 miejscu. Ale i tak świetnie. Brawo Robert.
Massa się przełamał, ciekawy sezon się zapowiada.
Avatar użytkownika
gongi
 
Dołączył(a): N maja 27, 2007 20:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Alassane Bamba N kwi 06, 2008 14:20  

Szkoda tego startu, mimo wszystko Ferrari było chyba zbyt szybkie, szczególnie na prostych :roll: Ogólnie dobre tempo w wyścigu, jak zwykle równa jazda, tylko jeden błąd po pierwszym picie, kiedy chyba nie docenił wagi bolidu (w znaczeniu dosłownym :-P ) i za późno rozpoczął hamowanie 8-)

Jak już pisałem po GP Malezji, Massa w końcu nauczy się jazdy bez TC, udał mu się start i to wystarczyło, potem mógł już jechać spokojnie do mety, mając przed sobą czysty tor, tak jak lubi :P

Kimi lepiej, niż się spodziewałem, łatwo objechał Roberta, z Felipe nie miał już szans, bo miał mniej wachy, a Brazylijczyk tym razem jechał zbyt szybko :roll:

Bardzo dobry wyścig Nicka, w qualu nie szło, ale w wyścigu, szczególnie na 2 i 3 stincie, odnalazł swój rytm i jechał bardzo szybko

Trudno powiedzieć, czego efektem była słaba postawa Kovala, kierowcy czy bolidu? W końcówce udowodnił, że z Maca da jednak radę wycisnąć dużo na tym torze, czyżby to był słabszy wyścig Fina?

Trulli po raz kolejny pojechał co najmniej dobrze, wycisnął ile się dało z Toyki i był najlepszy z kierowców zespołów środka stawki :wink:

Trzeci trening w wykonaniu Willa to typowa pokazówka, Rosberg nie tylko nie mógł objechać Jarno, ale spadł też za Webbera :roll:

Renault póki co to crap, oby ten upgrade w Hiszpanii dał dobry efekt, bo inaczej każdy kolejny punkt w tym sezonie będzie dużym sukcesem :evil:

Giancarlo po raz kolejny wyciska 100% z Force India, ciekawe, czy po wprowadzeniu nowego bolidu będzie w stanie walczyć o punkty?

No i Lewis :lol: Fatalny start, potem wjazd w zadek Alonso, a później jakieś dziwne pretensje do Sato i Fisico, chyba Lewusek nie mógł opanować emocji :twisted:
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez Maly-boy N kwi 06, 2008 14:22  

ciezko nazwac to gestem protestu do Fisichelli dla mnie bardziej gest "zwyciestwa"
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez K2 N kwi 06, 2008 14:22  

Szkoda startu ale i tak jestem szczęśliwy z:1) Ferrari i 2) Kubicy 3)Kubica przed Nickiem
Może w Hiszpanii Kubek będzie pierwszy? Zobaczymy Zobaczymy

PS. Zwróćcie uwagę, że Kubica w KAŻDYM weekendzie GP brał udział w konferencji prasowej.
-----:::BMW POWER:::-----
K2
 
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 16:13
Lokalizacja: nie wiem

Następna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości