GP Bahrajnu 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez duszek998 Śr kwi 09, 2008 11:22  

a szefostwo w McLarenie się nie zmieniło?
"...W srogim kręgu do świtu w szachu są trzymani przez dwa kolory pełne wzajemnej nienawiści..."
Avatar użytkownika
duszek998
 
Dołączył(a): Wt mar 18, 2008 14:42
Lokalizacja: jestem ?

Postprzez zaGrzeb Śr kwi 09, 2008 11:36  

dex napisał(a):Ja nie rozumiem tylko jednego , czemu Mclaren na siłe tłumaczy co się stało Hamiltonowi

Przecież to logiczne. Media brytyjskie, jak i sam McLaren zrobił z Hamiltona niemalże boga, jest dla nich świętościa, nieomylny i doskonały w każdym calu. A nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie krytykował swoje bóstwa.
Obrazek
Avatar użytkownika
zaGrzeb
 
Dołączył(a): Śr lis 07, 2007 20:10

Postprzez SoBcZaK Śr kwi 09, 2008 11:56  

zaGrzeb napisał(a):Media brytyjskie, jak i sam McLaren zrobił z Hamiltona niemalże boga, jest dla nich świętościa, nieomylny i doskonały w każdym calu. A nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie krytykował swoje bóstwa.

ALe Hamilton sam siebie zawsze obwinia i słusznie z resztą wiec o tyle dobrze przynajmniej... a media są mediami i u nas w Polsce terze jest ubóstwianie... wystarczy wejść na WP.... KUbica to Kubica tamto siamto wszystko. Ale na szczęście sa jeszcze obiektywne serwisy F1 takie jak F1WM :-D
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez RENO Śr kwi 09, 2008 13:31  

Kubuś Fatalista napisał(a):RENO, wtedy to Albers na niego wjechał.


noo, o to mi chodziło, to zwracam honory :-)

Wstawione po 2 minutach 42 sekundach:

RENO napisał(a):
Kubuś Fatalista napisał(a):RENO, wtedy to Albers na niego wjechał.


noo, o to mi chodziło, to zwracam honory :-)


a Dennis piep.. od niedzieli jak potłuczony, bo po PP Kubicy wszystkie media rzucił się na niego i na BMW, a o McLarne mało kto co mówił jak w ogóle, to trzeba o sobie przypomnieć i od poniedziałku McLaren bombarduje nas masą wypowiedzi różnego rodzaju, a to to, a to tamto ip itd
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez zaGrzeb Śr kwi 09, 2008 14:51  

SoBcZaK ja mówiłem o Maku i mediach brytyjskich a nie o Hamiltonie samym w sobie.
Obrazek
Avatar użytkownika
zaGrzeb
 
Dołączył(a): Śr lis 07, 2007 20:10

Postprzez SoBcZaK Śr kwi 09, 2008 14:54  

SoBcZaK ja mówiłem o Maku i mediach brytyjskich a nie o Hamiltonie samym w sobie.

Ale ja mówie o Hamiltonie :-D który na szczęście nie robi tego co zespół czyli nie broni sie w nie wiadomo jaki sposób tylko pokornie przyznaje sie do błędów.
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Audi Śr kwi 09, 2008 15:45  

A ja własnie myślałem ze jest odwrotnie. Hamilton to typowy pępek swiata. ktory nic sobie nie zazuca tylko wszystko zwala na innych
- Jak można słuchać muzyki elektronicznej? Muzyka musi mieć przekaz!
- Ja natomiast lubuję się w szukaniu poezji w malarstwie marynistycznym oraz kompozycji muzycznych w rzeźbie.
Avatar użytkownika
Audi
moderator
 
Dołączył(a): So lip 07, 2007 10:06
Lokalizacja: Ingolstadt
GG: 5208633

Postprzez SpeedyGonzales Śr kwi 09, 2008 17:28  

dobrze, że Hamilton przyznaje się do błędów, bo już myślałem, że to "święta krowa". Dennis najwyraźniej jest niezadowolony z faktu, że kierowcy i sam zespół McLaren nie jest w centrum uwagi. Może powinien się przyzwyczaić do takich sytuacji:smile: (pożyjemy zobaczymy :-D )
"We know the car is nowhere being a front-row car yet," says Renault's engineering chief Alan Permane. "It's there because of Robert."
SpeedyGonzales
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 15:33
Lokalizacja: Łódź

Postprzez gregoff Śr kwi 09, 2008 17:47  

http://www.youtube.com/watch?v=dCOTO1FDCUs - gdzieś koło 5 minuty widać jak Fisico jest wyprzedzany przez Hamiltona i zaciska rękę w geście triumfu:)

Niestety nie znalazłem momentu wyprzedzania Sato na tych onboardach. A pewnie zaraz wykasują to szybko więc jak kto może niech ogląda.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Maly-boy Śr kwi 09, 2008 17:50  

gregoff napisał(a):A pewnie zaraz wykasują to szybko więc jak kto może niech ogląda.


raczej juz niewykasuja ,inne onboardy z tego "parta" sa od wczoraj i sie trzymaja
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez Kajek Śr kwi 09, 2008 17:59  

Znalazłem taką ciekawostkę, pewnie każdy o tym wie ale mnie to trochę uśmiało :grin:
Tego roczny wyscig :grin:
16 Jenson Button Honda RA108 Lap 19 uszkodzenia z kolizji z Coulthardem


Wyścig z 2007 :grin:
7 Jenson Button Honda RA107 Lap 0 kolizja z Coulthardem 0


Umówili się? 8-)
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez dex Śr kwi 09, 2008 19:34  

SpeedyGonzales napisał(a):dobrze, że Hamilton przyznaje się do błędów, bo już myślałem, że to "święta krowa".

no bo w sumie nie ma wyjścia , po co ma obwiniać zespół jak każdy widział co zrobił , ale to że on mówi ze popełnił błąd na silę znowu tłumaczy zespół i zataczamy koło .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez pietrov Śr kwi 09, 2008 19:56  

gregoff napisał(a):gdzieś koło 5 minuty widać jak Fisico jest wyprzedzany przez Hamiltona i zaciska rękę w geście triumfu:)


Dokładnie 5:37
Avatar użytkownika
pietrov
 
Dołączył(a): Cz kwi 12, 2007 15:14
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
GG: 2268821

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron