GP Bahrajnu 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez SPIDER N kwi 06, 2008 14:23  

Powiem tak na szybko, bo zaraz idę żużel.
Cieszę się, że wygrało Ferrari podwójnie. Massa potwierdził, że rządzi gdy ma pusty tor przed sobą. Raikkonen pojechał swoje a wynik Kubicy to było dziś maksimum tego, co można było zyskać.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez M-Power N kwi 06, 2008 14:24  

Avatar użytkownika
M-Power
 
Dołączył(a): Wt mar 13, 2007 9:30
Lokalizacja: Lublin
GG: 9009253

Postprzez Rubiq N kwi 06, 2008 14:27  

+ Dublet Ferrari, szybkie BMW, Hamilton daleko

- Machanie pięścią Naznaczonego - gest zwycięstwa czy nie, ale nie powinien tego robić, start LH i RK
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez jaguar666 N kwi 06, 2008 14:27  

okse napisał(a):Powiedzcie mi co sie stalo z Hamiltonem na starcie? Ja oglądałem na chińskim kanale i z komentarza do tej sytuacji "czig ułalaaa cing ciang o aałaa uaa Hamilton" nie wiele rozumiem :)


Zabrali mu wspomagania techniczne i sobie nie radzi, a do tego może jeszcze z nerwów zapomniał w jakiej kolejności guziczki się wciska :-D
Zresztą wiele z niego nie będzie, skoro nie potrafi wyprzedzić FI i ma pretensję, że inni nie chcą mu ustąpić.

Kubica bardzo ładnie, podium wygląda fantastycznie. Zaskoczyło mnie BMW, dotychczas myślałem, że nie potrafią ustawić dwóch bolidów.

Dzisiaj Borowczyk powiedział jedną ważną rzecz: McLaren nie ma kierowcy, który potrafi im ustawić bolid do wyścigu.
jaguar666
 
Dołączył(a): N cze 25, 2006 19:51

Postprzez yankess N kwi 06, 2008 14:29  

Szkoda 2 pozycji Kubicy, ale i tak jest świetnie.
Hamilton sie dzisiaj zbłaźnił na całej linii. Dlaczego on machał do każdego, kogo wyprzedzal?! Liczyl, ze mu będą zjeżdżać, bo tak (ak davidson)? Zalosne....
Szkoda było tej prędkości na prostych beemek, bo wcale nie byli dużo gorsi od Ferek...

EDIT: Jednak szkoda niedoinformowania, Kubek wlasnie na konferze powiedzial, ze nie wiedzial o oleju na torze.
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez mkpol N kwi 06, 2008 14:32  

Wielkie brawa dla Roberta. Spokojny wyścig, kontrolował sytuację perfekcyjnie. Pamiętajmy że to drugi weekend silnika. Co do startu to zobaczymy co powie, ale raczej to Massa zademonstrował atomowe przyspieszenie a nie Robert zaspał. Reszta jakoś nie zbliżyła się do niego.

Swoją drogą nudne tak oglądać tego Kubice na podium w każdym wyścigu. Nie uważacie? :D:D:D
Ostatnio edytowano N kwi 06, 2008 14:35 przez mkpol, łącznie edytowano 1 raz
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez Jankes N kwi 06, 2008 14:33  

z tego co Robert mówił to wynika, że i tak miał farta, bo do opony przykleiły mu się jakieś fragmenty roztrzaskanego bolidu w wyniku czego miał problemy z prowadzeniem i dał się objechać Kimiemu
dobrze, że nie skończyło to się przymusowym pitem
Ostatnio edytowano N kwi 06, 2008 14:36 przez Jankes, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
Jankes
 
Dołączył(a): Śr paź 18, 2006 13:38
Lokalizacja: ZGora

Postprzez sneer N kwi 06, 2008 14:34  

Problemy z oponami na okrążeniu formujacym, i wspaniały przepływ informacji...nie powiedzieli mu że jest olej i myślał że opony przebił....
2 miejce było w zasięgu....
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez barteks N kwi 06, 2008 14:34  

Kubica nie dostał informacji o oleju na torze, wjechał na jakieś części innego bolidu i myślał, że przebił opony, już miał zjeżdzać na pit-stop, dlatego go Kimi tak łatwo wyprzedził.
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Cinek N kwi 06, 2008 14:35  

Ferrari było niesamowite. Nie do zatrzymania. Z tego powodu trzecie miejsce Roberta to świetny wynik - gratulacje! Pole Position też było fantastycznym osiągnięciem.

Felipe wreszcie się przełamał.
Raikkonenowi ten tor wyraźnie nie leży.
Hamilton lamka.
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez Sebek N kwi 06, 2008 14:35  

Jestem bardzo zadowolony po tym wyścigu.Nie był on ciekawy ale podium w zupełności wynagradza mi te nudne momenty.Robert potwierdza , że jak bolid sprawdza się dobrze to może być bardzo wysoko - za to wielkie podziękowanie ponieważ wykonał wspaniałą robotę.
W obydwu klasyfikacjach bardzo ciekawa sytuacja i to też dobrze rokuje na dobroą walkę w przyszłych wyścigach.
Hamilton jakiś taki zagubiony podczas wyścigu...najpierw na starcie coś się stało , później stracił spojler po starciu z Alonso czym zepsuł sobie wyścig ale nie ubolewam nad tym :D
Klasyfikacje końcową po tym wyścigu mogę podsumować jednym zdaniem :
Oby tak dalej!
Obrazek
Avatar użytkownika
Sebek
 
Dołączył(a): Wt cze 19, 2007 20:36
GG: 12786203

Postprzez Arek N kwi 06, 2008 14:35  

Na konferencji Robert powiedział że już na okrążeniu rozgrzewkowym miał problemy z tylną osią,no i cieszy się że na starcie stracił tylko jedną pozycję,zaś później nie został on poinformowany że olej jest na torze,omal nie przebił opony na cześciach karoserii któregoś z bolidów,ale ogólnie cieszy się z kolejnego podium i z prowadzenia w klasyfikacji konstruktorów :)
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez Maly-boy N kwi 06, 2008 14:36  

barteks2 napisał(a):Kubica nie dostał informacji o oleju na torze, wjechał na jakieś części innego bolidu i myślał, że przebił opony, już miał zjeżdzać na pit-stop, dltego go Kimi tak łatwo wyprzedził.



.... i był o jakies 7-10 km/h wolniejszy na prostych ;x nie mial szans wyprzedzic Raikkonena
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez mkpol N kwi 06, 2008 14:38  

Felipe nic się nie przełamał. Po prostu ten tor jest mniej wymagający dla umiejętności kierowców. Zobaczycie, że na torach z szybkim zakrętami Massa znowu będzie zwiedzał pobocza.
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez sneer N kwi 06, 2008 14:38  

Maly-boy napisał(a):
barteks2 napisał(a):Kubica nie dostał informacji o oleju na torze, wjechał na jakieś części innego bolidu i myślał, że przebił opony, już miał zjeżdzać na pit-stop, dltego go Kimi tak łatwo wyprzedził.



.... i był o jakies 7-10 km/h wolniejszy na prostych ;x nie mial szans wyprzedzic Raikkonena


Wyprzedzić już nie, ale był na tyle szybki że mógłby powalczyć o 2 miejsce, aczkolwiek w pitstopach i tak by go pewnie Kimi wziął.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości