Testy — sezon 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez pfff Pt wrz 19, 2008 23:07  Re: Testy — sezon 2008

barteks2 napisał(a):Rampf powiedział, że będą mieli w Singapurze nowe elementy aero, ale skoro to Nick testował, to różnie może być :evil:

Moze to beda male plastikowe woreczki.
pfff
 
Dołączył(a): Pt wrz 05, 2008 17:49

Postprzez Mexi So wrz 20, 2008 0:34  Re: Testy — sezon 2008

Jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć zachowanie BMW? Najpirw przed sezonem zapowiadają ze walczą o zwycięstwo w GP...po siedmiu wyścigach wygrywają, mają P1 w WDC( i 42 pkt na koncie tegoż kierowcy i 2 punkty przewagi nad kolejnym zawodnikiem...ogłaszają wszem i wobec, ze odpuszczają sezon. Po kolejnych 7 wyścigach, gdzie ich kierowca zdobył "tylko" 22 punkty i ma 14 punktów straty do P1...BMW nagl decyduje sie na powrót do walki! Gdzie tu sens, gdzie tu logika?!?
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Postprzez Darth ZajceV So wrz 20, 2008 0:45  Re: Testy — sezon 2008

Mexi Może BMW liczyło, że sobie daruje ten sezon, a Robercik temu przytaknie. Możliwe, że Kubica powiedział walczymy, albo zabieram zabawki i idę gdzie indziej - tylko w ten sposób ja jestem wstanie doszukać się sensu takiego działania...
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez Mexi So wrz 20, 2008 1:27  Re: Testy — sezon 2008

No dobra, ale przeciez obecnie szanse na WDC są minimalne (wierzę w Roberta, ale nie wierzę w BMW). Na tyle minimalne, że jest to bezsensowne marnotrawienie środków z rozwoju na 2009. Więc wyglada to na zagrywkę czysto pijarowską...


Jeżeli jakimś cudem zdobędą WDC - pierwszy uderzę sie w pierś.
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Postprzez pijawa So wrz 20, 2008 6:41  Re: Testy — sezon 2008

Mexi napisał(a):...Jeżeli jakimś cudem zdobędą WDC - pierwszy uderzę sie w pierś.

Nie martw się, nic Ci nie grozi.
Niemcy, to Niemcy: Ordnung must sein!

Jak powiedzieli, że w tym roku żadnego tytułu nie zdobędą, to nie zdobędą chociażby ich nawet gonili i chcieli wręczyć na złotej tacy!
Jak powiedzieli, że ma być jedno zwycięstwo, to tak będzie, chociażby nawet wszyscy na torze stanęli, najwyżej bolidy im się natychmiast zepsują i też staną.
Inna rzecz, czy w przyszłym roku faktycznie dotrzymają tegorocznych zapowiedzi?
Oby się raptem nie przeliczyli.
Avatar użytkownika
pijawa
 
Dołączył(a): N mar 16, 2008 16:39

Postprzez Miki1910 So wrz 20, 2008 7:17  Re: Testy — sezon 2008

Mexi napisał(a):No dobra, ale przeciez obecnie szanse na WDC są minimalne (wierzę w Roberta, ale nie wierzę w BMW). Na tyle minimalne, że jest to bezsensowne marnotrawienie środków z rozwoju na 2009. Więc wyglada to na zagrywkę czysto pijarowską...


Jeżeli jakimś cudem zdobędą WDC - pierwszy uderzę sie w pierś.


Sytuacja Raikkonena w zeszłym roku też była fatalna. Na 2 wyścigi przed końcem miał 17 punktów straty do Hamiltona, a jednak zdobył mistrzostwo. Tak jak, jednak mówisz szanse są niewielkie, ale zawsze są. Ja wierzę jeszcze w Roberta i dostrzegam cień nadziei w tym, że Hamilton i Massa nadal będą się mylić, jeżdząc pod olbrzymią presją. Pożyjemy, zobaczymy...
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez slipstream So wrz 20, 2008 9:01  Re: Testy — sezon 2008

rozumiem ze Roberto nie mogl przez trzy dni dentysty znalezc

Mam zatem nadzieję ze was ten ból nigdy nie dotknie bo mnie niestety, ale jak masz infekcje czy zapalenie zęba to kiedy pójdziesz do dentysty znaczenia nie ma, bo i tak [...ciach...] to przez jakiś czas że skręcasz się z bólu. To tak dla tych którzy, gdyby dentysta był prawdą, uważali ze wystarczy 5 minut u dentysty i po bólu
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Rubiq So wrz 20, 2008 9:28  Re: Testy — sezon 2008

Miki1910 napisał(a):Sytuacja Raikkonena w zeszłym roku też była fatalna. Na 2 wyścigi przed końcem miał 17 punktów straty do Hamiltona, a jednak zdobył mistrzostwo. Tak jak, jednak mówisz szanse są niewielkie, ale zawsze są. Ja wierzę jeszcze w Roberta i dostrzegam cień nadziei w tym, że Hamilton i Massa nadal będą się mylić, jeżdząc pod olbrzymią presją. Pożyjemy, zobaczymy...


Pomijasz istotny szczegół - Kimi miał do dyspozycji Ferrari w tych wyścigach, a nie BMW z niewiadomą formą. Do tego doszedł jeszcze Hamilton w żwirze, Hamilton poza torem na L1 w Brazylii, problemy Lewiska z kierownicą i pomoc ze strony Massy - nie wiem czy jest szansa żeby taka kombinacja szczęśliwych dla jednego i pechowych dla drugiego kierowcy zdarzeń nastąpiła przez następne 500 lat. :P

Wiem, napiszecie że to były błędy Hamiltona, ale jednak działały one na korzyść Kimiego, więc na siłę można spróbować podciągnąć pod jego fart (ale tylko i wyłącznie na duuuużą siłę;)).
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez pfff So wrz 20, 2008 10:10  Re: Testy — sezon 2008

Mexi napisał(a):Jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć zachowanie BMW? Najpirw przed sezonem zapowiadają ze walczą o zwycięstwo w GP...po siedmiu wyścigach wygrywają, mają P1 w WDC( i 42 pkt na koncie tegoż kierowcy i 2 punkty przewagi nad kolejnym zawodnikiem...ogłaszają wszem i wobec, ze odpuszczają sezon. Po kolejnych 7 wyścigach, gdzie ich kierowca zdobył "tylko" 22 punkty i ma 14 punktów straty do P1...BMW nagl decyduje sie na powrót do walki! Gdzie tu sens, gdzie tu logika?!?

BMW odpuscilo sobie sezon. Po GP Kanady wszystko wygladalo nawet tak, jakby chcieli na sile powiekszyc szybko odstep punktowy Roberta, tak aby miec podklad na szybkie przesuniecie srodkow na nastepny sezon. Problem w tym ze "ten Kubica" wciaz jakims cudem trzyma sie dobrze w punktacji. Tego nie bylo w planach! Mysleli ze jesli odpuszcza sezon, Robert spadnie automatycznie na dalsza pozycje i nie trzeba sie bedzie przed nikim tlumaczyc, a kazdy kto wspomni o WDC (sam kierowca, lub kibic F1) zrobi z siebie posmiewisko.
Zbliza sie koniec sezonu, a Robert jest nadal przed obecnym mistrzem swiata w bolidzie ktory zostawal w przeciwienstwie do nich udoskonalany... Teraz w BMW pukaja sie czolo, bo zaprzepascili tak wielka szanse, nie robiac praktycznie nic. Na dotatek ich kierowca glosno o tym mowi. Musza wiec udawac ze nadal probuja, aby zatuszowac swoj brak woli walki i idiotyczna decyzje odpuszczenia sobie juz w polowie sezonu, bedac w tak znakomitej pozycji.

Na bajki Theissena (speca od propagandy), patrzyl bym dlatego z przymrozeniem oka. Bzdury jak: "zespol sie stara", "rozmawia z Robertem - wszystko wyjasnione", "pomaga gdzie sie tylko da" i nie wiadomo co jeszcze, maja sluzyc tylko naprawieniu wizerunku firmy.
Patrze tez sceptycznie na te "nowe aerodynamiczne czesci", ktorych mialo juz przeciez nie byc. Oby nie okazaly sie tylko jakims wczesniejszym, zbednym skrzydelkiem Rampfa, wyciagnietym tylko pod publike, z jakiejs dawno zapomnianej szuflady...
pfff
 
Dołączył(a): Pt wrz 05, 2008 17:49

Postprzez Semai So wrz 20, 2008 10:55  Re: Testy — sezon 2008

pfff: fascynuja mnie Twoje posty w kazdym mozliwym temacie o teoriach spiskowych. Kubica dobry - BMW złe.

to co wypisujesz nie da sie ocenic zadna miara rozsadku. powazna koproacja mialaby gnoic kierowce ktoremu placa grube miliony? :???: w imie tego,ze Polak jest lepszy od Niemca w tym teamie?
:dusi:

proponuje isc na forum milosnikow "X-Files" :roll:
Mundo will go where he pleases!
Avatar użytkownika
Semai
 
Dołączył(a): Śr maja 02, 2007 7:10

Postprzez Pieczar So wrz 20, 2008 11:01  Re: Testy — sezon 2008

slipstream napisał(a):
rozumiem ze Roberto nie mogl przez trzy dni dentysty znalezc

Mam zatem nadzieję ze was ten ból nigdy nie dotknie bo mnie niestety, ale jak masz infekcje czy zapalenie zęba to kiedy pójdziesz do dentysty znaczenia nie ma, bo i tak na*****la to przez jakiś czas że skręcasz się z bólu. To tak dla tych którzy, gdyby dentysta był prawdą, uważali ze wystarczy 5 minut u dentysty i po bólu

No bez przesady znowu. Sam miałem chyba wszystkie możliwe bóle zęba (tak to jest jak się chodziło do dentysty raz na kilka lat) i z każdym można sobie poradzić - od czego są antybiotyki i środki przeciwbólowe. W MotoGP ludzie jeżdżą na wyścigach ze złamaniami a tutaj ból zęba nagle stał się problemem narodowym...
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez KrzysR So wrz 20, 2008 12:36  Re: Testy — sezon 2008

Zciema i tyle, cos jest na rzeczy tylko nie wiemy co, moze to co twierdzi Gutowski, odsuniecie od testów. Robert opuszcza BMW? To byłby chyba błąd Kubicy, ktory mogłby kosztowac go kariere w F1
KrzysR
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 14:56

Postprzez patgaw So wrz 20, 2008 12:41  Re: Testy — sezon 2008

KrzysR napisał(a):To byłby chyba błąd Kubicy, ktory mogłby kosztowac go kariere w F1


zgadza sie. dlatego kubica prawie napewno nie opusci bmw.
mi chodza po glowie takie mysli ze np negocjacje z alonso nie poszly jak trzeba, albo kierownictwo bmw po wydaniu pozwolenia zeby w zespole nie bylo niemca, cofnelo swoja decyzje.
cos w tym stylu.

bo jezeli by mialo byc jak pisze prasa, to kubica w ogole nie byl by zaplanowany na te testy. nie robili by cyrkow z cofaniem go, bo to wlasnie tylko wzbudza podejzenia prasy.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez mkpol So wrz 20, 2008 13:07  Re: Testy — sezon 2008

Mexi napisał(a):BMW nagl decyduje sie na powrót do walki! Gdzie tu sens, gdzie tu logika?!?


Też mi sensacja. robią to bo torro roso osiągnęło to samo, a więc już nie są wyjątkowi w tym sezonie.
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez pfff So wrz 20, 2008 13:13  Re: Testy — sezon 2008

Pieczar napisał(a):No bez przesady znowu. Sam miałem chyba wszystkie możliwe bóle zęba (tak to jest jak się chodziło do dentysty raz na kilka lat) i z każdym można sobie poradzić - od czego są antybiotyki i środki przeciwbólowe. W MotoGP ludzie jeżdżą na wyścigach ze złamaniami a tutaj ból zęba nagle stał się problemem narodowym...

Opieka medyczna kierowcow F1 stoi napewno na najwyzszym poziomie. Pewnie tylko kosmonauci i piloci maja lepsza ;). "Zdrowe zeby" to napewno podstawa, a "stan zapalny" pod koniec sezonu to sciema dla naiwnych. Przypomne ze Villeneuve dostal bolu glowy.

P.s. Chociaz z drugiej strony patrzac na gablote Heidfelda... :twisted: ;)
pfff
 
Dołączył(a): Pt wrz 05, 2008 17:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości