Przed GP Hiszpanii 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez SoBcZaK N kwi 27, 2008 7:52  Re: Przed GP Hiszpanii 2008

i cicha nadzieja, że Kubica się odgryzie Kimiemu za Malezję, takie małe marzenie :|

Niby jak? powiedzmy sobie szczerze- BMW ma słabe starty, Bercik z P4, Kimi z PP to niby jak mu sie ma odgryźć? Wystarczy, że stanie na podium to już będzie powód do radości :)
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Master N kwi 27, 2008 7:54  Re: Przed GP Hiszpanii 2008

SoBcZaK napisał(a):
i cicha nadzieja, że Kubica się odgryzie Kimiemu za Malezję, takie małe marzenie :|

Niby jak? powiedzmy sobie szczerze- BMW ma słabe starty, Bercik z P4, Kimi z PP to niby jak mu sie ma odgryźć? Wystarczy, że stanie na podium to już będzie powód do radości :)


Dokładnie tak :D Mnie cieszy to że stoi na podium. Trzy tygodnie temu w Bahrainie już stawiałem kwiaty obok telewizora :dusi:
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Fan1 N kwi 27, 2008 8:15  Re: Przed GP Hiszpanii 2008

SoBcZaK napisał(a):Niby jak?


Jeez, to F1, w Bahrajnie niby olej przeszkodził Kubicy (powiedzmy :królik: ), tutaj może być odwrotnie, obaj nie należą do w czepku urodzonych i shit happens :dusi:
Avatar użytkownika
Fan1
 
Dołączył(a): Pt mar 14, 2008 7:14

Postprzez RENO N kwi 27, 2008 8:35  Re: Przed GP Hiszpanii 2008

Najlepszy scenariusz, to Alonso wyjeżdżający na P1 po starcie i Kubica na P3, wtedy można myśleć o zwycięstwie BMW
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Cinek N kwi 27, 2008 8:37  Re: Przed GP Hiszpanii 2008

No dobra, czas podsumować kwalifikacje..
Alonso będzie ćwiczył dziś strategię na 18 pit-stopów :rotfl: Lekki jak piórko. Klasyczny glory lap dla rozradowanej widowni - pewnie dzisiaj Ferdek mocno zaatakuje na pierwszym okrążeniu Raikkonena - bo on wydaje się że chce być pierwszy albo w ogóle nie dojechać - no i mogą oboje wylecieć w piach.. W każdym razie, nie rozpatruję Alonso jako kandydata do podium w tym wyścigu.

Maki daleko, słabizna, nędza.

Ferrari trzymają poziom, ale mało zabrakło - naprawdę mało - żeby Kubica był przed Massą.
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez BMW N kwi 27, 2008 8:38  Re: Przed GP Hiszpanii 2008

Moze zamieszanie na pierwszym zakręcie ale jest jezcze problem ze startem gdyz z tylu sa McL
Avatar użytkownika
BMW
 
Dołączył(a): So mar 17, 2007 19:51
Lokalizacja: Wysoka

Postprzez KrzysR N kwi 27, 2008 8:42  Re: Przed GP Hiszpanii 2008

Mina dr mowi wszystko, BMW przyspalo chyba na tej 3 tyg przerwie, kwalifikacje raczej nie udane trzeba to tak nazwac i cala nadzieja na dobry wynik pozostaje w szczesliwym starcie Roberta i jego dobrym tempie w wyscigu, Nick tez musi zawalczyc z Macami zeby wejsc do szostki, jesli nic nie wydarzy sie na torze nieprzewidywalnego.
Obrazek
KrzysR
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 14:56

Postprzez Schumacher N kwi 27, 2008 8:47  Re: Przed GP Hiszpanii 2008

Mina dr mowi wszystko, BMW przyspalo chyba na tej 3 tyg przerwie, kwalifikacje raczej nie udane trzeba to tak nazwac i cala nadzieja na dobry wynik pozostaje w szczesliwym starcie Roberta i jego dobrym tempie w wyscigu, Nick tez musi zawalczyc z Macami zeby wejsc do szostki, jesli nic nie wydarzy sie na torze nieprzewidywalnego


No nie jest chyba aż tak źle kiedyś Robert startował z P5 albo P7 i bywało że ocierał się o podium :) Na pewno każdy z nas spodziewał się więcej ale to całkiem przyzwoite miejsce startowe. Ja czekam na wyścig.....tu wszystko może się zdarzyć :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Schumacher
 
Dołączył(a): Wt wrz 18, 2007 11:01
Lokalizacja: Pszów
GG: 7542563

Postprzez Master N kwi 27, 2008 8:48  Re: Przed GP Hiszpanii 2008

KrzysR napisał(a):Mina dr mowi wszystko, BMW przyspalo chyba na tej 3 tyg przerwie, kwalifikacje raczej nie udane trzeba to tak nazwac i cala nadzieja na dobry wynik pozostaje w szczesliwym starcie Roberta i jego dobrym tempie w wyscigu, Nick tez musi zawalczyc z Macami zeby wejsc do szostki, jesli nic nie wydarzy sie na torze nieprzewidywalnego.



Mina doktorka mówi że nie jest zadowolony z Nicka :-D

Można powiedziec, że jeżeli obroni swoją czwartą pozycję, będzie na podium. Jeżeli Alonso zjedzie 4-5okr. przed Kubicą, to Robert ma przez te 4-5 okr. czas na wykręcenie dobrego rezultatu i wyjedzie przed Alonso. Przynajmniej ja tak myślę. (wiem, ameryki nie odkryłem)
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Damian375 N kwi 27, 2008 9:02  Re: Przed GP Hiszpanii 2008

Jak widzisz człowieka, który myśli, to uznajesz, że jest nie zadowolony, a ja z kolei myślę, że to zdjęcie mogło być nie zrobione po kwalifikacjach ;D
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez RENO N kwi 27, 2008 9:17  Re: Przed GP Hiszpanii 2008

właśnie zdjęcie mogło być zrobione nie wiadomo kiedy, i w ogóle to normalny człowiek może myślał o czymś zupełnie innym, takie wróżenie formy z miny jednego gościa na jednym zdjęciu, to już bardziej niż wróżenie z fusów, to pogranicze absurdu :twisted:
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Razor N kwi 27, 2008 9:24  Re: Przed GP Hiszpanii 2008

na torze jest ok. 15 stopni wiec bedzie widowisko bez deszczu.
Rok temu wyścig w Hiszpanii bym jednym z najlepszych (Grillowanie Massy, Koło heidfelda czy pekniecie opony speeda) w tym roku wyscig zapowiada sie rowniez ciekawie :)
Avatar użytkownika
Razor
 
Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 9:38
Lokalizacja: Kłodawa

Postprzez Barti N kwi 27, 2008 9:26  Re: Przed GP Hiszpanii 2008

Tego jeszcze nie było... wróżenie formy zespołów z miny głównego szefa... :dusi:
Popatrzcie trochę na czasy, przeczytajcie wywiad w którym Robert wypowiada się o startach. BMW niczego nie przespało, zresztą wierze, że dzisiaj osiągną dobry wynik.

Edit: Autosport przewiduje deszczowe GP :twisted:

Wtedy jest szansa na wysokie miejsce Roberta i Alonso :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Barti
 
Dołączył(a): Wt kwi 17, 2007 8:36
Lokalizacja: Kraków

Postprzez toretore N kwi 27, 2008 9:42  Re: Przed GP Hiszpanii 2008

dziś Robert ma duże szanse na podium,ale to z innego względu:bo jesteśmy w Barcelonie i już na torze,wypatrujcie flagi z napisem Valencia[oczywiście białoczerwonej!]ale czekamy z niecierpliwością na GP w Valenci w sierpniu,na jeszcze budowanym torze w porcie,to będzie drugie Monte Carlo,czyli wyścig kierowców a nie bolidów!!
oby drzewa ,z których będą zrobione nasze trumny, rosły jak najdłużej
Avatar użytkownika
toretore
 
Dołączył(a): N mar 16, 2008 9:17
Lokalizacja: z ojczyzny ferdka alonso

Postprzez patgaw N kwi 27, 2008 9:54  Re: Przed GP Hiszpanii 2008

ciekawe, Alonso bedzie zmienial nadwozie.
http://fia.com/resources/documents/1733 ... ent_12.pdf
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron