GP Monaco 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez slipstream Pn cze 02, 2008 21:12  Re: GP Monaco 2008

Kara Nocny Cień napisał(a):Alonso jest zadumany w sobie przekonany że jest najlepszy.

Hmm, przechodząc do McLarena, konkretnie w tym przypadku Alonso, jako Mistrz świata trudno uważać się za 'przeciętnego' kierowcę i jakoś tak naturalnie stawia cię to jako najlepszego...
Kara Nocny Cień napisał(a):Dlatego wydaje mi się że w zeszłym roku Alonso po prostu przegrał z Hamiltonem w równej walce a nie bo faworyzowali Hamiltona...

No śmieszne muszę przyznać. Jako żywo się mi przed oczami sytuacja z zeszłego roku kiedy to źli Niemcy psuli auto Kubicy <ironia gdyby ktoś miał problemy z tym>. Ile to można powtarzać że faworyzowanie jakiegoś kierowcy przez zespół pozbawianiem się wszelkich punktów w klasyfikacji konstruktorów przez jakieś awarie czy dziwne pechy drugiego jest w najwyższym stopniu śmieszne. Przecież są liczne przejawy faworyzowania jak np. za niskie ciśnienie w oponach Alosno (to akurat z GP Chin jakbyś chciała Karo jakiś konkretny przykład)
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Kara Nocny Cień Pn cze 02, 2008 22:30  Re: GP Monaco 2008

slipstream napisał(a): Przecież są liczne przejawy faworyzowania jak np. za niskie ciśnienie w oponach Alosno (to akurat z GP Chin jakbyś chciała Karo jakiś konkretny przykład)



A czy jest to duowodnione? MC przyznał sie ze popełnił bąłd wypuszczajac Alonso na oponach, które maja za niskie cosnienie. Z teogo co pamietam Alonso tak mówił ale skąd wiadomo ze to prawda?
Ja wam pokaże...
Avatar użytkownika
Kara Nocny Cień
 
Dołączył(a): Cz gru 27, 2007 11:51

Postprzez slipstream Pn cze 02, 2008 22:32  Re: GP Monaco 2008

Kara Nocny Cień naprawdę podziwiam tę twoją niebywała beztroską i niewinną naiwność oraz wiarę w ludzi, nie zmąconą powszednim życiem.

Kara Nocny Cień napisał(a):MC przyznał sie ze popełnił bąłd wypuszczajac Alonso na oponach

No i wszystko cacy! Nie ma sprawy, przyznaliśmy się po fakcie, ale co Lewis był szybszy z tego tytułu to jego :-P Faworyzowanie przez zespół w najczystszej postaci, co mieli powiedzieć "Że zrobili to celowo" :roll: , powiedzieć wszystkim jaka była tego intencja skoro można powiedzieć że to błąd i wszelkie grzechy odpuszczone...
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez sneer Wt cze 03, 2008 12:22  Re: GP Monaco 2008

Kara Nocny Cień napisał(a):Tak sobie myślę co by było gdyby Alonso został w MC i on miał takiego pecha. Wtedy w prasie była by wielka awantura że MC specjalnie tak robi by pomóc Hamiltonowi. Dlatego wydaje mi się że w zeszłym roku Alonso po prostu przegrał z Hamiltonem w równej walce a nie bo faworyzowali Hamiltona... a Alonso jest zadumany w sobie przekonany że jest najlepszy. Może nie wypowaida sie w tym tonie co Hamilton ale ogólnie sprawia takie niesmaczne odczucia.


Kara....Alonso jest ZADUFANY w sobie a nie ZADUMANY jak już....
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez TobaccoBoy Wt cze 03, 2008 12:47  Re: GP Monaco 2008

Kara Nocny Cień, a pamiętasz jak Ron po ubiegłorocznym GP Chin powiedział z kim się rywalizował zespół? :wink: :-)
TobaccoBoy
 

Postprzez barteks Wt cze 03, 2008 13:50  Re: GP Monaco 2008

"We were racing Fernando" :???:
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Kara Nocny Cień Wt cze 03, 2008 19:23  Re: GP Monaco 2008

Dobra dobra, tylko się tak zastanwiałam co by było gdyby Alonso został i miał takiego pecha.
Ja wam pokaże...
Avatar użytkownika
Kara Nocny Cień
 
Dołączył(a): Cz gru 27, 2007 11:51

Postprzez slipstream Wt cze 03, 2008 19:33  Re: GP Monaco 2008

Kara Nocny Cień napisał(a):tylko się tak zastanwiałam co by było gdyby Alonso został i miał takiego pecha.


Nie, nie. To by miejsca nie było. Ten pech to specyficzne, występujące w naturze i mikroklimacie F1 połączenie bolidu McLarena oraz Fińskiego kierowcy za jego sterami. W innej kombinacji takie rzeczy nie mają miejsca.
Ostatnio edytowano Śr paź 22, 2008 7:39 przez Mariusz, łącznie edytowano 1 raz


Temat zablokowany 22 X 2008.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron