GP Monaco 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez deeze Pn cze 02, 2008 10:33  Re: GP Monaco 2008

A mi się kompletnie nie podobała wypowiedź Gascoyne'a zaraz po wyścigu. Niestety wyszedł na taniego frustrata...
Powiedział dla ITV, że nie chcieli, żeby wyjeżdżał SC, bo Raikkonen był za nimi, a on znany jest z dziwnych i głupich zachowań, co ostatecznie się potwierdziło (which he eventually did)... To jak by porównywał Kimiego do Yamamoto czy drugiego Już Idę. Gascoyne - żenująca wypowiedź.
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez rafaello85 Pn cze 02, 2008 12:43  Re: GP Monaco 2008

deeze napisał(a):A mi się kompletnie nie podobała wypowiedź Gascoyne'a zaraz po wyścigu. Niestety wyszedł na taniego frustrata...
Powiedział dla ITV, że nie chcieli, żeby wyjeżdżał SC, bo Raikkonen był za nimi, a on znany jest z dziwnych i głupich zachowań, co ostatecznie się potwierdziło

Głupie gadanie. Ciekawe na jakiej niby podstawie on tak myslał? Pierwszy raz Kimiemu się coś takie przytrafiło.
Każdy sądzi wg siebie - on chyba w każdym zawodniku widzi drugiego Yamamoto :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez vero Pn cze 02, 2008 16:33  Re: GP Monaco 2008

czy zrobie dobre porównanie jeśli stwierdze że gp monaco jest dla kierowcy F1 jak olimpiada dla sportowca?
http://www.ligadomowa.net ROZWÓJ W SERII F1 I W SERII WTCC !
Avatar użytkownika
vero
 
Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 22:35
Lokalizacja: Znaleziono

Postprzez SoBcZaK Pn cze 02, 2008 16:43  Re: GP Monaco 2008

czy zrobie dobre porównanie jeśli stwierdze że gp monaco jest dla kierowcy F1 jak olimpiada dla sportowca?

chyba tak bo olimpiada to najwazniejsze zawody dla sportowca, a Monaco to taki najbardziej prestiżowy wyścig dla kierowców
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez ventylator Pn cze 02, 2008 17:07  Re: GP Monaco 2008

SoBcZaK napisał(a):
czy zrobie dobre porównanie jeśli stwierdze że gp monaco jest dla kierowcy F1 jak olimpiada dla sportowca?

chyba tak bo olimpiada to najwazniejsze zawody dla sportowca, a Monaco to taki najbardziej prestiżowy wyścig dla kierowców


Aczkolwiek żaden kierowca chyba nie za bardzo się nad tym zastanawia. Przynajmniej nie mówią, że woleliby wygrać w Monako, niż w dajmy na to Hiszpanii. Tak na pewno mówiłby Robert, dla którego każda wygrana będzie extra. No, ale wygrać w Monako to rzeczywiście prestiżowy wynik :)
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez lubie placki Pn cze 02, 2008 17:24  Re: GP Monaco 2008

vero napisał(a):czy zrobie dobre porównanie jeśli stwierdze że gp monaco jest dla kierowcy F1 jak olimpiada dla sportowca?

Olimpiada dla sportowca jest pewnym wyzwaniem, prestiżową imprezą, do której przygotowuje się przez pewien czas, tak samo jak kierowca F1, który razem ze swoim zespołem przygotowuje się na ten wyścig. Wygrana w Monaco dla kierowcy jest prestiżowym osiągnięciem, tak samo jak złoty medal dla sportowca.
lubie placki
 
Dołączył(a): Śr gru 12, 2007 18:09

Postprzez slipstream Pn cze 02, 2008 17:28  Re: GP Monaco 2008

Jasne... prestiżową wygraną w Monako jest, ale dla kibiców czy obserwatorów. Zespoły nie czynią pod ten wyścig żadnych nadzwyczajnych, specjalnych programów przygotowawczych, nie poświęcają niczego dla tego wyścigu. Dla wielu jest on kolejnym wyścigiem w sezonie, z entuzjazmem mogą podchodzić do wyzwania jakie stanowi ten tor ale żeby jakoś specjalnie... Nie, nie ma co nazbyt gloryfikować. Olimpiada jest czymś wyjątkowym, Monako jest kolejnym (ale bardzo wymagającym) wyścigiem.

Prędzej GP Monako porównałbym do turniejów wielkoszlemowych w tenisie. Owszem, prestiżowe to wygrane, ale jedne z wielu po drodze do końcowego sukcesu w całym cyklu ATP czy WTA. Monako jak IO można by traktować gdyby był to wyścig o wszystko, poza sezonem. Sam dla siebie i w ogóle tak jak olimpiada która jest "jednorazowym" występem a nie sezonem sportowym.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez chmiel Pn cze 02, 2008 17:31  Re: GP Monaco 2008

F1 jest dla kierowcy wyścigowego jak Igrzyska dla innych sportowców - myślę, że to jest odpowiednie porównanie.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez B4ndit Pn cze 02, 2008 17:35  Re: GP Monaco 2008

dla zespolow to tez jest bardziej prestizowy wyscig z uwagi na sponsorow. Prestiz wlasnie powoduje ze tutaj zespoly chca zablysnac przy czym niekoniecznie chodzi tutaj o forme (jakies imprezy sponsorskie). Nie wiem czy jest to wiarygodne, ale w pewnej dosc starym menadzerze F1 (Grand Prix World? ), to wlasnie tam negocjacje z sponsorami i jakies imprezy robione pod sponsorow byly najbardziej w cenie ;) Pewnie TobbacoBoy wiecej wie na ten temat :)
"FWD is an invention of Beelzebub and should be shunned at all costs, unless you wish to worship at the temple of the great god Understeer..."
Avatar użytkownika
B4ndit
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 19:00
Lokalizacja: Katowice/Warszawa
GG: 5152673

Postprzez slipstream Pn cze 02, 2008 17:40  Re: GP Monaco 2008

Nazwijmy to może inaczej. Monako to magia miejsca, która udziela się niejako wydarzeniu. IO to magia wydarzenia samego w sobie.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez patgaw Pn cze 02, 2008 18:03  Re: GP Monaco 2008

Kubica powiedział tak: "W monako za wygrana jest 10pkt, a drugie miejsce 8 itd... , gdzie tu jakas wyjatkowosc to ja nie wiem."
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez pjaxz Pn cze 02, 2008 19:29  Re: GP Monaco 2008

patgaw napisał(a):Kubica powiedział tak: "W monako za wygrana jest 10pkt, a drugie miejsce 8 itd... , gdzie tu jakas wyjatkowosc to ja nie wiem."

Dobre :D wypowiedź w jego stylu. Mogę prosić o źródło?
"Lewis Hamilton is the greatest Ever. No doubt" Peter Windsor
pjaxz
 
Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 15:58
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez patgaw Pn cze 02, 2008 20:06  Re: GP Monaco 2008

nom, Polsat Sport xD rok temu :D
ale w tym roku chyba tez to powtorzyl.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Kara Nocny Cień Pn cze 02, 2008 20:47  Re: GP Monaco 2008

Tak sobie myślę co by było gdyby Alonso został w MC i on miał takiego pecha. Wtedy w prasie była by wielka awantura że MC specjalnie tak robi by pomóc Hamiltonowi. Dlatego wydaje mi się że w zeszłym roku Alonso po prostu przegrał z Hamiltonem w równej walce a nie bo faworyzowali Hamiltona... a Alonso jest zadumany w sobie przekonany że jest najlepszy. Może nie wypowaida sie w tym tonie co Hamilton ale ogólnie sprawia takie niesmaczne odczucia.
Ja wam pokaże...
Avatar użytkownika
Kara Nocny Cień
 
Dołączył(a): Cz gru 27, 2007 11:51

Postprzez rafaello85 Pn cze 02, 2008 21:11  Re: GP Monaco 2008

Kara Nocny Cień napisał(a):Tak sobie myślę co by było gdyby Alonso został w MC i on miał takiego pecha. Wtedy w prasie była by wielka awantura że MC specjalnie tak robi by pomóc Hamiltonowi. Dlatego wydaje mi się że w zeszłym roku Alonso po prostu przegrał z Hamiltonem w równej walce a nie bo faworyzowali Hamiltona..

To chyba oglądaliśmy zupełnie inne sezony i wyścigi... Hamilton był faworyzowany i przez McLarena ( jeśli tego nie zauważyłaś no to sorry... ) i ( co najgorsze ) przez sędziów :evil:
Nie wiem czy słowo "przegrał" jest odpowiednie w przypadku Hiszpana - jeden i drugi zdobyli dokładnie tyle samo punktów, Lewis miał więcej drugich miejsc.
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron