Przed GP Kanady

Moderator: Ekipa F1

Postprzez SpeedyGonzales N cze 08, 2008 15:10  Re: Przed GP Kanady

RENO napisał(a):Tak hehe, a tu grają naszym hymn i nagle komunikat RK wygrał w Kanadzie :-D
to by było coś :D

Robert będzie miał ciężko na starcie. Wydaje się, że jedna pozycję straci, ale nic nie przesądzajmy. Wilgotność na torze 78%, może coś popada :-P
"We know the car is nowhere being a front-row car yet," says Renault's engineering chief Alan Permane. "It's there because of Robert."
SpeedyGonzales
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 15:33
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Miczek N cze 08, 2008 15:12  Re: Przed GP Kanady

Kajek napisał(a):
geniula1 napisał(a):Obrazek
Widać że Ham bardziej się obawia(ł) Kimiego niż Roberta.


U mnie nie ma obrazka. OT :/

Pewnie chodzi o ten obrazek z zakończenia kwalifikacji, w którym Hamilton wskazuje palcem na bardzo dobry czas Raikkonena w 2 sektorze.

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Miczek
 
Dołączył(a): Śr wrz 27, 2006 20:04
Lokalizacja: Warszawa
GG: 3456599

Postprzez posi N cze 08, 2008 16:10  Re: Przed GP Kanady

mam pytanko do szpeców od regulaminu, jak to jest z tym paliwem w Q3?? czy paliwo jest lane przed q3 czy moze być nalane w trakcie?? do czego zmierzam mogła mieć wczoraj taka sytuacje że ekipa bmw czekała na ruchy konkurencji, poobserwowała czasy innych kierowców i wlała taka ilość paliwa aby zawalczyć o pp. Bo wczoraj bmka póżno wyjechał.
posi
 
Dołączył(a): So mar 01, 2008 20:50

Postprzez Fisico_F1_ASR N cze 08, 2008 16:21  Re: Przed GP Kanady

ma ktoś może podgląd z kamery na pogodę, jaka panuje na torze, lub w niedalekiej okolicy?
Fisico_F1_ASR
 
Dołączył(a): Pn lut 12, 2007 20:18

Postprzez geniula1 N cze 08, 2008 16:21  Re: Przed GP Kanady

Miczekwłaśnie o ten obrazek mi chodziło dzięki za wyjaśnienie. Coś mi się nie wkleił :/
Avatar użytkownika
geniula1
 
Dołączył(a): So kwi 05, 2008 22:59
Lokalizacja: Poznań
GG: 3739386

Postprzez benno N cze 08, 2008 16:23  Re: Przed GP Kanady

posi napisał(a):mam pytanko do szpeców od regulaminu, jak to jest z tym paliwem w Q3?? czy paliwo jest lane przed q3 czy moze być nalane w trakcie?? do czego zmierzam mogła mieć wczoraj taka sytuacje że ekipa bmw czekała na ruchy konkurencji, poobserwowała czasy innych kierowców i wlała taka ilość paliwa aby zawalczyć o pp. Bo wczoraj bmka póżno wyjechał.


Nie jest to mozliwe, bo ktos moglby zrobic kolko na oparach i zjechac sobie zatankowac takze twoja teza jest nielogiczna.
Avatar użytkownika
benno
 
Dołączył(a): Pn maja 26, 2008 17:24

Postprzez Harold N cze 08, 2008 16:26  Re: Przed GP Kanady

Moze chodzi mu czy paliwo jest nalewane przed sesją czy bezpośrednio przed wyjazdem na tor.
Take a look to the sky just before you die
Avatar użytkownika
Harold
 
Dołączył(a): Pt lut 08, 2008 18:49
Lokalizacja: Głogówek/Kędzierzyn-Koźle

Postprzez slon1u N cze 08, 2008 16:29  Re: Przed GP Kanady

benno napisał(a):
posi napisał(a):mam pytanko do szpeców od regulaminu, jak to jest z tym paliwem w Q3?? czy paliwo jest lane przed q3 czy moze być nalane w trakcie?? do czego zmierzam mogła mieć wczoraj taka sytuacje że ekipa bmw czekała na ruchy konkurencji, poobserwowała czasy innych kierowców i wlała taka ilość paliwa aby zawalczyć o pp. Bo wczoraj bmka póżno wyjechał.


Nie jest to mozliwe, bo ktos moglby zrobic kolko na oparach i zjechac sobie zatankowac takze twoja teza jest nielogiczna.


Chyba chodzi mu o to kiedy paliwo do q3 jest nalewane. Jesli bezposrednio przed wyjazdem z garazu to taka sytuacja moze miec miejsce. Ja natomiast podpisuje sie pod pytaniem kiedy nalewane jest paliwko ? pzdr
Avatar użytkownika
slon1u
 
Dołączył(a): N maja 25, 2008 15:46

Postprzez benno N cze 08, 2008 16:31  Re: Przed GP Kanady

Fisico_F1_ASR napisał(a):ma ktoś może podgląd z kamery na pogodę, jaka panuje na torze, lub w niedalekiej okolicy?


W tej chwili jest dosc pochmurno z wygladajacym sloncem , wilgotnosc powietrza 70% , mozliwosc wystapienia burzy - 80% , mozliwe opady - ok 5mm
Avatar użytkownika
benno
 
Dołączył(a): Pn maja 26, 2008 17:24

Postprzez posi N cze 08, 2008 16:39  Re: Przed GP Kanady

Harold napisał(a):Moze chodzi mu czy paliwo jest nalewane przed sesją czy bezpośrednio przed wyjazdem na tor.


właśnie o to mi chodzi
posi
 
Dołączył(a): So mar 01, 2008 20:50

Postprzez Weni N cze 08, 2008 16:45  Re: Przed GP Kanady

Harold napisał(a):Moze chodzi mu czy paliwo jest nalewane przed sesją czy bezpośrednio przed wyjazdem na tor.


Fuel may not be added nor removed from any car eligible to take part in Q3 between the start of Q3 and the start of the race


Paliwo nie może być dolane, ani ujęte z żadnego samochodu, który bierze udział w Q3 pomiędzy startem Q3, a początkiem wyścigu.

Znalezione na: http://www.f1wolf.com/2007/12/2008-form ... fying.html

Czyli tuż przed rozpoczęciem Q3 tankują tyle ile im potrzeba, a potem dopiero przy pierwszym zjeździe do boxów.
Weni
 
Dołączył(a): Śr sie 29, 2007 12:34

Postprzez AutoryteT N cze 08, 2008 18:03  Re: Przed GP Kanady

Ej działa wam w necie wyścig na żywo ? :/ Bo mi nie
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez F1 team N cze 08, 2008 18:09  Re: Przed GP Kanady

mi nie działa co jest kurde
F1 team
 

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron