Przed GP Kanady

Moderator: Ekipa F1

Postprzez fidek N cze 08, 2008 8:51  Re: Przed GP Kanady

sobczak-----a czasem nie jest na odwrót ,że pierwszy zakręt w prawo a drugi w lewo?
fidek
 
Dołączył(a): Śr kwi 04, 2007 10:03

Postprzez haha_xd N cze 08, 2008 9:03  Re: Przed GP Kanady

fidek napisał(a):sobczak-----a czasem nie jest na odwrót ,że pierwszy zakręt w prawo a drugi w lewo?

Nie, nie jest na odwrót. Pierwszy zakręt jest w lewo a drugi to nawrót w prawo.
F1 doesn't miss Schumacher.
Przeglądarka Opera - z wersji na wersję coraz lepsza.
Avatar użytkownika
haha_xd
 
Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 18:44
Lokalizacja: Mielec

Postprzez Master N cze 08, 2008 9:05  Re: Przed GP Kanady

fidek napisał(a):sobczak-----a czasem nie jest na odwrót ,że pierwszy zakręt w prawo a drugi w lewo?


Oczywiście że nie. Znam ten tor jak własną kieszeń choćby z symulatora jakim jest rfactor. Pierwszy zakręt jest w lewo. Potem masz wolny, ostry łuk w prawo. Prosta i szybka szykana przejeżdżana na 3 biegu. Prawy, szybki łuk i zakręt w lewo, potem jest wolna szykana (lewy prawy). Prosta, pod tunelkiem i znów szybka szykana. Prosta i zakręt nr. 10 (nawrót). Znów prosta i szykana wywodząca na prostą startową.
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez slipstream N cze 08, 2008 9:07  Re: Przed GP Kanady

Się dochodzicie, Owszem, tor po starcie lekko schodzi w prawo ale ten łuk się traktuje jako prostą. Dlatego pierwsze prawdziwe zakręty to lewo-prawo.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez geniula1 N cze 08, 2008 9:19  Re: Przed GP Kanady

Według mnie Lewis jedzie na 2 Pit Stopy. Pierwszy będzie bardzo długi natomiast drugi będzie ok 20 okr przed końcem.
Avatar użytkownika
geniula1
 
Dołączył(a): So kwi 05, 2008 22:59
Lokalizacja: Poznań
GG: 3739386

Postprzez SPIDER N cze 08, 2008 9:27  Re: Przed GP Kanady

Ja się dopiero wypowiem odnośnie quala, bo mnie nie było. Rezultaty wg mnie zgodnie z przewidywaniami. Hamilton na pole position a za nim Kubica. No Raikkonen drugi rząd, ale nie wiadomo ile kto ma paliwa. Zaskoczeniem mimo wszystko Alonso, bo nie spodziewałem się go tak wysoko. Mówię to tylko po wglądzie w wyniki. Massa mnie zawiódł. Dla Piquet dziś ważny wyścig, bo jeśli znów będzie daleko bez punktów, to jego dni w Renault będą policzone. Cieszy to, że Kubica startuje z P2 i że po raz kolejny pokonał Heidfelda.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Damian375 N cze 08, 2008 9:27  Re: Przed GP Kanady

Ale popatrz, że Robert wyjechał zrobił okrążenie i sobie wracał, a Fernando i Mark z tego co pamiętam ostro czasy poprawiali.
Pozdrawiam

[ Dodano: Nie 08 Cze, 08 10:13 ]
Obrazek
Teraz to już chyba raczej pewne, że Lewis Hamilton nie ma zbyt dużo paliwa.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez barteks N cze 08, 2008 9:51  Re: Przed GP Kanady

Tu są pełne wyniki Speed Trap:

http://www.formula1.com/results/season/ ... _trap.html


Don Pedros napisał(a):Położą na zakręcie przez noc nowy asfalt ?
Toż to będzie ślizgawka :evil:


Nie jestem specem, ale są różne rodzaje asfaltu. Może zastosują jakąś bardziej przyczepną mieszankę :)
Ostatnio edytowano N cze 08, 2008 9:52 przez barteks, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez rafaello85 N cze 08, 2008 9:52  Re: Przed GP Kanady

Jak to jest z tym t-carem? Zdaje się, że rok temu był on obecny w garażach innych zespołów, tylko, że nie był od razu przygotowany do jazdy - trzeba było tam zmonotwać kilka rzeczy. Pamiętam jak w trakcie kwalifikacji do GP Europy, mechanicy po wypadku Hamiltona przepchneli go do garażu Brytyjczyka. W tym roku podobno jest on w częściach i całego trzeba złożyć od podstaw.
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez RENO N cze 08, 2008 9:53  Re: Przed GP Kanady

Z tego wychodzi, że na prostych BMW jest tak samo szybkie jak Ferrari
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez barteks N cze 08, 2008 9:55  Re: Przed GP Kanady

Dokładnie tak jest z T-carem :)
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez rteger N cze 08, 2008 9:56  Re: Przed GP Kanady

RENO napisał(a):Z tego wychodzi, że na prostych BMW jest tak samo szybkie jak Ferrari

od czego nowy pakiet aero :D
a co do Hamiltona, są tylko dwa wyjścia - albo pojechał na oparach, albo przejechał okrążenie życia. skłaniam sie ku temu pierwszemu :grin:
Avatar użytkownika
rteger
 
Dołączył(a): N cze 08, 2008 9:51

Postprzez dex N cze 08, 2008 9:58  Re: Przed GP Kanady

ciekawy bedzie dzisiejszy wyścig , zobaczymy jak sobie Kubica poradzi z obroną drugiej pozycji ale cieżko bedzie miał , Alonso kapitalnie , a Hamilton jak on to zrobił taką przewagę nad drugim miejscem ??
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez benno N cze 08, 2008 9:58  Re: Przed GP Kanady

Troche martwilo mnie startowanie Roberta z brudnej strony toru , ale wlasnie obejrzalem sobie zeszloroczny start w Kanadzie gdzie Heidfeld nie mial problemow by utrzymac 2 pozycje . Mam nadzieje ze nie bedzie tak zle. Mysle ze strat bedzie tu kluczowy i jak Robert sie obroni przed Kimim, bedzie z przodu stawki a to go faworyzuje do zwyciestwa bo niewiadomo co kombinuje McLaren ale raczej napewno HAM pojedzie na 3 stopy.
Avatar użytkownika
benno
 
Dołączył(a): Pn maja 26, 2008 17:24

Postprzez barteks N cze 08, 2008 10:02  Re: Przed GP Kanady

Tylko zwróćcie uwagę, że HAM jechał na miękkich oponach a Kubica na twardych, więc stąd też mogła wynikać tak duża różnicza czasowa...
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości