GP Kanady 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez MarK Wt cze 10, 2008 12:00  Re: GP Kanady 2008

amol napisał(a):no dobra, ale pytanie brzmi "co dalej"? wyjezdzaja z "pitow" na tor i...? nie moga jechac leb w leb za safety carem - ktos musi byc drugi by pierwszy mogl byc ktos :evil:

No z rozwiązaniem tego problemu, rzeczywiście może być trudno :razz: .
Po mojemu to zabronione jest tylko wyprzedzanie za SC dosłownie - w tym sensie, że nigdy nie widziałem żeby kierowcy nie próbowali wyprzedzać na kółku dojazdowym do SC, który stał i czekał na kierowców gdzieś tam na początku okrążenia, po prostu Ci którzy mieli jeszcze te pół, czy jakiś tam większy kawałek okrążenia do przejechania to normalnie walczyli. Wyprzedzanie zabronione jest dopiero w stawce ustawionej za SC i sektorach z żółtą flagą.
Czyli po wyjeździe z pita wynikałoby z tego Kubica i Raikkonen walczyliby normalnie, aż dojechaliby do stawki za SC. Może to nieco mylne i naciągane ale dla mnie to jedyne w miarę logiczne rozwiązanie tej sytuacji.
Avatar użytkownika
MarK
 
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 21:08
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez pjaxz Wt cze 10, 2008 12:05  Re: GP Kanady 2008

BMW napisał(a):nie wiedzialem gdzie to zamiescic wiec zamieszczam tu
http://f1.wp.pl/kat,1775,wid,10037626,w ... caid=160b4
troche mnie to irytuje a was

Jedna osoba z tego forum, gdyby ta akcja Niemców się powiodła, skakałaby z radości. Aczkolwiek ten news to głupota jakich mało, zwykła prowokacja.
"Lewis Hamilton is the greatest Ever. No doubt" Peter Windsor
pjaxz
 
Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 15:58
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez B4ndit Wt cze 10, 2008 12:08  Re: GP Kanady 2008

MarK napisał(a):
amol napisał(a):no dobra, ale pytanie brzmi "co dalej"? wyjezdzaja z "pitow" na tor i...? nie moga jechac leb w leb za safety carem - ktos musi byc drugi by pierwszy mogl byc ktos :evil:

No z rozwiązaniem tego problemu, rzeczywiście może być trudno :razz: .
Po mojemu to zabronione jest tylko wyprzedzanie za SC dosłownie - w tym sensie, że nigdy nie widziałem żeby kierowcy nie próbowali wyprzedzać na kółku dojazdowym do SC, który stał i czekał na kierowców gdzieś tam na początku okrążenia, po prostu Ci którzy mieli jeszcze te pół, czy jakiś tam większy kawałek okrążenia do przejechania to normalnie walczyli. Wyprzedzanie zabronione jest dopiero w stawce ustawionej za SC i sektorach z żółtą flagą.
Czyli po wyjeździe z pita wynikałoby z tego Kubica i Raikkonen walczyliby normalnie, aż dojechaliby do stawki za SC. Może to nieco mylne i naciągane ale dla mnie to jedyne w miarę logiczne rozwiązanie tej sytuacji.


eee, tak napewno nie jest. przyklad: gp europy 2007. Jak tak lunelo i wszyscy lecieli na T1, to Heidfeld spacerowym tempem pokonywal okrazenie i nawet wtedy Hamilton go wyprzedzal "odrabiajac stracone okrazenie" (co tez swoja dorga bylo dosc dziwne.

Naprawde ciekawy problem. Jesli nie ma gdzies jakos szczegolnie napisane jak sei zachowywac w boxach pod SC, to ciekawe jak by sie sedziowie zachowali jak Kimi i Robert by jechali leb w leb po wyjechaniu z pitow.
"FWD is an invention of Beelzebub and should be shunned at all costs, unless you wish to worship at the temple of the great god Understeer..."
Avatar użytkownika
B4ndit
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 19:00
Lokalizacja: Katowice/Warszawa
GG: 5152673

Postprzez Fan1 Wt cze 10, 2008 12:22  Re: GP Kanady 2008

Jankes napisał(a):po prostu Bild - http://www.bild.de/BILD/sport/motorspor ... 87078.html - i wszystko jasne, olać Panowie, olać


Mnie wkurza co innego, że tymi publikacjami stoi jeden koncern - i tak w Polsce ich brukowiec walnie jedną prowokację, w Niemczech ich brukowiec na to prowokację odpowiada i kasa leci, nakład się sprzedaje, ale smród z tego wpływa na wizerunek danego kraju, normalnie zaraz zacznę głosować na kaczorów, aby wykurzyć tych popapranych dziennikarskich kolesi z polskiego życia medialnego.
Avatar użytkownika
Fan1
 
Dołączył(a): Pt mar 14, 2008 7:14

Postprzez sceptyk Wt cze 10, 2008 12:42  Re: GP Kanady 2008

Jak nie masz na coś wpływu, to się tym nie przejmuj.
Artykuł w Bildzie to w sumie komplement.
Po co to roztrząsać?
sceptyk
 
Dołączył(a): Cz lut 28, 2008 20:37

Postprzez benno Wt cze 10, 2008 12:49  Re: GP Kanady 2008

Avatar użytkownika
benno
 
Dołączył(a): Pn maja 26, 2008 17:24

Postprzez Darth ZajceV Wt cze 10, 2008 12:50  Re: GP Kanady 2008

sceptyk napisał(a):Artykuł w Bildzie to w sumie komplement.


Dokładnie, z resztą co tu dużo mówić. Przecież na 5 Niemieckich napastników w reprezentacji tylko jeden urodził sie w Niemczech, w dodatku jego ojciec jest Hiszpanem. Bild tym artykułem wręcz obraził całe Niemcy i wszystkich niemieckich kierowców w stawce. Widać bardzo boli emeryturka Wielkiego Schu...
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez Fan1 Wt cze 10, 2008 12:59  Re: GP Kanady 2008

benno napisał(a):Adrian Sutil biega jak dziewczynka :smile:

http://www.gridcrasher.com/index.php/20 ... with-video


miałem to już dawno zauważyć;
normalnie rozwalił mnie :dusi: coś kiepski z niego sportowiec, a poza tym chyba juz F1 nie potrzebuje Daniki :królik:
Avatar użytkownika
Fan1
 
Dołączył(a): Pt mar 14, 2008 7:14

Postprzez patgaw Wt cze 10, 2008 13:04  Re: GP Kanady 2008

no i jeszcze mamy Rosbergową :D
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez K2 Wt cze 10, 2008 13:20  Re: GP Kanady 2008

Jaa nie mogę już z wami. Zawsze każdy się czepia tych sławnych na ich zachowanie a sami lepsi nie są. Już widzę jak np. jedziecie 1.3h i szyja was nie boli. ON DOPIERO CO ODPADŁ z wyścigu więc nic dziwnego że biegl jak biegł
-----:::BMW POWER:::-----
K2
 
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 16:13
Lokalizacja: nie wiem

Postprzez Dale65 Wt cze 10, 2008 13:27  Re: GP Kanady 2008

Fan1 napisał(a):
benno napisał(a):Adrian Sutil biega jak dziewczynka :smile:

http://www.gridcrasher.com/index.php/20 ... with-video


miałem to już dawno zauważyć;
normalnie rozwalił mnie :dusi: coś kiepski z niego sportowiec, a poza tym chyba juz F1 nie potrzebuje Daniki :królik:

eee... ale bieganie chyba nie jest potrzebne kierowcom...
Dale65
 
Dołączył(a): So kwi 05, 2008 17:32

Postprzez mik3 Wt cze 10, 2008 13:29  Re: GP Kanady 2008

http://f1.wp.pl/kat,1775,wid,10038320,wiadomosc.html
Hmm, jakaś nowa przyjaźń?? coraz bardziej lubie tego chłopaka :-)
GLORY GLORY MAN UNITED!
Avatar użytkownika
mik3
 
Dołączył(a): Wt sty 15, 2008 0:50
Lokalizacja: Kosmos
GG: 10651498

Postprzez Fan1 Wt cze 10, 2008 13:29  Re: GP Kanady 2008

K2 napisał(a):Jaa nie mogę już z wami. Zawsze każdy się czepia tych sławnych na ich zachowanie a sami lepsi nie są. Już widzę jak np. jedziecie 1.3h i szyja was nie boli. ON DOPIERO CO ODPADŁ z wyścigu więc nic dziwnego że biegl jak biegł


Spokojnie, ja jedynie oddaje sprawiedliwość, widziałeś jak "dziadek" Coulthard przebieg po wyścigu z 200m na pitlane? To jest koleś.
Avatar użytkownika
Fan1
 
Dołączył(a): Pt mar 14, 2008 7:14

Postprzez Dr.Kidler Wt cze 10, 2008 13:32  Re: GP Kanady 2008

Jak byście mieli świadomość że w d... Wam może wjechać rozpędzony bolid to nikt by nie myślał jak biegnie. To nie pokazy wdzięku, a wyścigi F1

p.s.
No i coraz więcej z onetu sie tu przeniosło.
---
Dr.Kidler
 
Dołączył(a): Pn wrz 25, 2006 18:15

Postprzez K2 Wt cze 10, 2008 13:43  Re: GP Kanady 2008

A właśnie dlaczego biegł 200m?
Fan1 napisał(a):Coulthard przebieg po wyścigu z 200m na pitlane? To jest koleś.

Sam przyznałeś, że PO wyścigu a nie jak bolidy zasuwają po torze i jak to określił ktoś wyżej:

EDIT: Nieprzyzwoite zwroty :grozi:

Dr.Kidler napisał(a):No i coraz więcej z onetu sie tu przeniosło.

uwierz mi onetu tu nie ma. Onet jest jeden. To co tu doświadczyłeś to tylko podniecenie wygraną Roberta. :D :D
-----:::BMW POWER:::-----
K2
 
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 16:13
Lokalizacja: nie wiem

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron