Przed GP Francji 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Darondi N cze 22, 2008 11:30  Re: Przed GP Francji

Na treningu, ktoś zaczął rozmowę - chyba Borowczyk - o sezonie ogórkowym. Od razu przeszli z Sokołem do Roberta, i plotkach o przejściu do Ferrari. I jako wpadkę zaliczyli tą broszurę ze zwycięzcami wyścigów. Może jednak to znak? :grin:
P.S Wiem, wiem, nie ten temat...ale chciałem tylko dokończyć ten wątek.
Obrazek
Avatar użytkownika
Darondi
 
Dołączył(a): Śr sie 15, 2007 21:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
GG: 9071731

Postprzez norb2222 N cze 22, 2008 11:32  Re: Przed GP Francji

slipstream napisał(a):Czekajcie bo też nie nadążam. Czy to miałaby być karteczka z materiałów Ferrari z osoba Roberta w niej ?


Rzym(PAP) - Czy Robert Kubica jest już w zespole Ferrari ?- zastanawia się w piątek dziennik "Corriere della Sera". Wysłannik gazety ku swemu zdumieniu znalazł nazwisko polskiego kierowcy w oficjalnej książeczce biura prasowego Ferrari, przygotowywanej z okazji wyścigu w Magny Cours o Grand Prix Francji.
"Pomyłka czy lapsus, za którym kryje się smakowity news?"- pyta największa włoska gazeta. Żartuje, że Ferrari dementuje zawsze pogłoski o przejściu Kubicy do tego zespołu, tymczasem - jak wynika z książeczki - "on już tam jest".
W bloczku informacyjnym wymieniono wszystkich kierowców Formuły 1 z Ferrari i liczbę zwycięstw aż do tych, którzy wyścig wygrali tylko raz. Właśnie tam można znaleźć nazwisko Kubicy -triumfatora niedawnego wyścigu w Kanadzie w bolidzie zespołu BMW-Sauber.
Mediolański dziennik relacjonuje, że kiedy pokazano książeczkę Ferrari Kubicy, wydarł on kartkę ze swoim nazwiskiem i schował do kieszeni mówiąc: "żartujecie sobie, a ja muszę iść do pracy".
"Pożyjemy, zobaczymy"- podsumowuje "Corriere della Sera". (PAP)
źródło: www.aol.pl/sport/
Ostatnio edytowano N cze 22, 2008 11:34 przez norb2222, łącznie edytowano 1 raz
"Next time I try to use hot tea inside the bottle.":-)
norb2222
 
Dołączył(a): Pn mar 03, 2008 19:46

Postprzez KrzysR N cze 22, 2008 11:32  Re: Przed GP Francji

Barti napisał(a):Paradoksalnie im warunki gorsze tym samochód prowadzony przez Roberta osiąga lepsze wyniki. Wiec chyba jest na odwrót


Jest na odwrót, ale nie jestem przekonany czy na tym torze tez. Zobaczymy jakie bedzie tempo wyscigowe Kubicy i wtedy sie przekonamy.
KrzysR
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 14:56

Postprzez patgaw N cze 22, 2008 11:37  Re: Przed GP Francji

no tak, tylko chyba wszyscy o jednym zapomnieli z ta karteczka. mianowicie tam sa podane zwyciestwa kierowcow ferrari ale w barwach ferrari a nie innych teamow(przeszlych).
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Dale65 N cze 22, 2008 11:58  Re: Przed GP Francji

patgaw napisał(a):no tak, tylko chyba wszyscy o jednym zapomnieli z ta karteczka. mianowicie tam sa podane zwyciestwa kierowcow ferrari ale w barwach ferrari a nie innych teamow(przeszlych).

hmm... możliwe że RK ma już wszystko dogadane z Ferrari, tylko komuś sie coś pomyliło i wpisał go jako że wygrał jeden wyścig dla Ferrari... ale to raczej do sezonu ogórkowego a nie tu

Koniec OT
Dale65
 
Dołączył(a): So kwi 05, 2008 17:32

Postprzez Fan1 N cze 22, 2008 12:32  Re: Przed GP Francji

na ITV mówią, że ma padać :-o
Avatar użytkownika
Fan1
 
Dołączył(a): Pt mar 14, 2008 7:14

Postprzez rafaello85 N cze 22, 2008 12:38  Re: Przed GP Francji

Fan1 napisał(a):na ITV mówią, że ma padać :-o

Lepiej żeby nie padało. Ferrari zajmują pierwsze dwie pozycje startowe i chcę żeby dowieźli je do mety.
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez barteks N cze 22, 2008 12:38  Re: Przed GP Francji

Na razie tor jest wilgotny ale nie pada...
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Fan1 N cze 22, 2008 12:45  Re: Przed GP Francji

teamy mają ciężki orzech - kropi, ma padać - jakie opony na początek?

MOD napisał(a):No dobra, za chwilę wyścig więc do oglądania. Do znudzenia przypomnę że forum nie służy do relacji live czy rozmowy o wydarzeniach na torze — w tym celu odsyłamy na kanał IRCa.
Avatar użytkownika
Fan1
 
Dołączył(a): Pt mar 14, 2008 7:14

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość