Przed GP Wielkiej Brytanii 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Rudas N lip 06, 2008 11:28  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2008

Kara Nocny Cień napisał(a):
Lipek napisał(a):Może faktycznie blefowali i zalali mu pełny bak. Trochę to wszystko dziwne. Wiedzieli, że będzie padało i dali mu dużo paliwa.
Wszystkiego dowiemy się za dwie godziny.


Z tego co wiem to kibuca wyjechał na jakieś okrążenie i wrócił więc boje się ze może mieć paliwa najmniej...
jedyny ratunek to deszcz tylko oby nikt mu w pupe nie wjechal

Możesz wyjaśnić to pierwsze zdanie?
Z tym deszczem różnie może być, w sobotnich treningach widzieliśmy, że BMW miało problemy z przyczepnością na mokrej nawierzchni (mam nadzieję, że to wina złego ciśnienia).
"I would change nothing. I think F1 is fantastic as it is. If you want to watch a million meaningless overtaking manoeuvres and lots of shunts go and watch NASCAR or bikes or IRL or something." Peter Windsor
Avatar użytkownika
Rudas
 
Dołączył(a): Pt gru 07, 2007 18:35
Lokalizacja: Dębica/Warszawa

Postprzez M-Power N lip 06, 2008 11:33  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2008

Karze chodziło chyba o to że robert na okrązeniu pomiarowym (tym na którym doszło do awari) miał czas S1 na poziomie kimasa
Avatar użytkownika
M-Power
 
Dołączył(a): Wt mar 13, 2007 9:30
Lokalizacja: Lublin
GG: 9009253

Postprzez benno N lip 06, 2008 11:42  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2008

M-Power napisał(a):Karze chodziło chyba o to że robert na okrązeniu pomiarowym (tym na którym doszło do awari) miał czas S1 na poziomie kimasa


To by znaczylo ze ma porownywalna ilosc paliwa co Raikkonen , a moze na kilka okrazen wiecej.
Avatar użytkownika
benno
 
Dołączył(a): Pn maja 26, 2008 17:24

Postprzez barteks N lip 06, 2008 11:43  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2008

owca napisał(a):bolid Kubka, tak jak pozostałe 9 aut z top10, sa zamknięte w parku ferme i nic przy nich nie mozna robic.

G*wno prawda za przeproszeniem. Zapoznaj się z przepisami zanim zaczniesz pisać takie głupoty... :|
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Rudas N lip 06, 2008 11:44  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2008

Tylko należy wziąć pod uwagę, że Raikkonen zrobił 2x pomiarowe + 2x wyjazdowe + 2x zjazdowe.
Tak jak wszyscy kierowcy oprócz Kubicy, który zrobił 1x wyjazdowe + 1x zjazdowe. Zaoszczędził więc przynajmniej 3-4 okrążenia.
"I would change nothing. I think F1 is fantastic as it is. If you want to watch a million meaningless overtaking manoeuvres and lots of shunts go and watch NASCAR or bikes or IRL or something." Peter Windsor
Avatar użytkownika
Rudas
 
Dołączył(a): Pt gru 07, 2007 18:35
Lokalizacja: Dębica/Warszawa

Postprzez vexx N lip 06, 2008 11:46  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2008

Jeżeli auto było by uszkodzone, zostało by naprawione i startował by z PL.
I was having a shit.
vexx
 
Dołączył(a): N lip 15, 2007 21:14

Postprzez Kajek N lip 06, 2008 11:47  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2008

vexx napisał(a):Jeżeli auto było by uszkodzone, zostało by naprawione i startował by z PL.


Jeżeli by coś wymieniał, tak przy ludziach z FIA mogą naprawić bolid.
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez patgaw N lip 06, 2008 11:47  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2008

vexx napisał(a):Jeżeli auto było by uszkodzone, zostało by naprawione i startował by z PL.


nastepny...
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez golakr N lip 06, 2008 11:51  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2008

rafaello85 napisał(a):Coś mi się wydaje, że dziś kierowcy będą mieć okazję przetestować na "polu walki" zmodyfikowane przepisy dotyczące SC ;)


Tyle, że zmodyfikowane przepisy tyczące się SC były związane tylko z GP Francji. Tam miały byc testowane, tutaj i na razie do końca sezonu "po staremu".
Avatar użytkownika
golakr
 
Dołączył(a): So wrz 16, 2006 14:30
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez SPIDER N lip 06, 2008 11:52  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2008

Wszyscy oczekują deszczu, bo do większe szanse dla Kubicy. Tyle tylko, że w środku stawki jest większa jatka niż na początku. Nie przeliczcie się czasami. Na Superpucharze Porsche padało, ale nie zapowiadało się na to, aby do 14 się wypogodziło. Bo chmury były ciemne nad torem.

Ja jestem przygotowany na mokry wyścig. Tak jak w 1998!
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Kajek N lip 06, 2008 11:53  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2008

golakr napisał(a):
rafaello85 napisał(a):Coś mi się wydaje, że dziś kierowcy będą mieć okazję przetestować na "polu walki" zmodyfikowane przepisy dotyczące SC ;)


Tyle, że zmodyfikowane przepisy tyczące się SC były związane tylko z GP Francji. Tam miały byc testowane, tutaj i na razie do końca sezonu "po staremu".


Wydaje mi sie że na koniec którejs sesi, była pokazana żółta flaga a panowie stali z tabliczką SC, i tutaj chyba też testują?
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez Darth ZajceV N lip 06, 2008 11:54  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2008

Kajek napisał(a):Wydaje mi sie że na koniec którejs sesi, była pokazana żółta flaga a panowie stali z tabliczką SC, i tutaj chyba też testują?


Tak,testowali to ponownie o czym nawet komentatorzy wspominali.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez SPIDER N lip 06, 2008 11:55  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2008

Tutaj macie newsa z autosportu na ten temat:

http://www.autosport.com/news/report.php/id/68832
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez AutoryteT N lip 06, 2008 11:57  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2008

Kajek napisał(a):
golakr napisał(a):
rafaello85 napisał(a):Coś mi się wydaje, że dziś kierowcy będą mieć okazję przetestować na "polu walki" zmodyfikowane przepisy dotyczące SC ;)


Tyle, że zmodyfikowane przepisy tyczące się SC były związane tylko z GP Francji. Tam miały byc testowane, tutaj i na razie do końca sezonu "po staremu".


Wydaje mi sie że na koniec którejs sesi, była pokazana żółta flaga a panowie stali z tabliczką SC, i tutaj chyba też testują?


Hehe, na koniec każdej sesji tak jest, i zoobaczcie Sc- Safety Car i SC- Session Closed. Mi sie wydaje że na koniec sesji wystawiają SC jako Session Closed.
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez rafaello85 N lip 06, 2008 12:03  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2008

AutoryteT napisał(a):Hehe, na koniec każdej sesji tak jest, i zoobaczcie Sc- Safety Car i SC- Session Closed. Mi sie wydaje że na koniec sesji wystawiają SC jako Session Closed.

Każdą jedną sesję kończy tzw. szachownica ;) A te zmodyfikowane przepisy dotyczące SC, były testowane po zakończeniu piątkowych treningów.
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron