Przed GP Wielkiej Brytanii 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez AutoryteT N lip 06, 2008 12:06  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2008

rafaello85 napisał(a):
AutoryteT napisał(a):Hehe, na koniec każdej sesji tak jest, i zoobaczcie Sc- Safety Car i SC- Session Closed. Mi sie wydaje że na koniec sesji wystawiają SC jako Session Closed.

Każdą jedną sesję kończy tzw. szachownica ;) A te zmodyfikowane przepisy dotyczące SC, były testowane po zakończeniu piątkowych treningów.



Hmm... jak ja oglądam treningi, to po każdym jest pokazywane SC :/ Szachownica kończy wyścig, treningi żółta flaga, SC (session Closed) i czerwone światła :) (Lub dla niektórych jak Hamilton poprostu światła na samej górze) xD
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez Lipek N lip 06, 2008 12:08  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2008

Na ITV widać, że już nie pada i tor się wyszusza.
"Jak ja się naprawdę cieszę, że Neostrada dociera już do najdalszych zakątków naszego kraju. I że jest już w waszych miejscowościach..." - Aba :D
Avatar użytkownika
Lipek
 
Dołączył(a): Pt lis 30, 2007 14:51
Lokalizacja: Bydgoszcz
GG: 6868981

Postprzez benno N lip 06, 2008 12:19  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2008

Lipek napisał(a):Na ITV widać, że już nie pada i tor się wyszusza.


To ze nie pada to fakt , ale z tym wysuszaniem to chyba zejdzie do 1 zmiany opon , a patrzac co sie unosi nad torem to chyba dzis bedzie tak przelotnie popadywac i to moga byc naprawde ulewy :)
Kubek absolutnie nie jest na straconej pozycji , tu sie wszystko moze zdarzyc i napewno zdarzy :D

Edit : leje znowu :)
emocje zapowiadaja sie niesamowite !! :o
Avatar użytkownika
benno
 
Dołączył(a): Pn maja 26, 2008 17:24

Postprzez Fan1 N lip 06, 2008 12:26  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2008

benno napisał(a):patrzac co sie unosi nad torem to chyba dzis bedzie tak przelotnie popadywac i to moga byc naprawde ulewy :)


O to chodzi, Kubica jest za daleko aby skorzystać na deszczu od początku, ale jak zacznie padać, to będzie loteria i kto wie.

ps ale znowu leje :królik:
Avatar użytkownika
Fan1
 
Dołączył(a): Pt mar 14, 2008 7:14

Postprzez kostrzewus N lip 06, 2008 12:59  Re: Przed GP Wielkiej Brytanii 2008

Nie liczmy na zbyt wiele. Wiadomo, Kubica dobrze czuje się na deszczu, ale są też inni kierowcy. Na podium nie ma co liczyć. Mam nadzieję, że wygra Webber. Jest w bardzo dobrej formie. Startuje z II pola, aczkolwiek może to być konsekwencją małej ilości paliwa.
No jest kozakiem
Avatar użytkownika
kostrzewus
 
Dołączył(a): So paź 20, 2007 14:29
Lokalizacja: Lublin
GG: 2155912

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron