GP Wielkiej Brytanii 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez O2 Wt lip 08, 2008 18:57  Re: GP Wielkiej Brytanii 2008

Damian375 napisał(a):
O2 napisał(a):
Damian375 napisał(a):Czyli Robert nadal jest jedynym kierowcą z czołówki, który nie popełnił błędów.
Pozdrawiam

a tam kazdy kierowca F1 popelnia bledy jeden wieksze drugi mniejsze i tyle. a czy z czolowki? hmnm narazie to dla mnie auta w f1 sa w czolowce, bo to one wygrywaja a nie kierowca...


Ale chodzi mi, o ewidentny błąd kierowcy, eliminujący go z wyścigu i jak narazie to Robert jedzie bezbłędnie, jeżeli wypadnięcie w UK, nie weźmiemy za błąd, bo nie wiadomo za co to brać, ja uważam, iż to nie był błąd.
Pozdrawiam

ja sie zgodze z tym, ze jest kierowca ktory popelnia najmniej bledow.
Obrazek
O2
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 15:33
Lokalizacja: z kosmosu

Postprzez slipstream Wt lip 08, 2008 20:14  Re: GP Wielkiej Brytanii 2008

Błędu jazdy oczywiscie tu nie było (za ostry skręt, za dużo gazu itd.) i się nie dochodzić już więcej. Błąd mógł tkwić w doborze ustawień że podwozie tak dobijało o czym wiadomo było już od pierwszego dnia, ale jest to błąd zupełnie innego sortu niż błędy w prowadzeniu bolidu i umiejętności jazdy !
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez rafaello85 Wt lip 08, 2008 20:50  Re: GP Wielkiej Brytanii 2008

TobaccoBoy napisał(a):Nie ma co - przez Lewisa przemawia czysta, niczym nie zakłócona skromność..... :lol:

A na pewno to są jego słowa? Bo ta skromność jest całkowicie do niego niepodobna :roll:
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez Kayo Wt lip 08, 2008 22:32  Re: GP Wielkiej Brytanii 2008

Po tych nad wyraz pewnych siebie wypowiedziach, Lewis zszedł z tonu. To normalne, uspokoił się, ponieważ odzyskał to, co stracił w poprzednich wyścigach. Zresztą nigdy z jego ust nie słyszałem słów: "Jestem najlepszy, tak pojechałem jak Ayrton"
Avatar użytkownika
Kayo
 
Dołączył(a): Pt maja 04, 2007 7:11

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron