GP Wielkiej Brytanii 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez posi N lip 06, 2008 20:39  Re: GP Wielkiej Brytanii 2008

Chłopaki troche jesteście śmieszni. Do tej pory jak Nick dostawał w tyłek od Roberta to był bee, teraz Robert popełnił błąd to tez jest bee, a jeszcze 4 tygodnie temu były zachwyty nad tym jaki to Robert waleczny bo pojechał 10 okrążeń kwalifikacyjnych ,a dzisiaj jest bee bo nie wyprzedza, a nikt nie bierze pod uwage że może zmądrzał i zrobił się bardziej wyrachowany, może po poprzednim sezonie zauważył że nie warto ryzykować. Dzisial Massa jest bee bo nie umie jeżdzić bo spiny robi ,a po gp Kanady wszyscy zachwycali się jak to wyrzedził dwa bolidy na jednym zakręcie. Apropo zdolności do jeżdzenia kierowców po mokrym to jest g*****no prawda większe znaczenie maja tu ustawienia bolidu. Były zachwyty nad Sutilem w Monaco ,a mi sie wydaje że wtedy FI głupim fuksem trafili z ustawieniami, i pewnie sami byli żdziwieni że tak trafili.
Troche stałości w uczuciach. A tutaj na razie widze same żale że Robert nie skąńczył wyścigu i teraz wieszacie na nim psy że cienias. Z waszych wypowiedzi wychodzi że kierowca tak jak szybko może zdobyć jakieś umiejętności w ciągu jednego GP tak w drugim je traci.

Jeszcze raz więcej stałości w uczuciach.
posi
 
Dołączył(a): So mar 01, 2008 20:50

Postprzez fidek N lip 06, 2008 20:44  Re: GP Wielkiej Brytanii 2008

slipstream -chłopie o czym ty piszesz??...gdzie ja stawiam roberta i cały zespół bmw na równi z mclarenami i ferrari....dzieli ich przepaść i zawsze to powtarzałem.....ja piszę o wyprzedzaniu szybszych bolidów względem tych wolniejszych a że akurat wymieniłem czołowych zawodników z najlepszych zespołów to tylko dlatego aby lepiej to zobrazować....to samo może się tyczyć renault względem str ....a co do aero to jakoś heidfieldowi to nie przeszkadza a jeździ tym samym bolidem i jest ponoć słabszy od roberta....więc wybacz ale w tym wypadku to chyba nie masz racji
fidek
 
Dołączył(a): Śr kwi 04, 2007 10:03

Postprzez Simi93 N lip 06, 2008 20:49  Re: GP Wielkiej Brytanii 2008

posi napisał(a):Chłopaki troche jesteście śmieszni. Do tej pory jak Nick dostawał w tyłek od Roberta to był bee, teraz Robert popełnił błąd to tez jest bee, a jeszcze 4 tygodnie temu były zachwyty nad tym jaki to Robert waleczny bo pojechał 10 okrążeń kwalifikacyjnych ,a dzisiaj jest bee bo nie wyprzedza, a nikt nie bierze pod uwage że może zmądrzał i zrobił się bardziej wyrachowany, może po poprzednim sezonie zauważył że nie warto ryzykować.


Dokładnie, wyścig składa się z około 60 okrążeń - czy warto spieprzyć wszystko jednym bezmyślnym wyprzedzaniem Jarno.
Po za tym myśle że taki kubeł zimnej wody przyda się Robertowi. Ostatnio miał troche szczęscia, patrz. Kanada kiedy to Hamilton wjechał w Raikkonena.

fidek napisał(a):a co do aero to jakoś heidfieldowi to nie przeszkadza a jeździ tym samym bolidem i jest ponoć słabszy od roberta....więc wybacz ale w tym wypadku to chyba nie masz racji


stary jeśli chodzi Ci o to że Heidfeld wyprzedził dziś dwukrotnie, dwóch kierowców naraz (i to nie byle jakich) to wyglądało na zasadzie gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta... Owszem bylo to fajne, ale aero nie odegrała tu dużego znaczenia.
Ostatnio edytowano N lip 06, 2008 21:02 przez Simi93, łącznie edytowano 2 razy
Grafika komputerowa
http://karolkrns.cba.pl/
Avatar użytkownika
Simi93
 
Dołączył(a): Śr lip 25, 2007 15:39
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez dex N lip 06, 2008 20:53  Re: GP Wielkiej Brytanii 2008

fidek napisał(a):dzieli ich przepaść i zawsze to powtarzałem


jaka przepaść w czym ?? ze odstawją o,2 sek na okrążeniu ?? jakoś w Gp tego nie widać bo są drudzy w klasyfikacji , skończmy już z tym jak to kubica jest poszkodowany .

Wyscig dla mnie kapitalny , dużo dramaturgii i pokazuje że w F1 rózne detale się liczą że jest to sport zespołówy , bravo dla Hamiltona ale napewno nie miał by tak prosto jakby nie opony Kimiego , swoją drogą dobrze że utargnoł te 4 miejsce , bravisimo dla Rubensa i Nicka . I nie przesadzajmy z krytyka dla Kubka , poprostu czy to był błąd czy nie kto ich dzis nie popełniał ?? prawdziwi fanie niektóre fakty przemilczą a pseudokibice już będą krytykować kubice . Mądry się dwa razy zastanowi zanim coś powie głupi klepie bez opamiętania wzcie to pod uwagę .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez TobaccoBoy N lip 06, 2008 21:33  Re: GP Wielkiej Brytanii 2008

Rzeczpospolita napisał(a):Co się stało na 40. okrążeniu, kiedy jechał pan za Kovalainenem?

Robert Kubica: 300 – 400 metrów przed zakrętem, jadąc na piątym biegu, nagle straciłem kontrolę nad samochodem, w środku prostej. Wcześniej wiele razy podłoga bolidu dobijała do asfaltu, no ale tym razem miałem większego pecha, bo nie udało mi się utrzymać na torze.

Pech, czy może jednak błąd?

Trudno to nazwać błędem. Gdybym wyleciał w zakręcie, można by spokojnie powiedzieć, że przeszarżowałem. Na prostej niewiele można poradzić na tak niespodziewane zachowanie samochodu, choć wcześniej parę razy udało mi się wyjść obronną ręką z takich sytuacji. Tym razem to był koniec.

Z czego wynika takie zachowanie samochodu?

Możliwe, że mieliśmy za nisko ustawiony bolid. Już w sobotę podłoga dobijała do nawierzchni, w takiej sytuacji opony po prostu tracą kontakt z nawierzchnią. Na mokrym torze, przy takiej ilości wody, to oczywiście znacznie pogarsza sytuację. Do tego wiatr był dzisiaj silniejszy i to także nie pomagało.
.....
TobaccoBoy
 

Postprzez fidek N lip 06, 2008 21:37  Re: GP Wielkiej Brytanii 2008

pokaż mi te 0,2 na okrążeniu....nie wiem ale czy naprawdę bije z was taki patriotyzm czy tylko udajecie.....ja tam regularnie widzę straty po pół sekundy i czy to treningi czy kwalifikacje czy wyśćig nie ma różńicy a ostatnio nawet sporo więcej...na początku sezonu owszem zapowiadało się że będą w stanie nawiązać walkę z ferrari i mcl ale im dalej tym słabiej
fidek
 
Dołączył(a): Śr kwi 04, 2007 10:03

Postprzez Sikorex N lip 06, 2008 21:39  Re: GP Wielkiej Brytanii 2008

Fantastyczne widowisko :grin:


Czułem przez chwilkę powtórkę z Hungaroringu 2006 :królik:

Króciutko:
Hamilton- zasłużył sobie, bo jechał kapitalnie. I powiem szczerze też mnie się uśmiech na twarzy zrobił jak on się cieszył :)
Heidfeld- :przewraca: Wariat dziś ! Nieprawdopodobny występ. Men of The Day zdecydowanie. Gdyby posłuchał go inżynier....
Baricz- Jak pisałem, liczyłem na cień duszy Hungaroringu :grin: I też miło było patrzeć jak bariera poszła :rotfl:

Wogóle to ostatnie trzy wyścigi i każdy ktoś niespodziewany jest na pudle: Win BMW, pudło RBR, Toyoty, a teraz Honda.
Za dwa tygodnie pudło w deszczowym Hockenheim dla Sutila ? :) :) :) :ukłon: :ukłon: :ukłon:
No dobra marzenia :sad:

Robert- W końcu musiał zrobić błąd :) Zapomnijmy o tym :)

Massa :zakrywa: :zakrywa: :zakrywa:

Szkoda mi Moich Renówek :-(
Piquet :( Jeden błąd i lipa, a taki TC Boy cały czas a dojechał :dziw:
Alonso, też mógł zdobyć więcej, ale takie gdybania....

Ja mam tylko porządny lęk :-(
Robert ma tylko 8 pkt przewagi nad Heidfeldem. Następne są Niemcy w podróży cyrku F1. Tutaj chcąc nie chcą wzrucą uwagę na Nicka...
Ale może za dwa tygodnie jak Mario powie wkońcu skład to nie usłyszymy nazwiska Polaka, i to będzie oznaczać tylko jedno . :) ....
Avatar użytkownika
Sikorex
 
Dołączył(a): Śr mar 05, 2008 14:51
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Ap4cz05 N lip 06, 2008 21:42  Re: GP Wielkiej Brytanii 2008

sisiorex napisał(a):Robert ma tylko 8 pkt przewagi nad Heidfeldem....


Dokładnie to 10 tak dla ścisłości.
Avatar użytkownika
Ap4cz05
redaktor
 
Dołączył(a): Śr maja 16, 2007 19:07
Lokalizacja: Goleniów
GG: 5403591

Postprzez fidek N lip 06, 2008 21:43  Re: GP Wielkiej Brytanii 2008

sisiorex napisał(a):Fantastyczne widowisko :grin:

Ale może za dwa tygodnie jak Mario powie wkońcu skład to nie usłyszymy nazwiska Polaka, i to będzie oznaczać tylko jedno . :) ....


też mam taką nadzieję
fidek
 
Dołączył(a): Śr kwi 04, 2007 10:03

Postprzez sneer N lip 06, 2008 21:44  Re: GP Wielkiej Brytanii 2008

fidek napisał(a):
sisiorex napisał(a):Fantastyczne widowisko :grin:

Ale może za dwa tygodnie jak Mario powie wkońcu skład to nie usłyszymy nazwiska Polaka, i to będzie oznaczać tylko jedno . :) ....


też mam taką nadzieję


Że Robert przejdzie do Torro Rosso? :D
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez fidek N lip 06, 2008 21:50  Re: GP Wielkiej Brytanii 2008

sneer -nawet...ładniejsze barwy i malowanie bolidu :)
fidek
 
Dołączył(a): Śr kwi 04, 2007 10:03

Postprzez rafaello85 N lip 06, 2008 21:51  Re: GP Wielkiej Brytanii 2008

Nie wiem jak inni, ale jak ja czytam wypowiedzi fidka to mam wrażenie, że pisze do nas tępa ciupaga...
Ostatnio edytowano N lip 06, 2008 21:58 przez rafaello85, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez kostrzewus N lip 06, 2008 21:55  Re: GP Wielkiej Brytanii 2008

sneer napisał(a):
fidek napisał(a):
sisiorex napisał(a):Fantastyczne widowisko :grin:

Ale może za dwa tygodnie jak Mario powie wkońcu skład to nie usłyszymy nazwiska Polaka, i to będzie oznaczać tylko jedno . :) ....


też mam taką nadzieję


Że Robert przejdzie do Torro Rosso? :D



Albo do Red Bulla. Wracając do tematu. Ludzie! Ale narobiliście tutaj bajzel. Przez jedno nieudane GP Robrta Kubicy i to na dodatek nie z jego winy, tylko z winy samochodu. Powtarzam po raz kolejny. To się zdarza nawet najlepszym ( do których Robert należy). Nie chce mi się wymieniać tych wszystkich błędów innych kierowców z tego sezonu. Za długo by to trwało. Tak jak ktoś powiedział, Robert jest bee, bo nie był w tym wyścigu na podium i nie jest liderem klasyfikacji generalnej.
No jest kozakiem
Avatar użytkownika
kostrzewus
 
Dołączył(a): So paź 20, 2007 14:29
Lokalizacja: Lublin
GG: 2155912

Postprzez gregoff N lip 06, 2008 22:00  Re: GP Wielkiej Brytanii 2008

kostrzewus napisał(a):

Ludzie! Ale narobiliście tutaj bajzel. Przez jedno nieudane GP Robrta Kubicy i to na dodatek nie z jego winy, tylko z winy samochodu. Powtarzam po raz kolejny. To się zdarza nawet najlepszym ( do których Robert należy). Nie chce mi się wymieniać tych wszystkich błędów innych kierowców z tego sezonu. Za długo by to trwało. Tak jak ktoś powiedział, Robert jest bee, bo nie był w tym wyścigu na podium i nie jest liderem klasyfikacji generalnej.


Loteria ogromna była dzisiaj. Ale jakoś Nick i Lewis dali radę się utrzymać na torze. Błędu Roberta nie należy wyolbrzymiać, ale też nie należy go specjalnie usprawiedliwiać. I tak w porównaniu z całą czołówką to ciągle w liczbie popełnionych błędów jest daleko z tyłu:)

Mnie trochę martwi słaba postawa Heikkiego. Dzisiaj miał wszystko do tego aby być na pudle a został zmiażdzony przez Lewisa... Lewis jest świetny więc ciężko Heikkiemu się z nim równać. Jednak mimo wszystko różnica jest troszkę za duża miejscami jak na ten poziom. Na razie wygląda to jak Alonso - Fisichiella kiedy obaj jeździli w Reno.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez sneer N lip 06, 2008 22:09  Re: GP Wielkiej Brytanii 2008

Gregoff - Robert NIE popełnił błędu. Konsekwencje złego ustawienia bolidu - zaczęło się w piątek, potem w sobotę to samo i w niedzielę po raz trzeci. Ze skutkiem wiadomym.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości