Przed GP Niemiec 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Rocket So lip 19, 2008 16:31  Re: Przed GP Niemiec 2008

Mnie osobiście cieszy dobra prędkość maksymalna BMW i dobre czasy w 1st sektorze bo tam właśnie znajduje się dobre miejsce do wyprzedzania które mógłby wykorzystać Robert, generalnie dzięki temu jest w lepszej pozycji niż na Magny Cours, gdzie nie miał jak wyprzedzać bo był wolny w pierwszym sektorze.
Avatar użytkownika
Rocket
 
Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 20:45

Postprzez K So lip 19, 2008 17:15  Re: Przed GP Niemiec 2008

BMW złapało lekką zadyszkę. Chociaż problemy Roberta mogły też wynikać z tych niepełnych treningów.

Bardzo jestem ciekaw postawy Jarno w jutrzejszym wyścigu. Będzie miał na pewno ciężkie życie. Ogólnie sporo błędów mieliśmy dzisiaj w kwalifikacjach i kurz w ostatnim zakręcie nie raz się pewnie będzie jutro unosił. Chyba, że deszcz spadnie :P.
Avatar użytkownika
K
 
Dołączył(a): Pn cze 04, 2007 19:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez SPIDER So lip 19, 2008 17:23  Re: Przed GP Niemiec 2008

Macie swojego Heidfelda i to jak BMW spiskuje przeciw Robertowi!

Co do dziś. Myślę, że nikt się nie zdziwił tym, że Hamilton zdobył PP. Massa chyba zrobił to co mógł , a nawet przeszedł siebie. Przyznam, że przez pewien czas miałem nadzieję na dobry wynik Czerwonych, ale te nadzieje okazały się złudne. Kovalainen popełnił na ostatnim zakręcie błąd i nie wiadomo, czy nie kosztowało go to P2. Front row byłby dla McLarenów. Co do Trullego, to raczej nie powiedziałbym, aby miał dużo paliwa. Raczej machnął swoje najlepsze okrążenie już z małą ilością paliwa. Co to Renault i Alonso, to chyba wykonali krok naprzód, bo wygląda to lepiej. Nie wiem co z Kimim. Czy po prostu nie poszło mu, czy ma więcej paliwa. Nie wiem, nie wiem. Ale jakoś nie widzę tego za ciekawie. Kubica i jego P7 to było maksimum to wyciągnięcia. Było widać, już w Q1 i Q2, że to nie jest to, czego byśmy oczekiwali. Bardzo nerwowo to wyglądało. A BMW słabo ostatnio wygląda. Jakby się cofali, kiedy inni idą naprzód.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Kayo So lip 19, 2008 17:30  Re: Przed GP Niemiec 2008

K napisał(a):Bardzo jestem ciekaw postawy Jarno w jutrzejszym wyścigu. Będzie miał na pewno ciężkie życie.


Ciężkie życie to będzie miał Alonso, gdy znów okażę się, że Flavio popełnia ten sam błąd.
Avatar użytkownika
Kayo
 
Dołączył(a): Pt maja 04, 2007 7:11

Postprzez ToBi So lip 19, 2008 17:39  Re: Przed GP Niemiec 2008

A gdzie są znawcy pogody :?: Będzie jutro padać czy nie :?: :!:
Avatar użytkownika
ToBi
 
Dołączył(a): Wt lip 15, 2008 16:33
Lokalizacja: Olsztyn
GG: 3321935

Postprzez Cube So lip 19, 2008 17:43  Re: Przed GP Niemiec 2008

Tobi napisał(a):A gdzie są znawcy pogody :?: Będzie jutro padać czy nie :?: :!:

http://www.wunderground.com/global/stations/10729.html
Jak widać w niedziele mamy jakieś 20% szansy na deszcz, czyli niewiele.
Let There Be Rock
Cube
 
Dołączył(a): Pn cze 30, 2008 14:49
Lokalizacja: Brzeg
GG: 9801401

Postprzez Voltare So lip 19, 2008 17:47  Re: Przed GP Niemiec 2008

Borówa mówił że był na wyjazdowym, ale nie przepuścił Kubicy bo to był już ostatni zakręt przed prostą start/meta i gdyby go przepuścił to musiał by zjechać z idealnego toru jazdy i wtedy by na pomiarowym okr. swego czasu nie poprawił, ale bądź co bądź to powinien być problem Sutila, a nie Kubicy i powinien go przepuścić.
Avatar użytkownika
Voltare
 
Dołączył(a): Pn sty 21, 2008 15:00
Lokalizacja: Dębica/Podkarpacie/Polska
GG: 757503

Postprzez patgaw So lip 19, 2008 19:50  Re: Przed GP Niemiec 2008

a mclaren dostaje 5 kafli kary za uzywanie nie wlasciwego sprzetu podczas tankowania :d
uzyli takiego zbiorniczka do tankowania jak w dtm'ach - http://www.jamd.com/search?assettype=g& ... tm+pitstop

http://www.fia.com/germanygp/documents/ ... ent_21.pdf
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Arek So lip 19, 2008 19:54  Re: Przed GP Niemiec 2008

Tylko Kovalainen :P Ale on ma pecha w tym sezonie.... :nieśmiały:
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez pjaxz So lip 19, 2008 20:11  Re: Przed GP Niemiec 2008

Lepiej jakby ich cofnęli o 5 pozycji :)
"Lewis Hamilton is the greatest Ever. No doubt" Peter Windsor
pjaxz
 
Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 15:58
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez pawel92setter So lip 19, 2008 21:20  Re: Przed GP Niemiec 2008

Niestety wygląda na to, że nie będzie padać. Ale trzeba się za to modlić, bo jak nie popada to mamy procesję i walkę w pit stopach. Nawet wyścig GP2 był nudny dopóki nie spadł deszcz, więc kiepsko widzę emocje jutro :sad:
Wspieram PUT Motorsport!

"I win or I learn, but I never lose." Melinda Emerson
Avatar użytkownika
pawel92setter
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 7:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez chmiel So lip 19, 2008 21:38  Re: Przed GP Niemiec 2008

Qual jak zwykle emocjonujący. Tak, jak typowałem, wygrał Lewis. McLaren od początku weekendu wyglądał na tym torze najlepiej i to się potwierdziło, a Lewis nie dość, że jest lepszym kierowcą od Heikkiego, to w dodatku ma prawdopodobnie trochę mniej paliwa w baku. P3 Kovalainena to również dobry rezultat. Massa pojechał bardzo ładnie w przeciwieństwie do Kimiego. Może myśleć o zwycięstwie. Kimi niby też, ale będzie o to mu bardzo ciężko. Treningi to tylko treningi, ale już w ich trakcie było widać słabszą dyspozycję Kimiego. Dobry występ Jarno, choć pewnie zbyt ciężki nie jest. Bardzo dobrze również Fernando, z czego się bardzo cieszę. :) W porównaniu z Hiszpanem Nelsinho znowu fatalnie... Robert przez Sutila mógł odpaść nawet w Q1, jednak awansował i zajął niezłą pozycję. BMW ostatnio traci dystans do Ferrari i McLarena, a Toyota czy Renault ich gonią. Za to Nick przez błąd na decydującym kółku zepsuł sobie qual w domowym GP. Dobrze Red Bull. Mark często jeździł w Q3, David rzadziej, ale tym razem udało mu się. A zastępca DC w RBR w przyszłym sezonie świetnie. Sebek z STR3 wyciska naprawdę wiele.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez pjaxz So lip 19, 2008 21:58  Re: Przed GP Niemiec 2008

Chmiel, a wg mnie Kovalainen wcale tak dobrze nie pojechał - 0.5s to duża strata do Lewisa, nawet biorąc pod uwagę cięższy o 1-2 okrążenia bolid. Do tego pierwszy przejazd z dużym błędem. Mclaren jednak wiele wybacza :)
"Lewis Hamilton is the greatest Ever. No doubt" Peter Windsor
pjaxz
 
Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 15:58
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Dale65 So lip 19, 2008 22:01  Re: Przed GP Niemiec 2008

pjaxz napisał(a):Chmiel, a wg mnie Kovalainen wcale tak dobrze nie pojechał - 0.5s to duża strata do Lewisa, nawet biorąc pod uwagę cięższy o 1-2 okrążenia bolid. Do tego pierwszy przejazd z dużym błędem. Mclaren jednak wiele wybacza :)

2 przejazd to samo, mimo że go uspokajali przez radio wcześniej
Dale65
 
Dołączył(a): So kwi 05, 2008 17:32

Postprzez rafaello85 So lip 19, 2008 22:46  Re: Przed GP Niemiec 2008

pjaxz napisał(a):Lepiej jakby ich cofnęli o 5 pozycji :)

Heikki zostałby wtedy poszkodowany. To nie jego wina, że bolid zatankowali ( McLaren ) nie tą maszyną, którą powinni, z resztą Fin nic na tym nie zyskał :-) W tym przypadku kara finansowa dla zespołu ( i tylko wylacznie dla zespołu!!! ) jest słuszna.
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości

cron