Przed GP Niemiec 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez gregoff N lip 20, 2008 0:08  Re: Przed GP Niemiec 2008

Heikki miał tyle pecha w tym sezonie więc już chyba ta kara dla niego byłaby niesprawiedliwa mocno...
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez F1-HELP N lip 20, 2008 11:50  Re: Przed GP Niemiec 2008

Gdzie w regulaminie jest napisane, że przy przyznawaniu kary za przewinienie bierze się pod uwagę jako okoliczność łagodzącą dotychczasowe wykroczenia?
Każdy przypadek należy traktować oddzielnie i nie ma to nic wspólnego z niesprawiedliwością.
Obrazek
Avatar użytkownika
F1-HELP
 
Dołączył(a): Pt paź 05, 2007 18:39
Lokalizacja: Z Kąt

Postprzez Arek N lip 20, 2008 12:00  Re: Przed GP Niemiec 2008

Generalnie chodzi o to że w tym przewinieniu wina Heikkiego jest żadna,to zespół popełnił błąd i dostał myślę najbardziej adekwatną karę do rodzaju przewinienia.
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez Darth ZajceV N lip 20, 2008 12:15  Re: Przed GP Niemiec 2008

@rek napisał(a):Generalnie chodzi o to że w tym przewinieniu wina Heikkiego jest żadna,to zespół popełnił błąd i dostał myślę najbardziej adekwatną karę do rodzaju przewinienia.


Ale Heikki jest częścią zespołu i dla mnie nie ma znaczenia czy to z jego winy czy nie. Zespól może odpowiadać za kierowce to kierowca może odpowiadać za zespół. Jeśli to przewinienie nie wiązało się z bezpośrednim zyskiem pozycji (poprawą czasu) to kara finansowa wystarczy. Ale jeśli w podobnej sytuacji zawinionej przez zespół kierowca by zyskał to powinien też zostać ukarany.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez patgaw N lip 20, 2008 16:29  Re: Przed GP Niemiec 2008

no w brazyli jak ham zlozyl dwa rozne komplety intermediatow, to zespol dostal kare. ta sama sytacja, a teraz heikki dostal.

chociaz tak czy inaczej sadze ze zespol to zaplaci.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron