Przed GP Węgier 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez pawel92setter So sie 02, 2008 21:14  Re: Rekord Okrążenia

a za co kara była?
Wspieram PUT Motorsport!

"I win or I learn, but I never lose." Melinda Emerson
Avatar użytkownika
pawel92setter
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 7:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez ralph_k So sie 02, 2008 21:19  Re: Rekord Okrążenia

Nie pamietam dokladnie, cos przeskrobal w sobotnim treningu..podobnie jak Alonso;)
ralph_k
 
Dołączył(a): Pn paź 22, 2007 10:35
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez rafaello85 So sie 02, 2008 21:26  Re: Rekord Okrążenia

ralph_k napisał(a):Nie wiem czy ktoś pamieta ale w 2006 Schumi wykrecil w q2 1.18.8<z kawalkiem> tylko ze mial 2 sek karne dodane;)

W sobotnim wolnym treningu nastąpiła eksplozja silnika w Hondzie Jensona Buttona, na tor rozlało się mnóstwo oleju. Sesja została przerwana, wywieszono czerwoną flagę, w takim momencie wyprzedzanie jest zabronione. Michael nie zauważył czerwonych flag i wyprzedził bodajże Heidfelda. Karą dla Niemca było doliczenie mu 2s. do najlepszych czasów w poszczególnych blokach kwalifikacyjnych.
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez ICEman So sie 02, 2008 21:29  Re: Rekord Okrążenia

a co tu gadać, Schumi w F2004 mógł by wykręcić pewnie 1:18.000 gdyby panowały identyczne warunki na torze i miał paliwa tyle co Massa w Q2 czyli mało. Jedno jest pewne, już raczej nigdy F1 nie będzie tak szybka jak w sezonie 2004
Avatar użytkownika
ICEman
 
Dołączył(a): Wt cze 27, 2006 17:17
Lokalizacja: z Północy

Postprzez Wojtek So sie 02, 2008 21:29  Re: Przed GP Węgier 2008

Mati93 napisał(a):
wojtek napisał(a):zwracali uwagę na fakt iż Kubica jest pod baczną obserwacją Ferrari.


możesz bardziej to rozwinąć w jakim sensie
że jest dobry czy coś w stylu Massa odchodzi ? :evil:



Wlaśnie nie mogę : ) po prostu akcja była taka :
realizator pokazywal przejazd Kubicy i padło stwierdzenie, że Robert jest bacznie obserwowany przez Ferrari. NIe było żadnego nawiązania ani do Massy, ani do Kimiego.
Avatar użytkownika
Wojtek
 
Dołączył(a): Pt mar 14, 2008 3:32

Postprzez KrzysR So sie 02, 2008 22:30  Re: Przed GP Węgier 2008

Ciekawe kwalifikacje, i znakomity wynik KUB patrząc na mozliwosci bolidu dzisiaj. Mclareny jak by zaczynaja coraz bardziej odjeżdzać, jutro pewnie HAM znow wygra choc nie chciał bym tego, wolał bym juz Heikkiego :lol: . Kubica z 4 pola z brudnej czesci toru, czy moze przyatakowac MAS mysle ze tak, pamietamy w tamtym roku jak na starcie wyprzedził Fernando, teraz moze uda sie to z MAS oby. Z koleji Glock z tyłu moze byc groźny, wogole jestem w szoku, wiedziałem ze Toyota bedzie mocna ale to co zrobił GLO powaliło mnie, KUB musi na niego uwazac na starcie, potem raczej powienien juz mu odjechać. No i Kimi nie wiem co sie z nim dzieje. Jak narazie Robert pojechał na Hungaroringu dwa wyscigi i oba były bardzo dobre w jego wykonaniu, miejmy nadzieje ze jutro bedzie tez dobry wyscig Roberta i zaliczy podium, jest szansa. Z drugiej strony duzo wiecej paliwa u zawodników Ferrari, tu jest problem dla KUB.
Ostatnio edytowano So sie 02, 2008 23:04 przez KrzysR, łącznie edytowano 2 razy
KrzysR
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 14:56

Postprzez Mati93 So sie 02, 2008 22:42  Re: Przed GP Węgier 2008

Czy wie może ktoś czy jutro ma padać deszcz ???? :grin:
Bo czytałem że ma być burza z piorunami ale w pogodzie nic takiego nie było :x
Ostatnio edytowano N sie 03, 2008 8:30 przez Mati93, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Mati93
 
Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 12:49
Lokalizacja: Podlasie
GG: 8604191

Postprzez rafalzag So sie 02, 2008 22:48  Re: Przed GP Węgier 2008

Mati93 napisał(a):Czy wie morze ktoś czy jutro ma padać deszcz ???? :grin:
Bo czytałem że ma być burza z piorunami ale w pogodzie nic takiego nie było :x

Jak ja miałem 15 lat, to byłem normalny. Bez obrazy, ale już się nie da czytać twoich wypowiedzi.
rafalzag
 
Dołączył(a): Śr lip 18, 2007 21:26

Postprzez rafaello85 So sie 02, 2008 22:50  Re: Przed GP Węgier 2008

Mati93 napisał(a):Czy wie morze ktoś czy jutro ma padać deszcz ???? :grin:

Nad morzem to nie wiem :razz:
A na torze raczej na pewno NIE!
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez Mastah So sie 02, 2008 23:15  Re: Rekord Okrążenia

rafaello85 napisał(a):
ralph_k napisał(a):Nie wiem czy ktoś pamieta ale w 2006 Schumi wykrecil w q2 1.18.8<z kawalkiem> tylko ze mial 2 sek karne dodane;)

W sobotnim wolnym treningu nastąpiła eksplozja silnika w Hondzie Jensona Buttona, na tor rozlało się mnóstwo oleju. Sesja została przerwana, wywieszono czerwoną flagę, w takim momencie wyprzedzanie jest zabronione. Michael nie zauważył czerwonych flag i wyprzedził bodajże Heidfelda. Karą dla Niemca było doliczenie mu 2s. do najlepszych czasów w poszczególnych blokach kwalifikacyjnych.


Nie do końca. Ferdek, mając za sobą Roberta, na zakręcie tuż przed wjazdem do boksów baaardzo zwolnił, Michael wyprzedził ich na czerwonej fladze, po czym Hiszpan przypomniał sobie jak się przyspiesza. Ot takie "zabawy", podobnie jak dzień wcześniej test hamulców na Doornbosie.

Wracając do wyników kwalifikacji to jedyną nadzieją na pokonanie Lewisa w wyścigu jest łyknięcie Kovala przez Filipa na starcie i wymyślenie czegoś znacznie lepszego przez Ferrari niż zeszłoroczna strategia dla Kimasa w GP Węgier. Co do postawy Fina to ja nie mam pojęcia co się z nim dzieje :(. Drugi sezon w Ferrari, drugi sezon na Bridżach, a tu zamiast coraz lepiej jest coraz gorzej. Co z tego, że w wyścigu jest szybki, skoro musi się wlec za wolniejszymi kierowcami, których nie potrafi wyprzedzić jak czyni to Lewis. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie zobaczymy tego prawdziwego Kimasa, bo jeśli nie to naprawdę niech już sobie da spokój, w takiej formie aż się oglądać jego "wyczynów" nie chce :(.
Mastah
 
Dołączył(a): Pn lut 25, 2008 17:49

Postprzez Dziadek N sie 03, 2008 2:51  Re: Przed GP Węgier 2008

Jestem oczarowany formą Toyoty! Zwłaszcza ciekawi mnie ta radość po Q3 teamu. Przecież w tym sezonie byli już tak wysoko, a jakoś takiej radości nie było. Czyżby Toyota miała więcej paliwa?? Czy może ta radość wynikała z tego, że udało się pokonać Kimasa?? Strasznie jestem ciekawy w czym rzecz :)
Co do Roberta, to faktycznie ostatni jego przejazd był cudowny! Jedni mówią, że to wynik mniejszej ilości paliwa niż pozostali z czołówki, a drudzy, że nie prawda, bo Kubica pojechał zwyczajnie życiowe kwalifikacje. Jaka jest prawda?? Jutro się okaże. Mimo wszystko mam nadzieje, że jednak Ci drudzy mają racje.
Nick Heidfeld, gość zawalił Q1 i wątpię aby to była wina Sebastiana. Oglądałem kwalifikacje i moim zdaniem mógł pojechać swoim tempem. Jestem pewien, że gdyby to był Hamilton, to nie wahałby się.
Lewis Hamilton, nie lubię go, ale szacuneczek za to jak jeździ po GP Kanady. Jeśli nic się nie zmieni, to mistrz murowany.
.
Obrazek
Avatar użytkownika
Dziadek
 
Dołączył(a): Wt lut 27, 2007 2:58
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Postprzez Maly-boy N sie 03, 2008 6:54  Re: Przed GP Węgier 2008

Dziadek napisał(a):Nick Heidfeld, gość zawalił Q1 i wątpię aby to była wina Sebastiana. Oglądałem kwalifikacje i moim zdaniem mógł pojechać swoim tempem. Jestem pewien, że gdyby to był Hamilton, to nie wahałby się.
.




chyba zapomniałeś o wpływie bolidu jadącego z przodu na ten z tyłu w F1 podobnie "wyleciał" Alonso kiedy jechał za Nakajimą
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez rteger N sie 03, 2008 7:20  Re: Przed GP Węgier 2008

Dziadek napisał(a):
Lewis Hamilton, nie lubię go, ale szacuneczek za to jak jeździ po GP Kanady. Jeśli nic się nie zmieni, to mistrz murowany.


hmmm... raczej po Francji, od Wielkiej Brytanii jest faktycznie świetny.
Avatar użytkownika
rteger
 
Dołączył(a): N cze 08, 2008 9:51

Postprzez Teliss N sie 03, 2008 7:51  Re: Przed GP Węgier 2008

Mati93 napisał(a):Czy wie morze ktoś czy jutro ma padać deszcz ???? :grin:
Bo czytałem że ma być burza z piorunami ale w pogodzie nic takiego nie było :x


Chłopie to twój następny taki błąd, obok którego nie można przejść obojętnie.

Morze - jest szerokie i głębokie wypełnione wodą np. Morze Bałtyckie.

Co do tematu to ten McLaren nieźle odjeżdża reszcie stawki. Mam nadzieję, że Ferrari weźmie się do roboty bo do końca sezonu będzie tylko Hamilton wygrywał jak nie popełni błędu. Ale musimy jeszcze poczekać na wyścig bo jest jeszcze wielka niewiadoma jaką ilość paliwa mają McLareny i jakie będzie ich tempo w dalszej części wyścigu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Teliss
 
Dołączył(a): N maja 06, 2007 14:08

Postprzez RC Drifter N sie 03, 2008 8:07  Re: Przed GP Węgier 2008

Ludzie pomóżcie gdzie zobaczę powtórkę bo nie będzie mnie przy TV. A może jakiś link do ściagnięcia po wyścigu będzie ?? :-( :-( HELP :-?
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
RC Drifter
 
Dołączył(a): Wt mar 25, 2008 14:08
Lokalizacja: bliżej nieznana :P

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość