Przed GP Węgier 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez dex N sie 03, 2008 11:39  Re: Przed GP Węgier 2008

zapowiada nam się mimo wszystko ciekawy wyścig , zobaczymy ja będą oszczędzać opony i jakie strategie będą teamy miały , oby tylko kimi na pudło przynajmniej wskoczył .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Anderis N sie 03, 2008 11:55  Re: Przed GP Węgier 2008

lukaszlew77 napisał(a):
Kamil F1 napisał(a):A mi wydaje się że Raikkonen ma paliwa na jednego pit stopa, co jest możliwe natomiast McLaren'y mają tego paliwa o wiele wiele mniej.

Niespodziankę może też sprawić ""Glok" szok" po wczorajszych udanych kwalifikacjach. A Toyota już w tym sezonie na podium była więc wszystko jest możliwe. Cóż poczekamy zobaczymy ;)


Nikt nie da rady przejechać połowy wyścigu na super miękkich oponach w takich warunkach atmosferycznych. W zeszłym roku nikt nie pojechał na 1 pit stop, nawet ci którzy startowali z końca.


Ale tegoroczne Ferrari jest wyjątkowo łagodne dla opon, więc myślę, że przejechanie tego wyścigu tylko z jednym pit stopem byłoby w przypadku Kimasa możliwe. Inna sprawa, że skoro Raikkonen twierdzi, że popełnił błąd w kwalifikacjach, to chyba jednak strategię jednego pit stopu możemy wykluczyć.
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez Maly-boy N sie 03, 2008 12:06  Re: Przed GP Węgier 2008

i strata do Hamiltona napewno była by wieksza jesli jechał by cysterna
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez Twarzer N sie 03, 2008 12:07  Re: Przed GP Węgier 2008

dex napisał(a):zapowiada nam się mimo wszystko ciekawy wyścig , zobaczymy ja będą oszczędzać opony i jakie strategie będą teamy miały , oby tylko kimi na pudło przynajmniej wskoczył .

W zyciu. Hungaroring = Hungaboring. Jedyne 3 GP na tym torze, w ktorych cos sie dzialo to 1989, 1997 i 2006. Poza tym, przy dzisiejszych bolidach bedzie jeszcze nudniej. Cos w stylu ubieglego roku. No ale coz, trzeba to jakos przecierpiec do nastepnego, oby lepszego, GP.
Twarzer
 
Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 18:17

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron