Przed GP Węgier 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Kamillo17 So sie 02, 2008 19:54  Re: Przed GP Węgier 2008

kemot napisał(a):
Kamillo17 napisał(a):
kemot napisał(a):Jestem w większym stopniu przekonany że Robert jedzie na 3 postoje.

A ja nie jestem przekonany, że Robert jedzie na 3 postoje, ponieważ jest bardzo z siebie zadowolony w swojej wypowiedzi.


Niby tak ale Robertowi chyba chodziło o radość po dwóch weekendach z rzędu z problemami :-)


Nie.

Oto wypowiedź Roberta "pożyczona" od portalu f1wm.pl :D :
Kod: Zaznacz cały
„Jestem naprawdę zadowolony z tego rezultatu. To była z pewnością jedna z moich najlepszych sesji kwalifikacyjnych jak dotychczas w tym sezonie. Nie spodziewałem się czwartej pozycji startowej, jako że samochód był dość trudny w prowadzeniu przez cały weekend. Zmagaliśmy się trochę z balansem, ale ostatecznie byłem w stanie zmusić twardszą mieszankę opon do bardzo dobrej pracy i jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Nie mogę się już doczekać wyścigu”.
Chcesz wziąć udział w konkursach wiedzy o skokach narciarskich? Chcesz typować wyniki wielu wydarzeń sportowych? Chcesz podzielić się refleksjami na temat skoków narciarskich? Nie czekaj :!: Wejdź pod TEN link i czuj się jak u siebie w domu :!:
Avatar użytkownika
Kamillo17
 
Dołączył(a): So sie 02, 2008 17:47
GG: 8287672

Postprzez haha_xd So sie 02, 2008 19:56  Re: Przed GP Węgier 2008

Ludzie wszystko będziemy wiedzieć jutro po wyścigu, a teraz nie ma po co się zastanawiać ma ile pitów jedzie Robert...
F1 doesn't miss Schumacher.
Przeglądarka Opera - z wersji na wersję coraz lepsza.
Avatar użytkownika
haha_xd
 
Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 18:44
Lokalizacja: Mielec

Postprzez Dale65 So sie 02, 2008 19:57  Re: Przed GP Węgier 2008

Kamillo17 napisał(a):Oto wypowiedź Roberta "pożyczona" od portalu f1wm.pl :D :
Kod: Zaznacz cały
„Jestem naprawdę zadowolony z tego rezultatu. To była z pewnością jedna z moich najlepszych sesji kwalifikacyjnych jak dotychczas w tym sezonie. Nie spodziewałem się czwartej pozycji startowej, jako że samochód był dość trudny w prowadzeniu przez cały weekend. Zmagaliśmy się trochę z balansem, ale ostatecznie byłem w stanie zmusić twardszą mieszankę opon do bardzo dobrej pracy i jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Nie mogę się już doczekać wyścigu”.

To w pewnym stopniu wyklucza 3 stopy i może lekko napawać optymizmem na wyścig. Pudło raczej mało realne, ale jeśli dowiezie 4 miejsce do mety to nie będzie źle ;)
Dale65
 
Dołączył(a): So kwi 05, 2008 17:32

Postprzez Darth ZajceV So sie 02, 2008 19:57  Re: Przed GP Węgier 2008

patgaw napisał(a):SB - 5 pozycji w plecy za blokowanie NH
http://www.grandprix.com/ns/ns20648.html


Co jak co, ale uważam, że nie słusznie. Francuz był na ostatnim zakręcie i wjeżdżał na swoje mierzone. Gdyby puścił Heidfelda zepsuł by swoje okrążenie. NIe powinno być tak, że jeden kierowca cierpi z tego powodu, że drugi nie potrafi odpowiednio wjechać na swoje mierzone kółko.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez smylas So sie 02, 2008 20:00  Re: Przed GP Węgier 2008

Dale65 napisał(a):Pudło raczej mało realne

Dlaczego tak sądzisz? Mi się wydaje że podium jest prawdopodobne. Mam nadzieje że Massa na starcie wyprzedzi Kovala który mam nadzieje jedzie na 3pity. Ważne żeby potem KOV nie odjechał za bardzo Kubicy i podium jest realne.
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez boss358 So sie 02, 2008 20:12  Rekord Okrążenia

Należący od 2004 roku rekord okrążenia na torze Hungaroring przez Michaela Schumachera 1:19.071 został pobity.Felipe Massa wykręcił czas 1:19.068
boss358
 

Postprzez Wojtek So sie 02, 2008 20:16  Re: Przed GP Węgier 2008

Z racji miejsca zamieszkania oglądam F1 w ITV lub Setanta Ireland, akurat dzisiaj oglądałem na ITV, zaraz po qualu byla rozmowa z Denisem. Został on zapytany o to czy Heiki będzie wspierał Luiska, na co ten odparł że Heiki jest tam po to by wygrywać co zostało skwitowane przez dziennikarza "uśmiechem". Ponad to w trakcie transmisji zarówno Damon Hill, bedący gościnnie, jaki i drugi komentator, którego nazwiska nie pamiętam, zwracali uwagę na fakt iż Kubica jest pod baczną obserwacją Ferrari.
Avatar użytkownika
Wojtek
 
Dołączył(a): Pt mar 14, 2008 3:32

Postprzez TobaccoBoy So sie 02, 2008 20:16  Re: Rekord Okrążenia

Zanim zniknie ten temat.

To wielki wyczyn, bo w 2004:
* nie było opony kontrolnej,
* docisk był większy;
* F2004 miała o ponad 200KM więcej;
*to był MiSzCzu.

Brawa dla "wyrobnika" Filipa "umiem pojechać jak ciapa" Massy...
TobaccoBoy
 

Postprzez Mati93 So sie 02, 2008 20:20  Re: Przed GP Węgier 2008

wojtek napisał(a):zwracali uwagę na fakt iż Kubica jest pod baczną obserwacją Ferrari.


możesz bardziej to rozwinąć w jakim sensie
że jest dobry czy coś w stylu Massa odchodzi ? :evil:
Avatar użytkownika
Mati93
 
Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 12:49
Lokalizacja: Podlasie
GG: 8604191

Postprzez pawel92setter So sie 02, 2008 20:33  Re: Przed GP Węgier 2008

a zauważyliście, że na nosie BMW był jakiś czarny prostokąt? Niewiem, czy to była naklejka, czy coś, ale rzuciło mi się w oczy na jednej z transmisji.
Wspieram PUT Motorsport!

"I win or I learn, but I never lose." Melinda Emerson
Avatar użytkownika
pawel92setter
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 7:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez patgaw So sie 02, 2008 20:39  Re: Rekord Okrążenia

tylko ze rekord okrazenia to w wyscigu sie liczy ;x
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez patgaw So sie 02, 2008 20:41  Re: Przed GP Węgier 2008

pawel92setter napisał(a):a zauważyliście, że na nosie BMW był jakiś czarny prostokąt? Niewiem, czy to była naklejka, czy coś, ale rzuciło mi się w oczy na jednej z transmisji.



czarna dziura ktora wchlonela przejscie HEI do q2.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez rafaello85 So sie 02, 2008 20:43  Re: Rekord Okrążenia

Jednak trzeba wziąć pod uwagę takie rzeczy:
-z racji ówczesnych przepisów, Schumacher wykręcił tylko jedno kółko pomiarowe; Massa mógł teraz przejechać dowolną ilość okrążeń
-Schumacher wykręcił to okrążenie z taką ilością paliwa, z jaką zaczynał później wyścig; Massa w Q2 jechał na kropelce :-)
Gdyby w 2004r Schumi miał minimalną ilość paliwa w swoim bakiu, to pewnie czas byłby dużo lepszy :grin:

Zawsze się zastanawiam nad tym, o ile sekund szybsze byłyby teraz bolidy gdyby nie zmiany regulaminowe z ostatnich 4 lat.

p.s
Ten temat propunuję dołączyć do "Przed GP Węgier 2008" :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez ralph_k So sie 02, 2008 21:03  Re: Rekord Okrążenia

Nie wiem czy ktoś pamieta ale w 2006 Schumi wykrecil w q2 1.18.8<z kawalkiem> tylko ze mial 2 sek karne dodane;)
ralph_k
 
Dołączył(a): Pn paź 22, 2007 10:35
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez pawel92setter So sie 02, 2008 21:11  Re: Przed GP Węgier 2008

nie ja na serio mówię
było coś takiego na bolidzie chyba HEI właśnie :-P może już się przygotowują do wprowadzenia dziury w nosie :razz: i chcą zobaczyć, jak to będzie wizualnie wyglądać...
Wspieram PUT Motorsport!

"I win or I learn, but I never lose." Melinda Emerson
Avatar użytkownika
pawel92setter
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 7:48
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron