Przed GP Węgier 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Maly-boy N sie 03, 2008 8:31  Re: Przed GP Węgier 2008

a w necie nie mozesz obejzec wyscigu ?
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez RC Drifter N sie 03, 2008 8:42  Re: Przed GP Węgier 2008

Ale ja będę z dala od TV i neta o tej porze. Dopiero wrócę po wyścigu :x Więc szukam powtórek.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
RC Drifter
 
Dołączył(a): Wt mar 25, 2008 14:08
Lokalizacja: bliżej nieznana :P

Postprzez Maly-boy N sie 03, 2008 8:48  Re: Przed GP Węgier 2008

to mow odrazu ze nie bedziesz w domu a nie ze nie bedziesz mogl byc przy tv a nie wyrażasz jakies pretensje tymi emotikonami
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez Matizzulo N sie 03, 2008 8:56  Re: Przed GP Węgier 2008

OUT: Potrzebuje link do strony z wyscigami na zywo itp byla kiedys taka podana;)
Matizzulo
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 20:21

Postprzez smylas N sie 03, 2008 8:58  Re: Przed GP Węgier 2008

"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Matizzulo N sie 03, 2008 9:00  Re: Przed GP Węgier 2008

tak jest dzieki;) A jest cos dla GP2 takiego?
Matizzulo
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2007 20:21

Postprzez smylas N sie 03, 2008 9:02  Re: Przed GP Węgier 2008

http://live-sport-tv.com/formula1.php
proszę bardzo, może nie dokładnie to samo jednak da się oglądać :P .
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez pjaxz N sie 03, 2008 9:41  Re: Przed GP Węgier 2008

Uff... dopiero udało mi się obejrzeć kwalifikacje. Bardzo bardzo ciekawe.
Lewis jeździ w swojej własnej lidze, tak jak mówił dwa dni temu Kubica - Lewis i jego Mclaren nadają tempo całej reszcie. Heikki zrobił swoje. Na Ferrari odbijają się stracone punkty w wyścigach z początku sezonu, gdzie byli naprawdę bardzo mocni.
Massa bardzo przyzwoicie już regularnie pokonuje swojego partnera z zespołu. Kimi ostatnio przyzwyczaił nas do nie najlepszych występów - aż żal patrzeć na problemy z jakimi się zmaga. Mimo słabego obecnie okresu jestem pewny, że powróci - pytanie tylko czy już w tym sezonie? P6 i Alonso na P7 mogą totalnie zrujnować Finowi wyścig.
Robert genialne finałowe okrążenie, nie spodziewałem się aż tak świetnej sesji kwalifikacyjnej w jego wykonaniu. Raczej jak zwykle w tym sezonie najlżejszy, ale z drugiej strony był naprawdę zadowolony z siebie a jego team wspomniał o maksimum.
Na marginesie Kubica był chyba najczęściej pokazywanym zawodnikiem podczas kwalifikacji. Damon Hill - zastępstwo Brundle'a - mówił o tym, że styl jazdy Roberta bardzo mu się podoba ("he is definitely a pusher" :) ). Allen wspominał o zainteresowaniu Ferrari Kubicą.

Świetna forma Toyoty, Glock już w Niemczech imponował tempem na pierwszy długim stincie. Moim zdaniem Toyota trochę przekombinowała ze strategią, bo skoro są tutaj tak szybcy powinni zdecydować się na bardziej agresywną taktykę. Plusem na pewno duża szansa zyskania pozycji na starcie z czystej strony toru.
Renault kolejny raz wprowadziło dwójkę kierowców do Q2, Nelson coraz lepiej.

Patrzę sobie na start na Hungaro w 2007 roku i brudna strona stanowi problem, Heidfeld stracił swoje miejsce, Rosbergwowi cudem udało się je utrzymać, natomiast Alonso już na pierwszych metrach zrównał się z Kubicą. Celem Roberta na stracie powinno być utrzymanie P4, co będzie na pewno trudne
W wyścigu bardzo ważne, aby strategia zakładała jak najkrótszy przejazd na supermiękkiej mieszance. Jadący na jeden pitstop mogą mieć kolosalne problemy.

Czeka nas naprawdę ciekawy start.
"Lewis Hamilton is the greatest Ever. No doubt" Peter Windsor
pjaxz
 
Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 15:58
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez gregoff N sie 03, 2008 10:13  Re: Przed GP Węgier 2008

Nick to kompromitacja na całej linii. Robert jeżdzi ponad możłiwości bolidu w kwalifikacji a Nick poniżej jego możliwości. Chyba odzyła kwestia wymiany Nicka na kogoś innego bardziej dynamicznego i zapewniającego stałe osiągi... (Nico Rosberg?)

Co do Maka to jutro dublet jeśli się jakiś cud nie wydarzy...

Robert - ręcę same się składają do oklasków... Szkoda tego pecha w ostatnich dwóch wyścigach:(

Kimas - Tak nie jeździ MŚ... wygląda na to, że jest już myślami na emeryturze...
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez seb455 N sie 03, 2008 10:25  Re: Przed GP Węgier 2008

[quote="gregoff"] Chyba odzyła kwestia wymiany Nicka na kogoś innego bardziej dynamicznego i zapewniającego stałe osiągi... (Nico Rosberg?)

He he, tym mnie dobiłeś :twisted: Nico Rosberg i stałe osiągi to dwie różne rzeczy. Nie chce mi sie nawet pisać o jego występach w tym roku. Kierowcę który ma problem chcesz zaestępować kierowcą który także ma problemy w tym sezonie. Moim zdaniem szkoda że Webber ma kontrakt z Red bullem, chciałbym go zobaczyć w BMW z Robertem, myśle że byłaby to znakomita para bardzo szybkich kierowców.
Avatar użytkownika
seb455
 
Dołączył(a): Wt lut 20, 2007 19:01
GG: 9474518

Postprzez KrzysR N sie 03, 2008 10:31  Re: Przed GP Węgier 2008

Przewidywania na dzis wg mnie HAM niezagrozony od startu do mety po zwyciestwo niestety, jesli nie popełni jakiegos błedu ale raczej nie, Heiki z szacunkiem ale jest słabszy od Lewisa i nie ma z nim zadnych szans. Massa niestety nie powalczy z Hamiltonem poprostu dlatego ze on sie zwyczajnie go boi a do tego wie ze jest słabszy. Na starcie nawet sie nie zblizy do Hamiltona, jeszcze zrobiłby cos głupiego, KUB nie wiem ile ma paliwa, jesli tyle co Massa albo chociaz jedno kółko mniej moze powalczyć o podium, jesli duzo mniej cieżko bedzie. Kimi moze sie wkoncu przebudzi i pokaze wreszcie na co go stac i powalczy ale wolał bym nie bo jeszcze wyprzedzi KUB. Ogolnie zapowiada sie ciekawy wyscig mimo iz to troche nudnawy tor.
KrzysR
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 14:56

Postprzez Kamil F1 N sie 03, 2008 11:11  Re: Przed GP Węgier 2008

A mi wydaje się że Raikkonen ma paliwa na jednego pit stopa, co jest możliwe natomiast McLaren'y mają tego paliwa o wiele wiele mniej.

Niespodziankę może też sprawić ""Glok" szok" po wczorajszych udanych kwalifikacjach. A Toyota już w tym sezonie na podium była więc wszystko jest możliwe. Cóż poczekamy zobaczymy ;)
http://f1forum.formula1.pl/index.php :)

^^F1> tam mnie znajdziesz :D
Avatar użytkownika
Kamil F1
 
Dołączył(a): Pn lut 19, 2007 10:56
Lokalizacja: Wieluń
GG: 7218555

Postprzez pawel92setter N sie 03, 2008 11:17  Re: Przed GP Węgier 2008

seb455 napisał(a):
gregoff napisał(a): Chyba odzyła kwestia wymiany Nicka na kogoś innego bardziej dynamicznego i zapewniającego stałe osiągi... (Nico Rosberg?)


He he, tym mnie dobiłeś :twisted: Nico Rosberg i stałe osiągi to dwie różne rzeczy. Nie chce mi sie nawet pisać o jego występach w tym roku. Kierowcę który ma problem chcesz zaestępować kierowcą który także ma problemy w tym sezonie. Moim zdaniem szkoda że Webber ma kontrakt z Red bullem, chciałbym go zobaczyć w BMW z Robertem, myśle że byłaby to znakomita para bardzo szybkich kierowców.


Faktycznie, myślę, że zdecydowanie najrówniejszy w tej chwili z całej stawki jest Fisichella :-P BMW jednak mogłoby się postarać pozyskać jakiegoś solidnego kierowcę, ale będzie z tym bardzo ciężko, bo na horyzoncie ani widu ani słychu, czyli Heidfeld pewnie zostanie w BMW Sauber na sezon 2009. Osobiście chciałbym aby może Brunon jeździł razem z Kubicą, ale on chyba jeszcze nie prezentuje odpowiedniego poziomu :(
Wspieram PUT Motorsport!

"I win or I learn, but I never lose." Melinda Emerson
Avatar użytkownika
pawel92setter
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 7:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez SoBcZaK N sie 03, 2008 11:19  Re: Przed GP Węgier 2008

A mi wydaje się że Raikkonen ma paliwa na jednego pit stopa, co jest możliwe natomiast McLaren'y mają tego paliwa o wiele wiele mniej.

Raikkonen powiedział, że popełnił błąd na swoim przejeździe i dlatego taki słaby czas.
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez lukaszlew77 N sie 03, 2008 11:30  Re: Przed GP Węgier 2008

Kamil F1 napisał(a):A mi wydaje się że Raikkonen ma paliwa na jednego pit stopa, co jest możliwe natomiast McLaren'y mają tego paliwa o wiele wiele mniej.

Niespodziankę może też sprawić ""Glok" szok" po wczorajszych udanych kwalifikacjach. A Toyota już w tym sezonie na podium była więc wszystko jest możliwe. Cóż poczekamy zobaczymy ;)


Nikt nie da rady przejechać połowy wyścigu na super miękkich oponach w takich warunkach atmosferycznych. W zeszłym roku nikt nie pojechał na 1 pit stop, nawet ci którzy startowali z końca.
lukaszlew77
 
Dołączył(a): Wt lut 19, 2008 13:06

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości