Przed GP Europy 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez barteks So sie 23, 2008 19:28  Re: Przed GP Europy 2008

craig napisał(a):W symuacjach wychodzily czasy po 1:35 na kolku. W rzeczywistosci sa one duzo gorsze.

W symulacjach wychodziły czasy 1:37-1:38 i takie też dzisiaj były.
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez patgaw So sie 23, 2008 19:35  Re: Przed GP Europy 2008

heh :D dobry ten hamilton na focie :D

a co do Vettela - oni non stop quale jezdza, na treningu qual, na qualu qual i w wyscigu mozna powiedziec tez...
za kazdym razem jak zamnowali dobre pozycje w Qualu to wyscig konczyli z tylu, tylko raz w punktach Vettel dojechal - i to na 8 miejscu. Tak wiec poczekajmy do wyscigu z ocenami czy jest taki dobry.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez vexx So sie 23, 2008 20:07  Re: Przed GP Europy 2008

Jeszcze słowo o Ventylatorze - myśle, że nie tyle on zabłyszczał jakoś rewelacyjnie, tylko wyjątkowo puszka STR się dobrze sprawuje na tym torze, bo przecież drugi sebek też wyjątkowo dobrze... Jak dla mnie V jest materiałem na dobrego kierowce, ale jeszcze troche mu brak.
I was having a shit.
vexx
 
Dołączył(a): N lip 15, 2007 21:14

Postprzez gregoff So sie 23, 2008 20:09  Re: Przed GP Europy 2008

vexx napisał(a):Jeszcze słowo o Ventylatorze - myśle, że nie tyle on zabłyszczał jakoś rewelacyjnie, tylko wyjątkowo puszka STR się dobrze sprawuje na tym torze, bo przecież drugi sebek też wyjątkowo dobrze... Jak dla mnie V jest materiałem na dobrego kierowce, ale jeszcze troche mu brak.


A wyjątkowo dobrze się cały sezon bolid Massy spisuje i to samo u Lewisa, Roberta oraz Kimasa (czasami)... tylko innym jakoś nie chcę:)

Zrozumcie, że ten sport to w ogromnej większości zależy od dyspozycji bolidu a dopiero potem od kierowcy...
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Maraz So sie 23, 2008 20:14  Re: Przed GP Europy 2008

Don Pedros napisał(a):Nick Heidfeld mimo swej ósmej, a po przesunięciu Trullego siódmej pozycji

Jakim przesunięciu Trullego, o czymś nie wiem?
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez gregoff So sie 23, 2008 20:20  Re: Przed GP Europy 2008

Maraz napisał(a):
Don Pedros napisał(a):Nick Heidfeld mimo swej ósmej, a po przesunięciu Trullego siódmej pozycji

Jakim przesunięciu Trullego, o czymś nie wiem?



Chyba nieaktualne jest to przesunięcie Jarno. Miał awarię jakąś, ale nie wymieniali mu skrzyni biegów tylko zmienili ustawienia bolidu.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez SPIDER So sie 23, 2008 20:31  Re: Przed GP Europy 2008

Tak czytam, czytam i stwierdzam, że barteks2 stara się forsować każdą, a właściwie większość, opinię kogoś, kto napisze źle o Kubicy i BMW.

Jestem w miarę zadowolony z kwalifikacji. Massa na PP, ale po nim nie oczekuję tutaj czegoś spektakularnego. Mówiąc szczerze, przed Q3 liczyłem na dublet Ferrari, ale Kimi zepsuł ostatnie okrążenie - właściwie środkowy sektor. Kubica niby trzeci, ale prawdę powiedziawszy nie wiem, czy się cieszyć, czy martwić. Na Węgrzech startował z P4 a jak się skończyło wiemy. Z drugiej strony jednak Valencia przypomina Monaco i Kanadę, a tam BMW się spisywało dobrze. Gwiazdą dzisiejszego dnia bez wątpienia jest Vettel. Ale jakoś nie mogę się do niego przekonać. Heidfeld rewelacyjnie w Q2, ale w decydującej części słabiej. Może odmienna strategia BMW, ale nie o tym mi mówić, bo gdybać można zawsze.

Jutro liczę na ciekawy wyścig. Tylko co z tego, skoro nawet go nie obejrzę (żużel, Derby Polski)...
:-?

I tak przy okazji. Im dłużej słucham Borowczyka w tym sezonie, tym bardziej mam odruchy wymiotne. Tego nie da się słuchać.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez chmiel So sie 23, 2008 20:44  Re: Przed GP Europy 2008

Super ciekawy qual. :) Nowy tor, wszyscy poznawali go od samego początku i naprawdę małe różnice pomiędzy zawodnikami. W Q2 różnica pomiędzy najszybszym a najwolniejszym kierowcą, czyli pomiędzy 15 kierowcami, wynosiła niecałą sekundę! Sprawdziłem i w żadnym z wyścigów w tym sezonie nie było tak małej różnicy. Straszny ścisk. I muszę powiedzieć, że ten tor wydawał mi się fajny już po obejrzeniu symulacji komputerowej okrążenia i fotkach, a teraz spodobał mi się jeszcze bardziej. :) Czekam jeszcze na jutrzejszy wyścig. Zobaczymy, jak z wyprzedzaniem będzie. Świetny występ Massy. Kolejny raz jest lepszy od Kimiego i jak tak dalej pójdzie, to będę zmuszony jemu w tym sezonie kibicować i życzyć tytułu... Kimi ma pewnie więcej paliwa, ale jak sam powiedział nie pojechał dobrze na decydującym kółku i stracił trochę czasu. Powinien być wyżej, a tak jest jeszcze za Kubicą. Lewis dobrze, natomiast z oceną Heikkiego trzeba byłoby poczekać do jutra i pierwszej serii postojów. P3 dla Roberta to naprawdę dobry wynik. :) Ale mam nadzieję w wyścigu będzie lepiej niż na Węgrzech... Nick jak na siebie w qualu naprawdę bardzo dobrze. ;) Kapitalnie prezentował się przez cały czas Vettel. "Cherubinek", jak ochrzcił go nasz wspaniały komentator, pokazał kawał świetnej jazdy. Wreszcie po dość długiej przerwie do Q3 awansował Nico. Fatalnie Red Bull, Nelsinho szczęśliwie awansował do Q2 i zajął tam ostatnie miejsce. Na koniec zostawiłem sobie Fernando. Hiszpan po prostu spieprzył decydujące okrążenie i tyle. Przy tak wyrównanym poziomie, musiało się to skończyć takim rozczarowaniem. On i jego samochód byli w stanie zająć zdecydowanie wyższe miejsce. Szkoda, że akurat u siebie nie awansował do Q3,a le liczę na dobrą taktykę i dobry występ w wyścigu Fernando.

FIlmik z uderzenia Nelsinho w biednego ptaszka. ;)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez barteks So sie 23, 2008 21:37  Re: Przed GP Europy 2008

SPIDER napisał(a):Tak czytam, czytam i stwierdzam, że barteks2 stara się forsować każdą, a właściwie większość, opinię kogoś, kto napisze źle o Kubicy i BMW.

To źle czytasz. Ja b. rzadko bronię BMW jeśli popełniają błędy :P
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Karol So sie 23, 2008 21:43  Re: Przed GP Europy 2008

Przyznaj sie lepiej że odpowiadasz za dział PR odnośnie forum F1wm :P

Trulli jednak bez zadnej kary startuje na P7 :-)
Bullshit stops when the clutch drops.
Avatar użytkownika
Karol
redaktor
 
Dołączył(a): Wt paź 30, 2007 21:30
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez craig So sie 23, 2008 22:07  Re: Przed GP Europy 2008

SPIDER napisał(a):Tak czytam, czytam i stwierdzam, że barteks2 stara się forsować każdą, a właściwie większość, opinię kogoś, kto napisze źle o Kubicy i BMW.



a czy jest taka potrzeba, by mowic o nim zle? Nie ma :dusi:
Ostatnio edytowano So sie 23, 2008 22:23 przez SQUZ, łącznie edytowano 2 razy


to jest temat "Przed GP Europy 2008" a nie o użytkowniku barteks2.... każdy kolejny post odbiegający w jakikolwiek sposób od tego GP zostanie usunięty... bez ostrzeżenia
Ustalając szanse zespołów w tym roku weźcie pod uwagę wasze typy na sezon poprzedni.
craig
 
Dołączył(a): N sty 13, 2008 16:10

Postprzez Mexi So sie 23, 2008 22:19  Re: Przed GP Europy 2008

Znowu pada w Walencji...i to mocniej niż wczoraj...
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Postprzez Harold So sie 23, 2008 22:21  Re: Przed GP Europy 2008

No to jutro moga być spiny....
Take a look to the sky just before you die
Avatar użytkownika
Harold
 
Dołączył(a): Pt lut 08, 2008 18:49
Lokalizacja: Głogówek/Kędzierzyn-Koźle

Postprzez SQUZ So sie 23, 2008 22:28  Re: Przed GP Europy 2008

Harold napisał(a):No to jutro moga być spiny....


to że pada teraz nie oznacza ze automatycznie jutro będą spiny. Wczoraj padało i dziś jakiś większych problemów nie było bo tor zdążył przeschnąć.... ważne żeby jutro przed wyścigiem niepadało
Avatar użytkownika
SQUZ
moderator
 
Dołączył(a): Śr sie 09, 2006 17:02
Lokalizacja: olsztyn

Postprzez barteks So sie 23, 2008 22:49  Re: Przed GP Europy 2008

W sumie źle, że pada, bo znika przewaga czystej strony toru na starcie :(

Mexi, jakie masz prognozy na jutro?
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron