Przed GP Europy 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Orłoś Pt sie 22, 2008 12:17  Re: Przed GP Europy 2008

Rami napisał(a):Forma STR jest imonująca!. Czas Vettela mógłby być jeszcze lepszy o jakieś 0.4-.0.5 tylko na jednym z zakretow popełnił bląd


Imponująca? Bo pewnie na oparach pojechali. :D
Coś za dużo osób ekscytuje się treningami zapominając, że każdy team, ba! każdy samochód w teamie może mieć inny setup i inną ilość paliwa, testować zupełnie coś innego.
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Dale65 Pt sie 22, 2008 12:18  Re: Przed GP Europy 2008

Występ Kubka napawa optymizmem, oby to nie było tylko i wyłącznie to, że Kubica szybko zapoznaje się z nowymi torami... bo występ Nicka z kolei nie napawa optymizmem

STR opary, opary i jeszcze raz opary
Dale65
 
Dołączył(a): So kwi 05, 2008 17:32

Postprzez MITSUBISHI_WRC Pt sie 22, 2008 12:33  Re: Przed GP Europy 2008

SoBcZaK napisał(a):ALe Ventyl pociągnął :o

Na oparach panie na oparach tak pociągnął. :-D
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Phaedra Pt sie 22, 2008 12:53  Re: Przed GP Europy 2008

Mądralo, każdy na oparach jechał. :x
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez smylas Pt sie 22, 2008 12:54  Re: Przed GP Europy 2008

A ty to skąd możesz wiedzieć?
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez chmiel Pt sie 22, 2008 13:01  Re: Przed GP Europy 2008

Zauważyliście, jak porządkowi się cieszyli, kiedy Lewis wykręcił bączka i zatrzymał się na torze? Widać, że to Hiszpania. :D Generalnie strasznie dużo walki z przyczepnością. Walczył z samochodem każdy. Co chwila jakieś wyjazdy za tor, jakieś uślizgi, jakieś błędy. Najwięcej chyba na zakręcie po wyjeździe z mostu. Już mi się ten zakręt podoba. ;) Tor mało przyczepny i baaardzo brudny. A w boksach szczególnie, co było widać, kiedy mechanicy McLarena sprzątali miotełką swoje stanowisko. Wyników nie komentuje, bo nie ma większego sensu. Będzie ciekawie w ten weekend. :)

A II sesji treningowej nie oglądam ze względu na mecz półfinałowy IO Włochy - Brazylia. Po meczu wejdę na forum i liczę na jakąś ciekawą relację. :)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez barteks Pt sie 22, 2008 13:03  Re: Przed GP Europy 2008

Kibic na torze :evil:
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez smylas Pt sie 22, 2008 13:03  Re: Przed GP Europy 2008

Phaedra napisał(a):Wróżka mi powiedziała !

To ci źle powiedziała!

chmiel napisał(a):Zauważyliście, jak porządkowi się cieszyli, kiedy Lewis wykręcił bączka i zatrzymał się na torze?

No jasne, nie zapomniany widok :D
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez slipstream Pt sie 22, 2008 13:04  Re: Przed GP Europy 2008

Zauważyliście, jak porządkowi się cieszyli, kiedy Lewis wykręcił bączka i zatrzymał się na torze? Widać, że to Hiszpania.

To ja może dygresją w tej kwestii wrócę do GP Węgier. Otóż wszyscy wiemy że Lewisowi poszła w czasie wyścigu opona. Siedząc na trybunach rozległy się wtedy gromkie oklaski radości i gwizdy o jednoznacznym wydźwięku "dobrze mu tak". Ileż to się zdziwiłem oglądając potem transmisję TV, kiedy odgłosów dobiegających wtedy z trybun w ogóle nie było słychać, a była to tam na miejscu ogromna wrzawa jakiej w Hiszpanii by się nie powstydzili wzdłuż całego toru.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez rafaello85 Pt sie 22, 2008 13:07  Re: Przed GP Europy 2008

slipstream napisał(a):Ileż to się zdziwiłem oglądając potem transmisję TV, kiedy odgłosów dobiegających wtedy z trybun w ogóle nie było słychać, a była to tam na miejscu ogromna wrzawa jakiej w Hiszpanii by się nie powstydzili wzdłuż całego toru.

Pewne ryk tych potężnych silników całkowicie zagłuszył oklaski :-)
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez slipstream Pt sie 22, 2008 13:12  Re: Przed GP Europy 2008

Fakt, w czasie transmisji wydatnie zagłuszane są odgłosy trybun. Niemniej chciałem tylko zwrócić uwagę na niezwykłą empatię jaką cieszy się Lewis. :P
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez MITSUBISHI_WRC Pt sie 22, 2008 13:34  Re: Przed GP Europy 2008

Phaedra napisał(a):Mądralo, każdy na oparach jechał. :x

A właśnie że nie, Toyota pojechała na pełnym baku. :evil:

chmiel napisał(a):Generalnie strasznie dużo walki z przyczepnością. Walczył z samochodem każdy.

Właśnie mówili podczas trwającej transmisji z drugiej sesji treningowej że Toyota ma problemy z przyczepnością tylnej osi, co mnie martwi. Powiem więcej, jutro w kwalifikacjach Toyocie będzie ciężko załapac sie do 5.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez barteks Pt sie 22, 2008 13:50  Re: Przed GP Europy 2008

slipstream napisał(a):Otóż wszyscy wiemy że Lewisowi poszła w czasie wyścigu opona. Siedząc na trybunach rozległy się wtedy gromkie oklaski radości i gwizdy o jednoznacznym wydźwięku "dobrze mu tak". Ileż to się zdziwiłem oglądając potem transmisję TV, kiedy odgłosów dobiegających wtedy z trybun w ogóle nie było słychać, a była to tam na miejscu ogromna wrzawa jakiej w Hiszpanii by się nie powstydzili wzdłuż całego toru.

Jak Heidfeld odpadł w Q1 było tak samo :P
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Kajek Pt sie 22, 2008 13:54  Re: Przed GP Europy 2008

Toyota pojechala znow z cholernym dociskiem, co tutaj nie daje tyle co na hungaro.
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez Damon Pt sie 22, 2008 13:55  Re: Przed GP Europy 2008

slipstream napisał(a):Niemniej chciałem tylko zwrócić uwagę na niezwykłą empatię jaką cieszy się Lewis. :P
To już chyba norma. W czasie wyścigu w Niemczech, gdy Lewis był wyprzedzony przez Masse w pit stopie, kibice byli wyraźnie zadowoleni. Ale tylko do czasu, aż Lewis odebrał pozycję, wtedy zaczęły się gwizdy. I wszystko przez jeden sezon.
Avatar użytkownika
Damon
moderator
 
Dołączył(a): Pt lis 10, 2006 20:57
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron