GP Europy 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez rafaello85 Wt sie 26, 2008 22:54  Re: GP Europy 2008

Damian375 napisał(a):Czasami daje takie wskazówki co do Roberta, bo raczej do niego dzwoni i pyta się wszystko, więc wie.

Zauważcie, że Artur Kubica nigdy nie powiedział czegoś w 100% konkretnego :-) Pada pytanie o to, ile paliwa w baku ma Robert, to Artur odpowiada, że nie wie, a jedynie przypuszcza. Nie chce mi się w to wierzyć żeby nie wiedział takich rzeczy, na pewno kontaktuje się z synem i wie dokładnie jaką BMW zastosowało strategię, ile Robert ma paliwa i kiedy zjedzie na postój. Jednak nigdy takich informacji nie podał
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez Alassane Bamba Wt sie 26, 2008 23:06  Re: GP Europy 2008

Ale z reguły pytają go nie o to, ile ma kilogramów czy też na ile okrążeń starczy mu wachy, a ile ma w porównaniu do rywali. A jeśli chodzi o to, to pan Artur faktycznie może jedynie przypuszczać, podobnie jak stratedzy BMW :-)
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez barteks Śr sie 27, 2008 1:33  Re: GP Europy 2008

Start z on-boardu Raikkonena:

http://pl.youtube.com/watch?v=njD6_lhNSCw
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez eracny Śr sie 27, 2008 8:25  Re: GP Europy 2008

a jest coś podobnego ale z kamery Roberta? szukałem ale nie mogę znaleść :P
Obrazek
Avatar użytkownika
eracny
 
Dołączył(a): Cz cze 19, 2008 11:58
Lokalizacja: Poznań

Postprzez ToBi Śr sie 27, 2008 8:56  Re: GP Europy 2008

Ma ktoś ostatnie okrążenie Kubicy, z wyścigu w Valencji ?
Avatar użytkownika
ToBi
 
Dołączył(a): Wt lip 15, 2008 16:33
Lokalizacja: Olsztyn
GG: 3321935

Postprzez Endrju Szopen Śr sie 27, 2008 11:39  Re: GP Europy 2008

Pan Artur w studiu, powinien być, ponieważ jest ojcem Roberta, ostatnio np. Na pytanie "Ile Robert ma paliwa" ??
Jak, ktoś mówił, chyba, że ma mniej od czołówki, to On powiedział coś takiego "Wcale bym nie powiedział, że Robert ma mało paliwa, może mieć najwięcej z czołówki"
Czasami daje takie wskazówki co do Roberta, bo raczej do niego dzwoni i pyta się wszystko, więc wie.
Pozdrawiam


Powinien być, ale nie zrozumieliście sensu tego o co mi chodzi... To co już wcześniej ktoś napisał, że pan Artur nie uznaje siebie jako znawcę wielkiego, ale niestety polskie media, które w większości nie znają się wcale, wykorzystują go jako właśnie takiego wielkiego znawcę całej Formuły 1. A przydatny - oczywiście, jest, nie powiem, ale od samego początku mi chodzi o podejście mediów do niego, jeśli ktoś nie zrozumiał do końca.
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Szxt Śr sie 27, 2008 12:55  Re: GP Europy 2008

rafaello85 napisał(a):
Damian375 napisał(a):Czasami daje takie wskazówki co do Roberta, bo raczej do niego dzwoni i pyta się wszystko, więc wie.

Zauważcie, że Artur Kubica nigdy nie powiedział czegoś w 100% konkretnego :-) Pada pytanie o to, ile paliwa w baku ma Robert, to Artur odpowiada, że nie wie, a jedynie przypuszcza. Nie chce mi się w to wierzyć żeby nie wiedział takich rzeczy, na pewno kontaktuje się z synem i wie dokładnie jaką BMW zastosowało strategię, ile Robert ma paliwa i kiedy zjedzie na postój. Jednak nigdy takich informacji nie podał



No tak ale przecież on nie może mówić tego że wie wszystko że już Kubica podpisał kontrakt że jedzie na jeden stop a startuje z 3 miejsca. Nie może tego powiedzieć ze względu na Roberta no i ze względu na siebie i rodzinę. To tak jakby teraz do kogoś z was dzwonili dziennikarze itd itp. A to jest nie do wytrzymania i sam pewnie o tym się już przekonał

ToBi napisał(a):Ma ktoś ostatnie okrążenie Kubicy, z wyścigu w Valencji ?

Poszukaj na youtubie. Kombinuj ;)
Szxt
 
Dołączył(a): Pt sie 22, 2008 10:49

Postprzez pjaxz Śr sie 27, 2008 14:37  Re: GP Europy 2008

pawel92setter napisał(a):tylko, że jeśli Kubica w przyszłym roku będzie miał słaby bolid, oraz słabe wyniki Ferrari, może już nie być nim tak zainteresowane...

Tak samo jak Mclaren przestał być zainteresowany Kimim po sezonie 2001 w Sauberze i Ferrari Massą po roku 2005.
"Lewis Hamilton is the greatest Ever. No doubt" Peter Windsor
pjaxz
 
Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 15:58
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Pokwa Śr sie 27, 2008 15:21  Re: GP Europy 2008

http://www.formula1.com/services/play_video.html jest już filmik; jest wjazd RK na metę
Miss You Kimi!
http://www.takeagift.pl/polecam:71634 Jak mnie nie lubisz to wejdź, zarejestruj się i wypełnij startową ankietę. Będę Ci dozgonnie wdzięczny.
Avatar użytkownika
Pokwa
 
Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 18:55
Lokalizacja: Toruń
GG: 20964581

Postprzez eracny Śr sie 27, 2008 15:56  Re: GP Europy 2008

Pokwa napisał(a):http://www.formula1.com/services/play_video.html jest już filmik; jest wjazd RK na metę

o właśnie!!! czekałem na niego :P
filmik super, zawsze w tych filmikach kolory mi się podobają, są takie "żywe". najważniejsze chwile uchwycone :)
Obrazek
Avatar użytkownika
eracny
 
Dołączył(a): Cz cze 19, 2008 11:58
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Challenger Cz sie 28, 2008 10:04  Re: GP Europy 2008

witam,
RAI mial problem z korbowodem tym samy zreszta co MAS, ale jesli dalej bedzie zawalal Q3 to nic nie ugra - moze ma za duzo paliwa.
Ale porazka to nazwe te nowo powstale tory - wolne zakrety i szykany troche prostej i wszedzie wasko. Walencja jest przykladem kolejnego nudnego toru we wspaniałym mieście. Przenosza zawody z torow na ulice i mamy wlasnie tego efekty, ludzie przestana nawet na balkony wychodzic jesli nic sie nie bedzie dzialo. Wlasnie dlatego teraz najwazniejsze sa klwalifikacje bo potem jak startowales tak dojezdzasz, nie ma miejsca na wyprzedzanie dlatego np RAI utyka za KUB czy VET lub TRU. nie ma emocji chyba ze komus co sie stanie.
Teraz gdy wszyscy maja kase i superkomputery nie trudno zbudowac dobry bolid (w Walencji 16 kierowcow w Q zmiescilo sie w 1s roznicy do pierwszego), dlatego bez jakichs dzialan bedziemy skazani na ogladanie pielgrzymek a nie wyscigow.

regards
Challenger
 
Dołączył(a): Cz sie 28, 2008 9:30

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron