GP Belgii 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez O2 N wrz 07, 2008 15:11  Re: GP Belgii

smylas napisał(a):Skończcie już z tymi głupimi teoriami jak Kubica wygrał w Kanadzie to BMW super jak im dziś nie wyszło to odrazu

no ja akurat pisalem o 4 najlepszych rzeczach w wyscigu. moim zdaniem bmw nie jest dla niego dobrym zespolem jezeli o to ci chodzi a kanada to byl jedno razowy przypadek fartu ktory juz kubica/ bmw wykorzystalo na ten sezon.
Obrazek
O2
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 15:33
Lokalizacja: z kosmosu

Postprzez Schumacher N wrz 07, 2008 15:12  Re: GP Belgii

Niekoniecznie, może być też 25 s doliczonych do końcowego wyniku. Jednak nie podejrzewam, że Lewis dostanie jakąkolwiek karę.


Nie dostanie kary na moje oko przepuścił Kimasa i pełnoprawnie wygrał.
Obrazek
Avatar użytkownika
Schumacher
 
Dołączył(a): Wt wrz 18, 2007 11:01
Lokalizacja: Pszów
GG: 7542563

Postprzez Frontier N wrz 07, 2008 15:13  Re: GP Belgii

O lol to teraz Kubica dowalił. Normalnie jakby onetowców słuchał....
Avatar użytkownika
Frontier
 
Dołączył(a): N lip 20, 2008 15:59
Lokalizacja: Katowice

Postprzez barteks N wrz 07, 2008 15:13  Re: GP Belgii

Uuuu, ale Kubica pojechał po zespole. "Mam nadzieję, że zespół zacznie trochę pracować na moją korzyść, bo ostatnie 3-4 miesiące pracują dla Nicka."
Ostatnio edytowano N wrz 07, 2008 15:13 przez barteks, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez szugher N wrz 07, 2008 15:13  Re: GP Belgii

Wlasnie na Polsacie Kubica potwierdzil ze BMW pomaga tylko Nickowi. Zenua
EDYTA: GÓRNIAK
Avatar użytkownika
szugher
 
Dołączył(a): So paź 21, 2006 19:49

Postprzez hagj N wrz 07, 2008 15:13  Re: GP Belgii

Kubica na PSE właśnie powiedział iż od 3-4 miesięcy zespół go nie wspiera, a pracuje na Heidfelda...
Avatar użytkownika
hagj
 
Dołączył(a): N lut 25, 2007 14:21

Postprzez smylas N wrz 07, 2008 15:13  Re: GP Belgii

No cóż nie spodziewałem się takiej wypowiedzi :-o
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Ramzi N wrz 07, 2008 15:13  Re: GP Belgii

Slyszeliscie WYWIAD KUBICY!
Powiedział w nim że od 3 / 4 miechow BMW pomaga Nickowi i poświeca mniej czasu dla Roberta.
No to już jest skandal skoro kierowca otwarcie mowi o takich rzeczach wewnatrz zespolu!.
Ramzi
 
Dołączył(a): Pn lip 30, 2007 11:34
Lokalizacja: Olsztyn
GG: 5171580

Postprzez slipstream N wrz 07, 2008 15:14  Re: GP Belgii

Trza przyznać że Robert dołożył jednak oliwy do ognia i powiedział wprost w wywiadzie po wyscigu, ze pora abyt zespół zaczął mu też pomagać, i że ostatnie tygodnie to była pomoc Nickowi.

Padło to w wywiadzie wyraźnie z ust Roberta...
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez K N wrz 07, 2008 15:14  Re: GP Belgii

Wyścig bomba. 9 okrążeń do końca i ja już pomstuję na pecha Roberta, a tu jakie rozwiązanie...

Cóż - gratuluję Hamiltonowi, choć z oporem, ale gość rozegrał to po mistrzowsku i ja nie wiem, gdzie niektórzy widzą jakieś błędy, bo regulaminowi stało się zadość i po przestrzeleniu szykany puścił Kimasa. Ich pojedynek był kapitalny. Nie wiem, tylko jakim cudem Kimi dał się wyprzedzić w pierwszym zakręcie.

Co do Roberta i BMW. Robert pojechał na prawdę dobry wyścig. Podczas drugiego pitu coś poszło nie tak z maszyną. Nie wiem, dlaczego pojawiają się te niezdrowe komentarze o tym, że już widać kogo BMW typuje. Przypomnę tylko kto w tym roku kogo bije. To raczej Nick dostaje łomot i ten wyścig niczego nie zmienia. A logiczne jest, że dają szansę poprawy kierowcy, któremu idzie gorzej. Dlatego Nick testuje. To nie jego pierwszy sezon, więc widać, że jego forma jest gorsza, a nie on jest złym kierowcą. EDIT---> nie widziałem wywiadu, bo nie mam PSE. W sumie ostra wypowiedź, tylko wydaje mi się, że niefortunna na forum publicznym. Takie rzeczy to powinien Mario powiedzieć.

Toro Rosso pokazało pazurki. Gratulacje dla Fernando, natomiast Heikki dał ciała. A już tak dobrze mu szło nadrabianie pozycji...
Ostatnio edytowano N wrz 07, 2008 15:17 przez K, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
K
 
Dołączył(a): Pn cze 04, 2007 19:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Darkat N wrz 07, 2008 15:14  Re: GP Belgii

przepuścić przepuścił ale dlaczego w taki sposób że miał pozycję do ataku
Darkat
 
Dołączył(a): So sie 23, 2008 21:40

Postprzez Maly-boy N wrz 07, 2008 15:15  Re: GP Belgii

i bardzo dobrze ,że nie ma zamiaru być potulny jak baranek dla BMW dla mnie tylko się liczy w tym sezonie żeby pokonał Heidfelda
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez justnert N wrz 07, 2008 15:16  Re: GP Belgii

dla mnie wyścig tragiczny. mogło zacząć padać 3 minuty później. co do 2 pitu Kubicy to nie wińmy mechanika, tylko maszynę tankująca. szkoda Kimiego. miał piękny początek, pokazał, że lubi ten to, Hamilton po ścięciu szykany zdecydowanie pojechał nie fair, no ale Kimi jest doświadczony i mógł to przewidzieć. chyba jedyne co Raikkonen wywalczy w tym sezonie to największa ilość najszybszych okrążeń. On umie chyba jeździć tylko w lata nieparzyste
Avatar użytkownika
justnert
 
Dołączył(a): N lip 01, 2007 21:33

Postprzez Ramzi N wrz 07, 2008 15:16  Re: GP Belgii

K napisał(a):Wyścig bomba. 9 okrążeń do końca i ja już pomstuję na pecha Roberta, a tu jakie rozwiązanie...

Cóż - gratuluję Hamiltonowi, choć z oporem, ale gość rozegrał to po mistrzowsku i ja nie wiem, gdzie niektórzy widzą jakieś błędy, bo regulaminowi stało się zadość i po przestrzeleniu szykany puścił Kimasa. Ich pojedynek był kapitalny. Nie wiem, tylko jakim cudem Kimi dał się wyprzedzić w pierwszym zakręcie.

Co do Roberta i BMW. Robert pojechał na prawdę dobry wyścig. Podczas drugiego pitu coś poszło nie tak z maszyną. Nie wiem, dlaczego pojawiają się te niezdrowe komentarze o tym, że już widać kogo BMW typuje. Przypomnę tylko kto w tym roku kogo bije. To raczej Nick dostaje łomot i ten wyścig niczego nie zmienia. A logiczne jest, że dają szansę poprawy kierowcy, któremu idzie gorzej. Dlatego Nick testuje. To nie jego pierwszy sezon, więc widać, że jego forma jest gorsza, a nie on jest złym kierowcą.

Toro Rosso pokazało pazurki. Gratulacje dla Fernando, natomiast Heikki dał ciała. A już tak dobrze mu szło nadrabianie pozycji...


Wpadka kolego ,nawet sam Robert to mówi.
Ramzi
 
Dołączył(a): Pn lip 30, 2007 11:34
Lokalizacja: Olsztyn
GG: 5171580

Postprzez Fan1 N wrz 07, 2008 15:17  Re: GP Belgii

slipstream napisał(a):Trza przyznać że Robert dołożył jednak oliwy do ognia i powiedział wprost w wywiadzie po wyscigu, ze pora abyt zespół zaczął mu też pomagać, i że ostatnie tygodnie to była pomoc Nickowi.

Padło to w wywiadzie wyraźnie z ust Roberta...


No to teraz się zacznie. A to kamyczek do ogródka moderatorów forum, którzy ucinają dyskusje o dyskryminacji - Kubica powiedział, to co każdy tu widzi. Pękł, tak jak pękli Polacy oglądający ten wyścig i cały weekend, więc przynajmniej na polskim formum, dajcie ludziom o tym pogadać!
Avatar użytkownika
Fan1
 
Dołączył(a): Pt mar 14, 2008 7:14

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość