GP Belgii 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez slipstream N wrz 07, 2008 14:41  Re: GP Belgii

No to teraz wielki żal wobec spiskowców Niemców że to nie Roberta ściągneli po deszczówki.

Ja mam za to zal do Ferrari bo po oucie Kimiego błagałem zeby ściągneli Massę po Wety kiedy okazało się że Ham pojedzie ostatnie kółko na slickach. Pozycja na dystansie byłą zdecydowanie do odrobienia na wetach gdyby tylko Brazylijczykowi je założono. Ciekawe czy Todt i Ross w Ferrari pozwoliliby na takie uchybienie, zwazywszy na przewagę jąką miał Massa nad trzecim kierowcą, nei było włąsciwie nic do stracenia :x
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez haha_xd N wrz 07, 2008 14:41  Re: GP Belgii

A nie pomyśleliście, że Nicuś lekko uderzył w Kimiego i złapał spina i wiadomo jak się to skończyło...
F1 doesn't miss Schumacher.
Przeglądarka Opera - z wersji na wersję coraz lepsza.
Avatar użytkownika
haha_xd
 
Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 18:44
Lokalizacja: Mielec

Postprzez Don Pedros N wrz 07, 2008 14:41  Re: GP Belgii

Co by nie powiedzieć Heidfeld jest chyba największym farciarzem w tym roku. Cały wyścig tak sobie , później awans dzięki spieprzonemu pit stopowi Roberta, i na końcu podium dzięki tu trzeba przyznać świetnej zagrywce zespołu.
Kimi nie ma chłop szczęścia, świetny manewr na starcie i taka porażka na końcu wyścigu - FATALNIE - chyba jednak puściły mu nerwy po wyprzedzeniu go przez Hamiltona. Massa jednak jechał tak sobie ale 8 pkt. zdobył.
świetna jazda Bourdais niestety końcówka niezbyt szczęśliwa, ogólnie jedna Toro Rosso wspaniała forma.

Teraz o Robercie.
Jednak świetna jazda, spieprzony pierwszy pit stop, bo mógł wyjechać przed Bourdais i nie wiadomo jak by się dalej potoczyła walka, no i tragedia na drugim pit stopie. Robert może mówićo dużym szczęściu, że zdobył te trzy punkty.
Gratulacje, brawo Robert !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
Don Pedros
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 16:58
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Pinek N wrz 07, 2008 14:42  Re: GP Belgii

No niewiem czy Heidfeld był szybszy od Roberta w wyścigu jechali podobnie oboje za nmiedzy kierowcami TR, tylko potem Kubica miał "pecha" z BMW, i jeszcze deszcz przyjaciel Nicka.
Avatar użytkownika
Pinek
 
Dołączył(a): Cz lip 31, 2008 9:09
Lokalizacja: Starogard Gdański
GG: 4136557

Postprzez Pieczar N wrz 07, 2008 14:43  Re: GP Belgii

Jedno słowo mi się ciśnie na usta, ale wolę go tu nie pisać. Kimi coś ty do ....... zrobił :???: Ja po prostu wymiękłem jak to zobaczyłem, już ma po tytule. A Heidfeld to największy farciarz tego wyścigu.
PS. Co się stało Bourdaisowi że tyle miejsc stracił?
PS2. Frontier wróć na onet, tam Twoje miejsce.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez SPIDER N wrz 07, 2008 14:43  Re: GP Belgii

slipstream napisał(a):zwazywszy na przewagę jąką miał Massa nad trzecim kierowcą, nei było włąsciwie nic do stracenia :x

A ile do ugrania...
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez benno N wrz 07, 2008 14:43  Re: GP Belgii

Kimas i Hamilton under investigation... No ciekawe co powiedza stewardzi na temat tych poscinanych szykan...
Avatar użytkownika
benno
 
Dołączył(a): Pn maja 26, 2008 17:24

Postprzez pijawa N wrz 07, 2008 14:43  Re: GP Belgii

Jedyne co cieszy, to 3 punkty RK i powrót na trzecie miejsce w klasyfikacji.

Jeżeli miał jeszcze ktokolwiek wątpliwości, czy NH jest ulubieńcem BMW, to po tym wyścigu powinno mu już chyba całkiem wywietrzeć.
Nick miał być przed Robertem i był, to było bardzo dobrze widać.
Avatar użytkownika
pijawa
 
Dołączył(a): N mar 16, 2008 16:39

Postprzez michal2111 N wrz 07, 2008 14:43  Re: GP Belgii

Niech to jasny szatan strzeli. McLaren niezasłużenie wygrywa po raz drugi.!!! :evil: :evil: :evil: :evil: Na szczęście mamy Felipe, który wyprzedzi Lewisa. Wierzę w to gorąco. Lewiska znów zgubi pewność siebie. Myśli sobie, że jak w taki sposób wygrywa, to jest nie wiadomo kim. Grr. Ale ja liczę, że to Ferka będzie się cieszyć z dwóch tytułów, bo McLaren w taki sposób jak dziś nie może jej zdobyć. :evil: :evil: :evil:
Avatar użytkownika
michal2111
 
Dołączył(a): Pt lis 02, 2007 21:54
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postprzez Darkat N wrz 07, 2008 14:44  Re: GP Belgii

co za wyścig co za wyścig dlatego SPA to mój najbardziej ulubony tor w cyklu. Istna parodia w końcówce. Dobre wyniki Heidfelda i Roberta nie umniejszą tego jak fatalnie było przygotowane BMW do tego wyścigu.
Darkat
 
Dołączył(a): So sie 23, 2008 21:40

Postprzez Ramzi N wrz 07, 2008 14:44  Re: GP Belgii

gregoff napisał(a):
barteks2 napisał(a):Dlaczego Kubicy nie ściągnęli po deszczówki? :???:


Jechał za Nickiem i by czekał dobre 10 sekund na zmianę opon Nickowi!!!

MYŚLCIE!!! By był dalej niż bliżej tak naprawdę. Pech przy tankowaniu i to, że jechał za kolegą z zespołu i to on miał pierwszeństwo do zjazdu.


Ale zobacz z jaka przewaga Heidfeld przyjechal na mete.
Ramzi
 
Dołączył(a): Pn lip 30, 2007 11:34
Lokalizacja: Olsztyn
GG: 5171580

Postprzez MarekW N wrz 07, 2008 14:44  Re: GP Belgii

Panie i Panowie, apeluję o spokój! Rozumiem, że końcówka wyścigu mogła nieźle podnieść nam ciśnienie, ale opanujmy nerwy.

Po pierwsze - BMW nie ściągnęło Kubicy, lecz Nicka na zmianę opon, gdyż to NH był przed RK i to on miał naturalne prawo pierwszeństwa, które...

... wynikało - to drugi punkt mojego postu - z tego, że Kubica stracił tak dużo czasu podczas pitstopu. Czym to było spowodowane, to już nie mnie rozstrzygać. Też byłem wkurzony, ale cóż, to jest F1. Tak czy siak, dobry wyścig Roberta. Szkoda Kimiego, który tak naprawdę niczym nie zawinił - winna była konstrukcja Ferrari.
MarekW
 
Dołączył(a): Pn kwi 18, 2005 20:44
Lokalizacja: Poznań

Postprzez benno N wrz 07, 2008 14:44  Re: GP Belgii

slipstream napisał(a):No to teraz wielki żal wobec spiskowców Niemców że to nie Roberta ściągneli po deszczówki.

Ja mam za to zal do Ferrari bo po oucie Kimiego błagałem zeby ściągneli Massę po Wety kiedy okazało się że Ham pojedzie ostatnie kółko na slickach. Pozycja na dystansie byłą zdecydowanie do odrobienia na wetach gdyby tylko Brazylijczykowi je założono. Ciekawe czy Todt i Ross w Ferrari pozwoliliby na takie uchybienie, zwazywszy na przewagę jąką miał Massa nad trzecim kierowcą, nei było włąsciwie nic do stracenia :x

Absolutnie sie zgadzam , i Massa wygralby te zawody...
Avatar użytkownika
benno
 
Dołączył(a): Pn maja 26, 2008 17:24

Postprzez msk N wrz 07, 2008 14:45  Re: GP Belgii

Ciekawy wyścig, emocje na starcie, emocje na zakończeniu. Zepsuty pitstop chyba dodał trochę złości sportowej Robertowi, bo po nim zaczął kręcić lepsze czasy. Ogólnie szkoda tego błędu, bo bez niego byłaby realna szansa na lepszą pozycję.
msk
 
Dołączył(a): Cz sie 28, 2008 21:27

Postprzez Lexior N wrz 07, 2008 14:46  Re: GP Belgii

Frontier napisał(a):Weźcie nie pierniczcie. Heidfeld przez cały weekend był znacznie szybszy o Roberta to BMW co miało zrobić ? Postawić na kierowce który zupełnie nie radzi sobie na tym torze.
Więcej obiektywizmu.
Podczas wyścigu Nick też miał lepsze tempo i gdyby nie pech na starcie i tak byłby przed Bercikiem.

Nie wiem co się stało z Robertem, ale o tym weekendzie powinien szybko zapomnieć i najlepiej aby zamiast grać w pokera zabrał się za jazdę bo z jeśli dalej będzie w stanie jechać tylko dobrze przygotowanym bolidem, to o Ferrari może zapomnieć.

Wyścig bardzo ciekawy. Głównie dzięki końcówce.
Wielki respekt dla Hamiltona. Spadł deszcz i to on a nie kierowcy Ferrari zachował więcej zimnej krwi. Gdzie ten Iceman ? :grin:


Żartujesz? Może i byl szybszy, ale jakoś w wyścigu tego nie widziałem ...

I powiem wam jedno najbardziej irytującą rzeczą jest nie to że Kimi popełnił błąd i oddał zwycięstwo ale to jaka wielka radość i propaganda w zespole MC ! cytuję " Well done Lewis, fantastic job" oh oh ah ah eh eh :// i jeszcze "That's what I'm talking about" WTF ?! ledwo co się powstrzymuje od przekleństw ...
Avatar użytkownika
Lexior
 
Dołączył(a): Wt mar 27, 2007 15:55
Lokalizacja: Zielona Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron