GP Włoch 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez smylas N wrz 14, 2008 14:14  GP Włoch 2008

Kolejny ciekawy wyścig. Oby takich więcej! :)
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez dodgers N wrz 14, 2008 14:32  Re: GP Włoch

Dno, jak serial w TVP2, "Dzieciaki Górą"

najidiotyczniejszy tekst jaki kiedykolwiek słyszałem na temat wyścigu. idź odrób lekcje.

świetny race. końcówka dla kubka i kimiego. hamilton ładnie na deszczu, ale jak przeschło, Webber się zaczął dobierać, a do tego Lewis bardzo nieładnie zajeżdżał innym... Vettel bardzo ładnie. spokojnie, bez kombinacji. coulthard i nakajima po swojemu :P
Avatar użytkownika
dodgers
moderator
 
Dołączył(a): Pt mar 23, 2007 20:39
Lokalizacja: Wyszków
GG: 6423043

Postprzez kaziktom N wrz 14, 2008 14:33  Re: GP Włoch

ktoś tu na tym forum (nie będę pisał kto) pisał o Vetelu, że to szczyl, co miał mega farta, bo miał dobre nastawy na mokry tor. Ja widziałem w wyścigu, że na mokrym i na suchym ten "szczyl" kontrolował wszystko, miał jeden niegroźny uślizg i wyglądało, że jakby chciał to jechałby szybciej, ale zwyczajnie nie było takiej potrzeby. SZACUNEK!

KUBICA... :) nic nie powiem :-D
kaziktom
 
Dołączył(a): So maja 26, 2007 14:25

Postprzez benno N wrz 14, 2008 14:35  Re: GP Włoch

Kubica dal dzis pokaz mistrzowskiej jazdy !!! Z 11 na 3 miejsce respect :)
Avatar użytkownika
benno
 
Dołączył(a): Pn maja 26, 2008 17:24

Postprzez Da Gee N wrz 14, 2008 14:36  Re: GP Włoch

kaziktom napisał(a):ktoś tu na tym forum (nie będę pisał kto) pisał o Vetelu, że to szczyl, co miał mega farta, bo miał dobre nastawy na mokry tor. Ja widziałem w wyścigu, że na mokrym i na suchym ten "szczyl" kontrolował wszystko, miał jeden niegroźny uślizg i wyglądało, że jakby chciał to jechałby szybciej, ale zwyczajnie nie było takiej potrzeby. SZACUNEK!

KUBICA... :) nic nie powiem :-D
s

nie wiem gdzie Ty w tym wyscigu miales suchy tor :o
Da Gee
 
Dołączył(a): N lip 09, 2006 20:54

Postprzez Ramzi N wrz 14, 2008 14:37  Re: GP Włoch

Prawda jest taka, że Toro Rosso i Vettel zwyciężyli dzięki swojej szybkości, nie to co BMW z Kubicą :P

Brawo dla Vettela! Hamilton ladnie jechal do czasu. Kubica i w ogóle BMW wstrzeliło się ze strategią.

Świetny wyścig, bez SC i takich bzdetów. Nie podobało mi się zachowanie Hamilton przy wyprzedzaniu Glocka i Webbera.
Ramzi
 
Dołączył(a): Pn lip 30, 2007 11:34
Lokalizacja: Olsztyn
GG: 5171580

Postprzez him69 N wrz 14, 2008 14:38  Re: GP Włoch

Jak dla mnie wyscig sezonu. Szkoda mi Kimiego, znów przebudził się w końcówce ;/. Massa- praktycznie niewidoczny. Brawo dla strategów BMW.
Robert i Nick solidny wyscig, zagralo wszystko :)
Fredek dał maksa z samochodu :)

Toyka, Honda, Williams jak zwykle... (kamikadze znow wyzej od utalentowanego? Rosberga)

Vettel? Szacunek szacunek szacunek. Nie przepadam za nim, ale nie da się nie docenić tego co zrobil
him69
 
Dołączył(a): Wt sty 01, 2008 21:47
Lokalizacja: Aktualnie Wrocław

Postprzez Mexi N wrz 14, 2008 14:39  Re: GP Włoch

Brawo Sebastian, nie mam słów na to co on zrobił. :smile: :!: Był szybki i w deszczu i na suchym, silnik sowje pomaga, ale to auto 2 wyścigi temu po porstu wystrzeliło z formą i wygladają na 4 siłę w stawce. Awansują na miejce 6 obecnie. BRAWO, BRAWO, BRAWO!!! Czy on na pewno powinien przechodzić do RBR? Nie wiem co STR zrobiło, że tak formę przeteleportowali do przodu

Brawo Robert, a raczej stratedzy zespołu. Na mokrym jechał słabo, ale pit w odpowiednim czasie zapewnił idealny moment na zmianę na intermediaty i jest 6 punktów, tak naprawdę nikogo nie wyprzedzając w walce na torze :)(ok, dwóch wyprzedził i póxniej dwóch go wyprzedziło :P ). 7 punktów nad Kimim, myslę, że szansa na utrzymanie 6 pozycji w generalce - rośnie. Hamilton miał bolid na deszcz, Kimi na sucho - co było idealnie widać w wyścigu. Piękny widok - Webber atakujący Hamiltona.

Hamilton dziś bardzo chamsko jechał - wypchnał Glocka i póxnij atakjącego Webbera. Brzydko. Bardzo brzydko.

EDIT: znowu piekna mieszanka chymnu niemieckiego i włoskiego :D

EDIT2: Kubica pieknie na suchym cisnął, widać że bolid miał na suchy tor :)
Ostatnio edytowano N wrz 14, 2008 14:43 przez Mexi, łącznie edytowano 2 razy
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Postprzez cichy N wrz 14, 2008 14:40  Re: GP Włoch

Matko Święta! "Moi" na podium! No nie wierze.. aż mi łzy leciały przy ostatnich okrążeniach.. ech.. szok.. a niby setup i pogoda... a tu jednak!

Dzięki Ci Vettel! :*

Wow.. w ogóle gdzie elita? :) Alonso, Kubica też świetnie pojechali.. ale.. nie widać ich w ogóle przy Vettelu :D
Ostatnio edytowano N wrz 14, 2008 14:46 przez cichy, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez justnert N wrz 14, 2008 14:41  Re: GP Włoch

Mane napisał(a):PODAJCIE JAKIS LINK DO KONFERENCJI PO WYSCIGU NA ZYWO??

http://www.soccer-live.pl/ITVF1/f1player.php
Avatar użytkownika
justnert
 
Dołączył(a): N lip 01, 2007 21:33

Postprzez Dale65 N wrz 14, 2008 14:42  Re: GP Włoch

Niewiarygodne... szczylowaty wygrał :D
No cóż CONGRATULACIONES!!! :)

Kubica jechał niezłą cysterną, gratulacje przebicia się z 11 na 3 miejsce :)
Ładnie odskoczył Raikkonenowi w generalce :)

Potem więcej napiszę, jak ochłonę :P
Dale65
 
Dołączył(a): So kwi 05, 2008 17:32

Postprzez SoBcZaK N wrz 14, 2008 14:42  Re: GP Włoch

No no wyprzedzania na torze było co niemiara :) Oczywiście na pochwałę zasługuje Ventylator, któy jechał bardzo dojrzale, od początku do końca - w pełni zasłużone zwycięstwo tym bardziej, że nie było ono spowodowane przypadkowością.

Heikki bezbarwnie, Robert w sumie dzięki dobrej taktyce sie przebił, szkoda że nie było więcej słońca to by była szansa na lepszy wynik ale jest dobrze. Lewis też dobrze pojechał, ostro przebijał sie do przodu, Kimi tez miał sporo walki ale w deszczu nie jest taki szybki więc... więcej później :P
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez lazurexxx N wrz 14, 2008 14:43  Re: GP Włoch

Brawo Sebastian. Igor Szmidt ma chyba jakieś szczęście pojechał na Monze a tu jego ulubieniec zwycięzcą. Magic of Monza
Obrazek
lazurexxx
 
Dołączył(a): N lut 11, 2007 14:43
Lokalizacja: Jaworzno/Kraków
GG: 12144399

Postprzez kaziktom N wrz 14, 2008 14:44  Re: GP Włoch

Da Gee napisał(a):
nie wiem gdzie Ty w tym wyscigu miales suchy tor :o


przesychający. nie czepiaj się. na extra wet i na pośrednich kova nawet nie mógł powąchać jego spalin, bo był za daleko
kaziktom
 
Dołączył(a): So maja 26, 2007 14:25

Postprzez Cinek N wrz 14, 2008 14:48  Re: GP Włoch

Świetna taktyka BMW.
Świetna jazda Vettela.
Bardzo ciekawy wyścig.
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Następna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości