Przed GP Singapuru 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Kajek So wrz 27, 2008 21:18  Re: Przed GP Singapuru 2008

Ja mysle ze Alonso mógł dojechac Renaulta w T3, wszyscy tam ostro odpuszczają bo szanują maszyne a Alonso ostro pojechał...
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez Lipek So wrz 27, 2008 21:21  Re: Przed GP Singapuru 2008

Tak to jest jak się jedzie na 110% możliwości
"Jak ja się naprawdę cieszę, że Neostrada dociera już do najdalszych zakątków naszego kraju. I że jest już w waszych miejscowościach..." - Aba :D
Avatar użytkownika
Lipek
 
Dołączył(a): Pt lis 30, 2007 14:51
Lokalizacja: Bydgoszcz
GG: 6868981

Postprzez kaziktom So wrz 27, 2008 21:23  Re: Przed GP Singapuru 2008

Kajek napisał(a):Jestem pewnien ze niedługo ukaże się ta sytułacja w necie, i tam jest taki układ zakretów w s3 ze Nick na pewno nie widział ze jedzie za nim, lub ze pojedzie akurat ten zakret ;p

???
coś pisałem o komunikacji radiowej... nieważne...
a kto jechał zjazdowe bezpośrednio za Nickiem (nie pamiętam). Baricz łyknął tego ktosia od razu po sekcji tych zakrętów o której piszesz i jakimś cudem ów typ pięknie przepuścił Baricza. Też go "na pewno" nie widział. Hudini jakiś chyba to był :)
Nick przynajmniej na dwa sposoby mógł puścić Baricza, ale nie zrobił tego. Myślę, że (z jego perspektywy) wydawało mu się, że zdąży. Pomylił się niewiele, ale jednak ...
Ostatnio edytowano So wrz 27, 2008 21:35 przez kaziktom, łącznie edytowano 1 raz
kaziktom
 
Dołączył(a): So maja 26, 2007 14:25

Postprzez Dale65 So wrz 27, 2008 21:23  Re: Przed GP Singapuru 2008

Proszę, cała sytuacja. "Dodałem" trochę na początku, bo tam wyraźnie widać, że Heidfeld dużo wcześniej dostaje flag blue (widać to po prawej stronie zaraz po tym jak Rubens mija pierwszy bolid), ale nie reaguje na to tylko dalej sobie jedzie aż do boksów.

http://www.wrzuta.pl/film/flyb4AAFH3/he ... arrichello

Film na wrzucie, bo tam FOM chyba nie dociera.
Ostatnio edytowano So wrz 27, 2008 22:01 przez Dale65, łącznie edytowano 3 razy
Dale65
 
Dołączył(a): So kwi 05, 2008 17:32

Postprzez Ramzi So wrz 27, 2008 21:42  Re: Przed GP Singapuru 2008

[quote="chmiel"]Jak dla mnie rozczarowujące kwalifikacje, ponieważ w Singapurze wyjątkowo mocno liczyłem na wysoką pozycję Fernando Alonso... W Q1 trafił na korek[quote]

Ciekawe że trafił na korek a miał czołowy czas w takim razie w nawet Q3 powinien być 1 miażdżąc wszystkich mocniej niż Massa to zrobił sorry ale gadasz glupoty.

Wg mnie Massa był poza wszelka konkurencją a Alo nie był tak szybki jak się wydawało. Renault jest w przypadku Alonso na poziomie BMW Kubicy.
Wg mnie wszyscy jechali tak jak im bolid pozwolił.

Magic ,prawdopodobnie będzie sucho, aczkolwiek wysoka wilgotność. Procesja jednym slowem.
Ramzi
 
Dołączył(a): Pn lip 30, 2007 11:34
Lokalizacja: Olsztyn
GG: 5171580

Postprzez chmiel So wrz 27, 2008 21:49  Re: Przed GP Singapuru 2008

Ramzi napisał(a):Ciekawe że trafił na korek a miał czołowy czas

Korek to może przesada, ale stracił troszeczkę czasu, bo musiał wyprzedzać któregoś z Williamsów, co było widać w transmisji. To po prostu fakt. A sam Fernando określił to jako "easy lap". Więc gdzie ja te głupoty na wypisywałem, nie mam pojęcia.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Orłoś So wrz 27, 2008 21:51  Re: Przed GP Singapuru 2008

Nick nie widział Baricza a z zespołu nie dostał informacji, że się zbliża: http://www.autosport.com/news/report.php/id/70946

The GPS system does not work here. Normally we are pretty good from the team side to inform me of cars arriving, but here it is not just working. It doesn't show you cars, it then shows the wrong cars or the wrong positions. So I was not informed because the GPS does not work.

The last part of the circuit was so tight and I watched the mirrors but you don't see cars coming. When I saw him (Rubens) I tried to do the best I could to get out of the way. After the white line I tried to be as quick into the pitlane without moving completely right and going into his way. It was the best I could do. But apparently not enough.
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Dale65 So wrz 27, 2008 21:58  Re: Przed GP Singapuru 2008

Orłoś napisał(a):Nick nie widział Baricza a z zespołu nie dostał informacji, że się zbliża

Dostał informację (blue flag), tylko ją zignorował, patrz mój ostatni post.
Dale65
 
Dołączył(a): So kwi 05, 2008 17:32

Postprzez TobaccoBoy So wrz 27, 2008 22:05  Re: Przed GP Singapuru 2008

By rozluźnić atmosferę - w czasie już oficjalnie nazwanej i będącej pod patronatem Dziada partyjkę pokera (zapoczątkowanej na zapleczu przez Roberta) "Pit Stop Poker" w czasie końcowej rozgrywki Nico Rosberg orżnął Kubicę i wyszedł wesoły z 30 k $$$ w kieszeni. Ta sensacja - przegrana rekina karcianego jakim jest Polak - stała się źródłem wielu plotek.
Od siebie dodam, iż być może jedna z nich zmutowała w jakiś news :lol:
TobaccoBoy
 

Postprzez KrzysR So wrz 27, 2008 22:12  Re: Przed GP Singapuru 2008

TobaccoBoy napisał(a):By rozluźnić atmosferę - w czasie już oficjalnie nazwanej i będącej pod patronatem Dziada partyjkę pokera (zapoczątkowanej na zapleczu przez Roberta) "Pit Stop Poker" w czasie końcowej rozgrywki Nico Rosberg orżnął Kubicę i wyszedł wesoły z 30 k $$$ w kieszeni. Ta sensacja - przegrana rekina karcianego jakim jest Polak - stała się źródłem wielu plotek.
Od siebie dodam, iż być może jedna z nich zmutowała w jakiś news :lol:


Orżnął Kubice na 30 kilo? Oj to z Robciem juz niedobrze. To juz jest nałog. :-)
KrzysR
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 14:56

Postprzez Dale65 So wrz 27, 2008 22:15  Re: Przed GP Singapuru 2008

30 kilo dla Kubicy to tyle co splunąć...
Dale65
 
Dołączył(a): So kwi 05, 2008 17:32

Postprzez micro So wrz 27, 2008 22:18  Re: Przed GP Singapuru 2008

Przeciez to juz stare info - rosberg mowil o tym podczas swojej wizyty u nas - no chyba ze sytuacja sie powtorzyla :] - EOT :}
micro
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 21:13

Postprzez MITSUBISHI_WRC So wrz 27, 2008 22:23  Re: Przed GP Singapuru 2008

Lipek napisał(a):Tak to jest jak się jedzie na 110% możliwości

Jak to jest do Alonso no to może coś w tym być, :P wyciągnął maximum z bolidu Renault, no a bolid nie wytrzymał i odmówił posłuszeństwa. :-D
Już tak na poważnie, to szkoda Alonso bo mógł spokojnie awansowac do Q3 na dobrym miejscu. Hamilton miał duże szczęścia że zakwalifikował sie do Q3, bardzo mało zabrakło żeby Trulli zajął jego miejsce. No ale trzeba przyznac że potem Hamilton pojechał bardzo dobrze, ale i tak nie dał rady Massie. :P
Robert Kubica bardzo dobrze pojechał i jest szansa na dobry wynik w wyścigu. Cieszy mnie dobra postawa Glocka, szkoda tylko że Trulli nie załapał sie do Q3, chociaż niewiele zabrakło. Walka między Toyotą a Renault o 4 miejsce będzie napewno zacięta, dla kierowców Toyoty największym zagrożeniem będzie Alonso. :-P
Jednak mam nadzieje że to właśnie Toyota z tego GP wyjedzie z większą zdobyczą punktową.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Ramzi So wrz 27, 2008 22:33  Re: Przed GP Singapuru 2008

chmiel napisał(a):
Ramzi napisał(a):Ciekawe że trafił na korek a miał czołowy czas

Korek to może przesada, ale stracił troszeczkę czasu, bo musiał wyprzedzać któregoś z Williamsów, co było widać w transmisji. To po prostu fakt. A sam Fernando określił to jako "easy lap". Więc gdzie ja te głupoty na wypisywałem, nie mam pojęcia.



Ano wiem o które okrążenie ci chodzi, chyba Rosberg mógł zwolnic Alonso o jakieś 0.2 ale to i tak nie miało dużego zaczenia ale fakt faktem napisałeś tak :PPP
Ja wiem i każdy wie że Alo byłby w Top10 i wypchnąłby Hamiltona i wtedy każdy miałby erekcje ;P no ale niestety życie.Też jestem fanem Alonso, ale niestety pech to pech.
Ramzi
 
Dołączył(a): Pn lip 30, 2007 11:34
Lokalizacja: Olsztyn
GG: 5171580

Postprzez K So wrz 27, 2008 23:29  Re: Przed GP Singapuru 2008

Tobacco - o jakim newsie mówisz?

Jak dla mnie ta kara dla Nick'a jest lekko dyskusyjna, no ale z decyzjami sędziów trzeba siępogodzić. W każdym razie za rok ten wjazd do boksów powinien wyglądać inaczej. Pewnie jeszcze nie jedno zobaczymy dzięki takiemu profilowi toru.
Avatar użytkownika
K
 
Dołączył(a): Pn cze 04, 2007 19:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość