Przed GP Chin 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Arek N paź 19, 2008 7:15  Re: Przed GP Chin 2008

benno napisał(a):Najlepiej jak rozstrzygnie się w Brazylii, kierowcy z równym dorobkiem punktowym i wygrywa najlepszy. Także jutro dopinguje Massie.


Sukcesem dla Massy byłoby odrobienie dzisiaj choćby 2 pkt do Hamiltona,wtedy przed Brazylią miałby stratę 3 pkt i przy pomocy Kimiego,Felipe wygrywa,Kimi drugi,a Lewis bez mistrza. Jednak w tej formie której jest Lewis to ciężko będzie ciężko,jeżeli HAM wyjedzie pierwszy po T1 to sytuacja będzie już trudna,tylko błąd,no chyba że McL nawali,w końcu w Japonii Heikkiemu silnik buchnął więc nie są takie niezawodne ;)
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez Kamyl N paź 19, 2008 7:34  Re: Przed GP Chin 2008

Nie wiem czy był, już podawany link do relacji online w necie aby obejrzeć Gp.. ale mógł by ktoś podać jakby co jeszcze raz w tym temacie :)
89% graczy uważa, że najważniejsza w grach jest grafika.
Jeśli należysz do tych 11%, wklej to do podpisu.
Avatar użytkownika
Kamyl
 
Dołączył(a): N lip 27, 2008 14:50
GG: 10144168

Postprzez lechf1 N paź 19, 2008 7:42  Re: Przed GP Chin 2008

Miki1910 napisał(a):Proszę nie wstawiać relacji do Justinów i innych stron, na których będzie można nielegalnie obejrzeć treningi, kwalifikacje lub wyścig, gdyż takie posty, bez względu na pozostałą zawartość, będą usuwane. Nagminne łamanie tego zakazu, będzie karane banem.
lechf1
moderator
 
Dołączył(a): Cz gru 20, 2007 19:02

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron