Przed GP Chin 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Dasqez So paź 18, 2008 10:09  Re: Przed GP Chin 2008

No trudno, z wypowiedzi Roberta wynika, że zaczęli kombinować po treningu z bolidem i wykombinowali sobie 11 pozycję :P Takie rzeczy się zdarzają, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem tylko ustawić jutro porządną strategię i modlić się o śnieg :D Nieźle HEI i ALO, mimo wszystko mam nadzieję, że FIAmilton popełni jakiś błąd i o tym, kto zostanie mistrzem dowiemy się dopiero na Interlagos.
Avatar użytkownika
Dasqez
 
Dołączył(a): Pn lip 07, 2008 23:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez rteger So paź 18, 2008 10:19  Re: Przed GP Chin 2008

Carlo's napisał(a):Również odwarze :arrow: odważę się powiedzieć ze jutro Lewis będzie miał MŚ, w przeciwnym razie szczekanie na około bloku.


Błagam Cię, jeśli Lewis nie zapewni sobie jutro tytułu, to zrób nam filmik z tego szczekania :-P
Avatar użytkownika
rteger
 
Dołączył(a): N cze 08, 2008 9:51

Postprzez Michał Borczyk So paź 18, 2008 10:33  Re: Przed GP Chin 2008

Dasqez napisał(a):No trudno, z wypowiedzi Roberta wynika, że zaczęli kombinować po treningu z bolidem i wykombinowali sobie 11 pozycję :P Takie rzeczy się zdarzają, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem tylko ustawić jutro porządną strategię i modlić się o śnieg :D Nieźle HEI i ALO, mimo wszystko mam nadzieję, że FIAmilton popełni jakiś błąd i o tym, kto zostanie mistrzem dowiemy się dopiero na Interlagos.


Ja myśle :arrow: myślę Dasques ze Robert niezajął :arrow: nie zajął 11 miejsca z powodu kombinacji bo takie same zostały wprowadzone do bolidu Heidfelda a róznica miądzy :arrow: między niemcem :arrow: Niemcem a Polakiem była duźa :arrow: duża w czasie .A co do Hamiltona nie zapowiada sie zeby popełnił jakis błąd i moim zdaniem dowiezie 1 miejsce do konca sezonu. Pozdrawiam
out
Michał Borczyk
 
Dołączył(a): Pt paź 17, 2008 14:46
Lokalizacja: warszawa

Postprzez pjaxz So paź 18, 2008 10:41  Re: Przed GP Chin 2008

Michał Borczyk napisał(a):Ja myśle :arrow: myślę Dasques ze Robert niezajął :arrow: nie zajął 11 miejsca z powodu kombinacji bo takie same zostały wprowadzone do bolidu Heidfelda

Źródło tych informacji?
"Lewis Hamilton is the greatest Ever. No doubt" Peter Windsor
pjaxz
 
Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 15:58
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez seb455 So paź 18, 2008 10:47  Re: Przed GP Chin 2008

Michał Borczyk napisał(a):A co do Hamiltona nie zapowiada sie zeby popełnił jakis błąd i moim zdaniem dowiezie 1 miejsce do konca sezonu. Pozdrawiam


Chłopie, popełnienie błędu to jest ułamek sekundy i nigdy nie jest tak że sie zapowiada jakiś błąd. Jeśli Ferrari będzie miało tempo wyścigowe jakie ostatnio pokazują to mogą poszaleć. Muszą postawić wszystko na jedną karte i zatrzymać Hamiltona w innym razie wszystko stracą. Kluczem będzie pierwszy zakręt, Hamilton nie może z niego wyjechać na prowadzeniu. Może Kimi dobrze wystartuje jak choćby na Fuji i zepchnie Hamiltona by Massa objął prowadzenie a inni na tym zyskają, zresztą wszystko jutro jest możliwe. Na jednym z zagranicznych portali kilka osób dyskutowało o tym że Kubica może mieć ustawienia na deszczowy tor, postawił wszystko na jedną karte i przez to na suchym torze jest aż tyle wolniejszy od Nicka i ma problemy z prowadzeniem bolidu. Jutro czeka nas wspaniały wyścig i emocje do samej mety.
Avatar użytkownika
seb455
 
Dołączył(a): Wt lut 20, 2007 19:01
GG: 9474518

Postprzez Michał Borczyk So paź 18, 2008 10:56  Re: Przed GP Chin 2008

seb455 napisał(a):
Michał Borczyk napisał(a):A co do Hamiltona nie zapowiada sie zeby popełnił jakis błąd i moim zdaniem dowiezie 1 miejsce do konca sezonu. Pozdrawiam


Chłopie, popełnienie błędu to jest ułamek sekundy i nigdy nie jest tak że sie zapowiada jakiś błąd. Jeśli Ferrari będzie miało tempo wyścigowe jakie ostatnio pokazują to mogą poszaleć. Muszą postawić wszystko na jedną karte i zatrzymać Hamiltona w innym razie wszystko stracą. Kluczem będzie pierwszy zakręt, Hamilton nie może z niego wyjechać na prowadzeniu. Może Kimi dobrze wystartuje jak choćby na Fuji i zepchnie Hamiltona by Massa objął prowadzenie a inni na tym zyskają, zresztą wszystko jutro jest możliwe. Na jednym z zagranicznych portali kilka osób dyskutowało o tym że Kubica może mieć ustawienia na deszczowy tor, postawił wszystko na jedną karte i przez to na suchym torze jest aż tyle wolniejszy od Nicka i ma problemy z prowadzeniem bolidu. Jutro czeka nas wspaniały wyścig i emocje do samej mety.


Jeżeli Ferrari nie umie zatrzymać Lewisa to czemu udało by im sie to teraz? Szczerze wątpie w to co mówisz,ale wszystko jest mozliwe.Pozdrawiam
out
Michał Borczyk
 
Dołączył(a): Pt paź 17, 2008 14:46
Lokalizacja: warszawa

Postprzez zaGrzeb So paź 18, 2008 11:16  Re: Przed GP Chin 2008

Wszyscy patrzymy na Hamiltona przez pryzmat poprzedniego sezonu, zapominając, nie widząc lub nie chcemy tego widzieć, jak dojrzałym i wyśmienitym kierowcą się stał. Owszem, popełnia błędy...ale kto ich nie popełnia? za pewne zaraz przeczytam, że Kubica jako jedyny nie popełnia błędów. Prawda...ale czy na prawdę wierzyliśmy w to, że ma on szanse na mistrzostwo w tak odstającym od czołówki samochodzie? Lepiej marzyć o tym, aby Kimi nie przespał po raz kolejny startu i starał się dotrzymać kroku Hamiltonowi, skutecznie go atakując już od pierwszego zakrętu wymuszając przy tym drobne błędy.
Obawiam się jednak, że dojdzie do tego, że Felipe łyknie już na starcie Kimiego (z racji lżejszego bolidu?) a Hamilton odskoczy im już po pierwszym zakręcie na kilkadziesiąt ładnych metrów.
Pomysł co do tego, że Robert ma "ustawienia typowo deszczowe" w swoim samochodzie? Żałosne
Obrazek
Avatar użytkownika
zaGrzeb
 
Dołączył(a): Śr lis 07, 2007 20:10

Postprzez pawel92setter So paź 18, 2008 11:18  Re: Przed GP Chin 2008

Jak dla mnie to możemy zobaczyć małe "team orders" i Raikkonena na starcie z taktyką "Do or Die", czyli albo wyprzedzić Hamiltona, albo wyeliminować i jego i siebie. Zapowiada się kolejny ciekawy start :P

A jeśli chodzi o ustawienia deszczowe u Kubicy... byłbym sceptyczny, ale wszystko jest możliwe.
Wspieram PUT Motorsport!

"I win or I learn, but I never lose." Melinda Emerson
Avatar użytkownika
pawel92setter
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 7:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez zaGrzeb So paź 18, 2008 11:28  Re: Przed GP Chin 2008

pawel92setter napisał(a):Raikkonena na starcie z taktyką "Do or Die", czyli albo wyprzedzić Hamiltona, albo wyeliminować i jego i siebie.

Tak... a zapowiedz Heidfelda o tym, że zrobią wszystko, oznacza staranowanie wszystkich przed sobą byle by Kubica nada liczył się w walce... Na Boga litości
Obrazek
Avatar użytkownika
zaGrzeb
 
Dołączył(a): Śr lis 07, 2007 20:10

Postprzez Piter So paź 18, 2008 11:35  Re: Przed GP Chin 2008

Bmw miało wesprzeć Roberta w walce o tytuł. Tylko jak go mieli wesprzeć jak pod koniec sezonu nie można praktycznie ulepszyć bolidu, na to jest za późno. Ciężko powiedzieć czemu Robert pojechał tak słabo na pewno nie z powodu ustawień na deszcz bo to by było kretyńskie posuniecie liczyć na cud ze spadnie deszcz w wyścigu ,najprawdopodobniej Robertowi nie leży ostatnio bolid bo chciałby nim pojechać na 110% a to niemożliwe i z stąd te "ryzykowne"ustawienia, które w zamierzeniu cudownie miałyby zmniejszyć dystans bolidu Bmw do Ferrari i Mclarena ale chłopaki przekombinowali i wyszło jak wyszło.

Robert na 1pitstop i "niech się dzieje wola nieba..." :zakrywa:
200SX POWER
Avatar użytkownika
Piter
 
Dołączył(a): Śr sty 25, 2006 0:46
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez pjaxz So paź 18, 2008 11:38  Re: Przed GP Chin 2008

zaGrzeb napisał(a):Pomysł co do tego, że Robert ma "ustawienia typowo deszczowe" w swoim samochodzie? Żałosne

Dokładnie, ludzie sami siebie chcą pocieszyć. Robert traci pół sekundy na okrążeniu do Toro Rosso i sekundę do liderów. O czym tu marzyć?
"Lewis Hamilton is the greatest Ever. No doubt" Peter Windsor
pjaxz
 
Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 15:58
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Michał Borczyk So paź 18, 2008 11:52  Re: Przed GP Chin 2008

No dobra a jak myslicie kto zajmie miejsca na podium ?

Moim zdaniem:

Mod napisał(a):Nie uprawiamy tu "wróżenia z fusów"
Ostrzegam...
out
Michał Borczyk
 
Dołączył(a): Pt paź 17, 2008 14:46
Lokalizacja: warszawa

Postprzez alfasamiec So paź 18, 2008 11:53  Re: Przed GP Chin 2008

Być może przekombinowali z ustawieniami ,być może lepiej bolid lezy HEI ,być może liczą na deszcz (ale to bzdura) ,ale wg mnie Robert nie wytrzymał presji za bardzo mu zależalo ...
Force Alfa Romeo :)
Avatar użytkownika
alfasamiec
 
Dołączył(a): Cz lis 08, 2007 18:01
Lokalizacja: Krakow

Postprzez Tomdzio So paź 18, 2008 12:05  Re: Przed GP Chin 2008

Groźba mistrzostwa dal Hamiltona już w Chinach jest spora ale mam nadzieję, że Kimi nie skasuje go na pierwszym zakręcie. Przy całej antypatii do Lewisa aż tak źle mu nie życzę, ale nie mam nic przeciwko scenariuszowi gdzie Kimi go wyprzedza i przyblokowuje robiąc miejsce Masie. Hamilton pewnie by się zagotował i sam wyeliminował z wyścigu.

Co do Roberta, to martwi mnie nie tyle niska pozycja ile dysproporcja z osiągami Nicka. W spadek formy ani w banialuki o niemieckich spiskach nie wierzę. Jedyne sensowne wytłumaczenie to próba poprawy ustawień "w ciemno" przed qualem.
Avatar użytkownika
Tomdzio
 
Dołączył(a): Cz gru 06, 2007 16:23
Lokalizacja: Paryż/Poznań

Postprzez Karol So paź 18, 2008 12:12  Re: Przed GP Chin 2008

Presja? no prosze cie...bolid nie pozwolił i koniec.
rteger masz to jak w banku ale naprawdę wątpie w to szczekanie :-P
Szkoda że jedyną nadzieją jest deszcz, choć przecierz nie jest powiedziane że gdy będzie padać to Robert coś na tym zyska. Szkoda też że nadzieja jest matką głupich.

Mały OT: Napisałem słowo "odważę" poprawnie a mimo to wywaliło mi błąd, zmieniłem na "odwarzę" i było dobrze :shock:

Edyta: Heidfeld -3 pola na gridzie - http://www.motorsport-total.com/f1/news ... 01826.html
Po angielsku: http://www.autosport.com/news/report.php/id/71548
Bullshit stops when the clutch drops.
Avatar użytkownika
Karol
redaktor
 
Dołączył(a): Wt paź 30, 2007 21:30
Lokalizacja: Trzebinia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron