Przed GP Chin 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Darth ZajceV So paź 18, 2008 16:14  Re: Przed GP Chin 2008

smylas napisał(a):Nie wydaje mi się, wątpię aby kimi chciał zaryzykować wiedząc że pewnie dostanie kare :evil: :P


A co ta kara dla niego zmieni? Przypuszczam, że Kimiego nie obchodzi czy będzie 3 czy 4 skoro nie może zostać mistrzem. A dwa tytuły dla zespołu są ważne, w zeszłym roku Massa się dla niego poświęcał... teraz czas się odpłacić.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez rafaello85 So paź 18, 2008 16:22  Re: Przed GP Chin 2008

Darth ZajceV napisał(a):A co ta kara dla niego zmieni? Przypuszczam, że Kimiego nie obchodzi czy będzie 3 czy 4 skoro nie może zostać mistrzem. A dwa tytuły dla zespołu są ważne, w zeszłym roku Massa się dla niego poświęcał... teraz czas się odpłacić.

Ferrari straciłby sporo punktów do klasyfikacji konstruktorów. Na tym etapie mistrzostw, żaden kierowca nie może mieć wpadki, obaj muszą dojeżdżać na jak najlepszych pozycjach do mety.
Kimi pomoże Felipe w taki sposób, że nie będzie mu przeszkadzał. A tam gdzie będzie to możliwe, przepuści Brazylijczyka.
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez gregoff So paź 18, 2008 16:36  Re: Przed GP Chin 2008

Komentarz do tej kwalifikacji: "Co nagle to po diable"... Próbowali w BMW czegoś na siłę i nie wyszło a Nick spokojnie pojechał bez kombinacji i awansował do Q3.

Będzie to straszne trudny wyścig i już raczej szansę stracone na tytuł. Możliwe, że też przegra tutaj Kubek trzecie miejsce w klasyfikacji... Chyba, że będzie lało. Ale to już gdybanie i czekanie na jakiś cud. Takie nie zdarzają się seriami a wydaje się, że większość zawodników przed Robertem jest po prostu od niego szybsza. Można też liczyć na jakiś karambol i odpadnięcie Lewisa i Massy a to moim zdaniem nie jest fair wobec nich. Wolę żeby Robert zdobył tytuł kiedy będzie naprawdę dysponował najlepszym pakietem kierowca+samochód. Oraz wygra trochę więcej wyścigów w sezonie.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Dale65 So paź 18, 2008 16:46  Re: Przed GP Chin 2008

To raczej nie w BMW... a po ostatnich akcjach i wypowiedziach zespołu (szczególnie co do nie możliwości poprawienia bolidu, ale może to być tylko takie gadanie żeby zatrzeć złe wrażenie odpuszczenia sezonu) mam wrażenie że Kubek zmarnuje najlepsze lata w BMW.
Dale65
 
Dołączył(a): So kwi 05, 2008 17:32

Postprzez Ave So paź 18, 2008 16:49  Re: Przed GP Chin 2008

Ło matko, gorzkie żale i lamenta.
Czy bedzie cud, czy bedzie, ło laboga i owamto.
Czy Kimi zakmini pierwszy zakret i wkreci pancia Hamcia w chaszcze.
Czy jednym bedzie padalo gradem, a naszymu sucho bedzie.
Módlta sie wiara do swych bozkow, moze ktory sie znudzi tym ględzeniem i sie stanie.
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez pijawa So paź 18, 2008 16:59  Re: Przed GP Chin 2008

Dale65 napisał(a):...mam wrażenie że Kubek zmarnuje najlepsze lata w BMW.

Do wszystkich prezentujących tego rodzaju poglądy:
A miał lepszą opcję na ten sezon, pytam Was, miał????
Czy rzeczywiście trzecie, czy nawet tylko czwarte miejsce w generalce można nazwać klęską?
Litości!

Prawda: BMW daje ciała na wszystkie możliwe sposoby, mogłoby być zdecydowanie lepiej i ja również mam ogromne odczucie niedosytu, ale jak ktoś coś chrzani, to dobrze by było przy okazji chrzanić z sensem.
Avatar użytkownika
pijawa
 
Dołączył(a): N mar 16, 2008 16:39

Postprzez craig So paź 18, 2008 17:42  Re: Przed GP Chin 2008

ja po prostu przy niektorych postach wymiekam.

gregoff napisał(a): Wolę żeby Robert zdobył tytuł kiedy będzie naprawdę dysponował najlepszym pakietem kierowca+samochód. Oraz wygra trochę więcej wyścigów w sezonie.


a co to za roznica? Jezeli jestes fanem statystyk, to pewnie sobie myslisz, kim do cholery jest Senna, skoro zdobyl tylko 2 mistrzostwa przy wielkim Schumacherze z 7 tryjumfami. JezeliRobert wygra w dzisiejszych czasach mistrzostwo z tylko jednym farciarskim zwyciestwem, to bedzie to wyczyn bezprecedensowy.

Dale65 napisał(a):To raczej nie w BMW... a po ostatnich akcjach i wypowiedziach zespołu (szczególnie co do nie możliwości poprawienia bolidu, ale może to być tylko takie gadanie żeby zatrzeć złe wrażenie odpuszczenia sezonu) mam wrażenie że Kubek zmarnuje najlepsze lata w BMW.


Mowisz o mozliwosci rozwoju umiejetnosci czy juz posiadanych? Schumacher zdobyl mistrzostwo swiata majac 35lat, D.Hill w wieku 36 lat, Prost w 38lat, a Mansell w 39. Najlepsze lata dopiero przed Kubica, on dopiero wszedl do F1. Kierowca z takim potencjale nie zniknie w tlumie innych.
Ustalając szanse zespołów w tym roku weźcie pod uwagę wasze typy na sezon poprzedni.
craig
 
Dołączył(a): N sty 13, 2008 16:10

Postprzez Demetrius So paź 18, 2008 17:45  Re: Przed GP Chin 2008

Senna zdobył 3 tytuły ... :???:
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Demetrius
 
Dołączył(a): Cz sie 28, 2008 19:45
Lokalizacja: Szczebrzeszyn

Postprzez Corte So paź 18, 2008 17:48  Re: Przed GP Chin 2008

Dobra każdemu się może pomylić co nie zmienia faktu, że craig ma racje. Master rozbawiłeś mnie do łez tym tekstem :rotfl: :rotfl:
Avatar użytkownika
Corte
 
Dołączył(a): Pt maja 25, 2007 19:22
Lokalizacja: Sosnowiec
GG: 9012244

Postprzez im9ulse So paź 18, 2008 17:50  Re: Przed GP Chin 2008

rafaello85 napisał(a):Ferrari straciłby sporo punktów do klasyfikacji konstruktorów.

nic nie straci - Kimi i Ham odpadaja..Massa walczy dalej z Kovalem...moim zdaniem akurat taki manewr (ok brudny manewr ale zawsze) może tylko działać na korzyść Ferrari...a Kimiemiu co zrobia ukaraja go w Brazylii ? zabiora mu punkty ? watpliwe... ja na miejscu Kimasa, biorac pod uwage obecny stan w mistrzostwach - wpakowalbym sie w Hamiltona, wykonalbym akcje ala Tracy-Bourdais na Detroit(Denver?) 2006 poprostu ostry atak, ale nie tak beszczebelny jak Schu-Vill na Jerez 97
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez Dziadek So paź 18, 2008 18:36  Re: Przed GP Chin 2008

Nie no Panowie, jak można liczyć na jakieś brudne zagrywki?? Osobiście byłbym bardziej załamany, jeśliby coś takiego miało miejsce, niż byłem załamany po dzisiejszych kwalifikacjach. Nie znoszę Hamiltona, ale szczerze mówiąc życzę mu, aby nic takiego mu się nie przydarzyło. Chłopak jest zdecydowanie najlepszy na tym torze i zasługuje na wygraną. Jeśli ma już nie skończyć wyścigu, to niech to będzie przez jego błąd. Choć uważam, że tym razem Hamilton wygra to spokojnie i bez względu czy będzie sucho czy mokro. Co do Massy, to bardziej obawiałbym się na jego miejscu Renówki i STR, które jest na tym torze bardzo szybkie.

Co do Kubicy, to ciężko będzie mu szybko pojechać na jeden stop. Znając jak szybko zdziera "laczki" boje się o taką strategię. No chyba, że będzie tak jak chcecie, czyli deszcz ;) Wtedy istnieje szansa na dobrą pozycję. Jednak jakoś po dzisiejszych kwalifikacjach jestem daleki od hurra optymizmu. Zwyczajnie Robek Bobek był dziś wolny jak ślimak. Więc wątpię, aby jutro coś się odmieniło. Na całe szczęście świat F1 nie kończy się na Robercie :)
.
Obrazek
Avatar użytkownika
Dziadek
 
Dołączył(a): Wt lut 27, 2007 2:58
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Postprzez Kara Nocny Cień So paź 18, 2008 18:43  Re: Przed GP Chin 2008

A jak będzie śnieg? Będą ścigać się z łańcuchami na kołach? W takim wypadku Kubica ma szanse...
Z tematu zrobiliście istny koncert życzeń na poziomie wp.pl czy onetu.pl.

Kimi ma staranować Hamiltona? W takim razie będzie tak samo głupi jak anglik i w jakim go świetle pokaże? Będzie taki sam jak Lewis. Dlaczego nikt nie napisze ze Kovalainen staranuje Masse? Przecież jest giermkiem i powinien przysłużyć się swojemy rycerzowi. Chyba jest to bardziej prawdopodobne niż akt rozpaczy Farrari?

Narzekacie na Hamiltona ale nikt nie zauważył że dzieje się przy wyprzedzaniu którego tak bardzo chcemy. To w końcu jak? chcemy czy nie? W obecnych czasach nie da się inaczej wyprzedzać, jest gra jest ryzyko. A to że kogoś wypchnie... niech jedzie szybciej by nie został wyprzedzony (pomijam fakt różnicy w bolidach ale jak ktoś jest wolniejszy czemu ma blokować szybszego)

Z tej waszej nienawiści mam nadzieje, że zdobędzie tytuł MŚ... jest jaki jest ale pokazuje, że w tym roku jest bardzo szybki... najszybszy...
Ja wam pokaże...
Avatar użytkownika
Kara Nocny Cień
 
Dołączył(a): Cz gru 27, 2007 11:51

Postprzez Corte So paź 18, 2008 18:47  Re: Przed GP Chin 2008

Zauważ, że gdyby nie błędy zespołu w Singapurze, na Silver (dobranie ustawień na sucho), i defekt na Hungarze to Felipe już z palcem pupie miałby tytuł pomijając dwa pierwsze GP... Odrobił te stracone pkt więc nie mów, że Hamcio jest najszybszy bo tak nie jest ;]
Avatar użytkownika
Corte
 
Dołączył(a): Pt maja 25, 2007 19:22
Lokalizacja: Sosnowiec
GG: 9012244

Postprzez Schumacher So paź 18, 2008 18:53  Re: Przed GP Chin 2008

Z tej waszej nienawiści mam nadzieje, że zdobędzie tytuł MŚ... jest jaki jest ale pokazuje, że w tym roku jest bardzo szybki... najszybszy...


Wreszcie ktoś na to realnie popatrzył :-D

Zauważ, że gdyby nie błędy zespołu w Singapurze, na Silver (dobranie ustawień na sucho), i defekt na Hungarze to Felipe już z palcem pupie miałby tytuł pomijając dwa pierwsze GP... Odrobił te stracone pkt więc nie mów, że Hamcio jest najszybszy bo tak nie jest ;]


Na tytuł pracuje cały zespół a nie tylko kierowca i wcale by mu tak łatwo nie poszło...przypomnij sobie Malezję...Monaco.

Hamilton jest najszybszy...przynajmniej na razie to czego dokonał na GP Niemiec budzi szcunek
Obrazek
Avatar użytkownika
Schumacher
 
Dołączył(a): Wt wrz 18, 2007 11:01
Lokalizacja: Pszów
GG: 7542563

Postprzez Darth ZajceV So paź 18, 2008 19:12  Re: Przed GP Chin 2008

Schumacher napisał(a):Hamilton jest najszybszy...przynajmniej na razie to czego dokonał na GP Niemiec budzi szcunek


Przy obecnym układzie sił w stawce tak. Jednak samą szybkością się nie wygrywa. Hamilton jest szybki, ale jako kierowca nie kompletny... mniej więcej tak samo jak Felipe. Gdy ma dzień pojedzie koncertowy wyścig, gdy go jednak zabraknie błaźni się gorzej niż np. Sakon Yamamoto...
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron