Przed GP Chin 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez barteks So paź 18, 2008 14:18  Re: Przed GP Chin 2008

TobaccoBoy napisał(a):Ja w RK wierzę - wiara umiera ostatnia, a wyczyny Polaka w tym roku powoduję, im mam jednak podstawę do optymizmu.

Tobacco, ale powiedzmy sobie szczerze. Takim bolidem daleko nie zajedzie. Jedynie może liczyć jutro na szczęście...Nawet gdyby znalazł się przed Nickiem po starcie, to i tak Niemiec szybko go wyprzedzi...
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez chmiel So paź 18, 2008 14:20  Re: Przed GP Chin 2008

Ja niestety quala nie oglądałem i jutrzejszego wyścigu na żywo również nie obejrzę. :sad: Ale mówi się trudno. Spróbuję coś wywnioskować z wyników. Lewis był najszybszy od początku weekendu, zdobył PP i jeżeli po pierwszym zakręcie będzie nadal pierwszy, pojedzie najprawdopodobniej po zwycięstwo, a przynajmniej powinien, bo wygląda na tym torze lepiej od Czerwonych. Kimi znowu przed Massą, ale czy znowu Kimi ma mniej paliwa, nie jestem pewien. Felipe jest niezadowolony po qualu, co nie wróży dobrze. Oba Ferrari muszą ostro powalczyć na starcie, a szczególnie Kimi, który ma niewiele do stracenia w przeciwieństwie do Brazylijczyka. Wynik Fernando mnie cieszy, bo znowu Hiszpan jest w czołówce. :) Natomiast Heikki jak zwykle nic specjalnego. Nick tym razem wyraźnie lepiej od Roberta, ale za blokowanie został ukarany i będzie startował z dalszej pozycji niż miał startować, a zmienić taktyki nie może. Robert narzekał na bolid już wczoraj, dziś powiedział, że z każdą zmianą w ustawieniach było coraz gorzej. Niestety był to słaby występ Polaka. Znowu w Q3 mieliśmy oba STR. Brawo. Fatalnie natomiast Williams. A Nelsinho miał pecha, do awansu do Q3 zabrakło mu jedynie 0.007s, ale powinien on do ostatniego bloku quala awansować dość pewnie, na co obecnie R28 pozwala, a nie się tak męczyć.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez benno So paź 18, 2008 14:23  Re: Przed GP Chin 2008

TobaccoBoy napisał(a):Wiem jedno w sprawie LH - jeśli jutro na starcie da się wchłonąć konkurencji, to tego wyscigu nie skończy i w tej sprawie panuje dziwna solidarność na paddocku 8-)

Ja w RK wierzę - wiara umiera ostatnia, a wyczyny Polaka w tym roku powoduję, im mam jednak podstawę do optymizmu.

Nietęga miła Massy to chyba świadomość słabości zarówno swojej jak i sprzętu na tym torze względem zestawu LH-MP4-23.


Źle sie dzieje w państwie duńskim. Nie to najgorsze, że Robert nie wszedł do Q3. Balans bolidu nie jest właściwie ustawiony i już nic nie da się zrobić bo zespół już nie może grzebać w set-up`ie bolidu.

Dajmy sobie może siana już z tym całym pompowaniem Kubicy na mistrza swiata . Bolid stacza się po równi pochyłej od początku sezonu. Jest coraz gorzej.
Robert moze jakos cudem jeszcze obroni tą 3. pozycję w generalce. Mimo osiagniętych celów, nie jest to najlepszy sezon w wykonaniu BMW, dużo zawdzięcza się szczęściu, sprzyjającym warunkom i błędami najgroźniejszych rywali.

Jakie BMW ma teraz miejsce w stawce ? Pozycje z quala mówią same za siebie.
Avatar użytkownika
benno
 
Dołączył(a): Pn maja 26, 2008 17:24

Postprzez Fan1 So paź 18, 2008 14:29  Re: Przed GP Chin 2008

Zaczynam się modlić o to, aby Kubica miał jakiś niesamowity fuks, bo te Chiny mu ciągle nie wychodzą i jak tak dalej pójdzie, to chłopak zacznie wierzyć w jakieś czarne koty i inne bzdury (przypominam miał boks nr 13 w Singapurze). Zmieni się nam Robert w kłębek nerwów przez to, co mam nadzieję już się dzieje z Hamiltonem i ten koniec sezonu 2008 będzie mu coraz mocniej robił wodę z mózgu :lol:
Avatar użytkownika
Fan1
 
Dołączył(a): Pt mar 14, 2008 7:14

Postprzez Schumacher So paź 18, 2008 15:10  Re: Przed GP Chin 2008

Ja uważam ze KUB pojedzie na 1pit a co do Hamiltona to nie wytrzyma i będzie bum lub dostanie jakaś kare :lol: a Massa jutro P1


Tu nie koncert życzeń i miejsce dla hipokrytów....wygra i tak najlepszy bo szczęście sprzyja lepszym :grin:

...a co do BMW to bez komentarza widać że nie dorośli jeszcze do takich zwycięstw :evil:
Obrazek
Avatar użytkownika
Schumacher
 
Dołączył(a): Wt wrz 18, 2007 11:01
Lokalizacja: Pszów
GG: 7542563

Postprzez benno So paź 18, 2008 15:11  Re: Przed GP Chin 2008

Ralph1537 napisał(a):
KUB pojedzie na 1pit
musi, jeśli zespół mu tego nie da, to ja nie wiem co będzie... mnie się wydaje że zespołu nie obchodzi mistrzostwo kubicy, jedynie to żeby byli wysoko w klasyfikacji konstruktorów, ciekawe że heidfeld nie miał tym razem problemów z bolidem ale oczywiście kubic miał jak zwykle

No nie wiem czy musi, wszystko zależy od pogody. Jeśli zaczną na suchym torze a prognozy będą wskazywać na możliwość przelotnych opadów, nie będzie sensu tankowania go na 1 postój. Najlepiej jakby zaczęło padać w połowie , wtedy zmieniłby opony na deszczowe i zatankowal do samej mety.
Avatar użytkownika
benno
 
Dołączył(a): Pn maja 26, 2008 17:24

Postprzez Anderis So paź 18, 2008 15:17  Re: Przed GP Chin 2008

Ustawienie na starcie bardzo podobne do tego z zeszłego roku (jak już ktoś wcześniej zauważył), a także do tegorocznego GP Japoni (z czołowej piątki tylko Massa i Koval zamienili się miejscami i na P7 ten sam kierowca). Ustawienie jest bardzo ciekawe i znowu może być młyn na starcie :-D Ale jeśli miałbym obstawiać, to tym razem chyba kierowcy Ferrari mogą bardziej narozrabiać, jako, że jest ich dwóch blisko siebie :D

Ciekawe, co BMW wykombinuje ze strategią dla Roberta, taktyka 1 pit stopu wydaje się oczywista, ale niekoniecznie musi okazać się najlepszą.

Jakoś nie bardzo wierzę, by Hamilton już teraz miał zapewnić sobie mistrzostwo. Wygrana i trzecie miejsce Massy jeszcze mu tego nie zapewniają.

A jeśli spadnie deszcz, to pewnie wszystkie dywagacje znowu wezmą w łeb, bo nie wiadomo, kto ma jaki setup i komu szczęście dopisze.
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez Ralph1537 So paź 18, 2008 15:28  Re: Przed GP Chin 2008

hamilton i tak wpadnie w żwirek dla kota i nie zdobędzie punktów, kimi będzie go blokować, albo alonso żeby massie pomóc, a kubica też może na tym zyskać.Lepiej jednak żeby nie padało bo bolid kubicy się nie prowadzi,a w deszczu to będzie armagedon i może wypaść z toru tak jak w wielkiej brytanii czy gdzie to tam było
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ralph1537
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 13:50
Lokalizacja: zadupie Szczecin
GG: 4829006

Postprzez Mexi So paź 18, 2008 15:33  Re: Przed GP Chin 2008

hamilton wie, że musi wcisnąć gaz jak najszybciej na tarcie, bo WIE, że będzie za nim dym w postaci Ferrarek :D Nie zdziwię się, jak poleci nawet po falstarcie :]
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Postprzez Master So paź 18, 2008 15:50  Re: Przed GP Chin 2008

Mexi napisał(a):hamilton wie, że musi wcisnąć gaz jak najszybciej na tarcie, bo WIE, że będzie za nim dym w postaci Ferrarek :D Nie zdziwię się, jak poleci nawet po falstarcie :]


Śmiałem się z kolegą, że HAMILTON na starcie wrzuci wsteczny i rozwali Massę :dusi: :dusi: Powiedziałem to 2 tygodnie temu, a przecież teraz mamy Massę za plecami Hamiltona :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Harold So paź 18, 2008 15:53  Re: Przed GP Chin 2008

taa a Kubica znał zamiary Hama i celowo uciekł kilka lin do tyłu :rotfl: :rotfl:
Take a look to the sky just before you die
Avatar użytkownika
Harold
 
Dołączył(a): Pt lut 08, 2008 18:49
Lokalizacja: Głogówek/Kędzierzyn-Koźle

Postprzez Dale65 So paź 18, 2008 15:54  Re: Przed GP Chin 2008

Nie no sytuacji niczym w F1C na otwartym necie raczej nie będzie, ale czuje, że Ferki i Hamilton zderzą się na 2 zakręcie... Tam jest ciasno jak cholera a każdy będzie szedł do przodu i gorące głowy Massy i Hamiltona mogą spowodować że obaj odpadną z wyścigu w tym miejscu...
Dale65
 
Dołączył(a): So kwi 05, 2008 17:32

Postprzez dabad So paź 18, 2008 15:55  Re: Przed GP Chin 2008

Ja natomiast uważam, że jest spora szansa na to, iż Kimi skończy w Hamiltonie na pierwszym zakręcie :-D

BTW witam wszystkich
dabad
 
Dołączył(a): So paź 18, 2008 15:51

Postprzez im9ulse So paź 18, 2008 15:56  Re: Przed GP Chin 2008

cos mi sie wydaje ze jutro Kimi od wewnetrznej pojdzie ostrzej niz zwykle...daleki jestem od spiskowych teorii, ale nie zdziwie sie jak bedzie kontakt, a Masseusz wysunie sie na czolo - Kimas poprostu zrobi to co McLareny w Japonii "powiezie" w pole wszystko po swojej lewej stronie
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez smylas So paź 18, 2008 16:04  Re: Przed GP Chin 2008

Nie wydaje mi się, wątpię aby kimi chciał zaryzykować wiedząc że pewnie dostanie kare :evil: :P
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron