Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

Moderator: Ekipa F1

Najlepszy kierowca 2008

L.Hamilton
17
6%
F.Massa
14
5%
H.Kovaleinen
2
1%
K.Raikkonen
6
2%
R.Kubica
193
67%
S.Vettel
11
4%
F.Alonso
47
16%
 
Liczba głosów : 290

Postprzez rteger Pt lis 14, 2008 15:38  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

I can`t believe it :-o :-o
Avatar użytkownika
rteger
 
Dołączył(a): N cze 08, 2008 9:51

Postprzez Campeon Pt lis 14, 2008 21:23  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

No też byłem tym zaskoczony :o Ale mnie cieszy ta informacja. To pokazuje, że Hamilton nie jest wcale bogiem w UK. Jakby nie mogli głosować na WM zamiast w The Times :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez marrak So lis 15, 2008 9:21  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

rafaello85 napisał(a):Patrzcie kogo Brytole wybrali na kierowcę roku :o
Jestem w niemałym szoku :-)

a to bylo w necie?? jesli tak to na 99% do ankiety dobrali sie Hiszpanie i Polacy :)
press the red button...
Avatar użytkownika
marrak
 
Dołączył(a): Pn maja 07, 2007 10:09
Lokalizacja: wlkp

Postprzez rafaello85 So lis 15, 2008 10:46  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

marrak, chyba raczej to nie była ankieta internetowa:

Alonso sezon zakończył na piątym miejscu w klasyfikacji generalnej. Mimo to czytelnicy The Times w prestiżowym plebiscycie uznali, że był on najlepszym kierowcą tego sezonu. Lepszym nawet od ich rodaka Lewisa Hamiltona.

źródło wp.pl
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez McMarcin N lis 16, 2008 12:32  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

Może się narażę, jednak najlepszym kierowcą sezonu według mojej opinii jest Fernando Alonso - w mało konkurencyjnym Renault wygrał dwa wyścigi i pokazał swoją klasę. Drugi - Robert Kubica, bo kto by pomyślał iż to właśnie Polak na trzy wyścigi przed końcem będzie liczył się w walce o tytuł? Trzecie miejsce dla Lewisa - został mistrzem świata - to o czymś jednak świadczy (subiektywnie dla mnie - bo jest kierowcą McLarena ;-).
Avatar użytkownika
McMarcin
 
Dołączył(a): Pt sie 19, 2005 18:33
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez KatarzynaMichalak N lis 16, 2008 12:36  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

--->McMarcin...Alonso pokazał klasę,ale dlaczego tak późno?
"Nie jest istotne kto wygrywa,jeśli to nie jestem ja"
Avatar użytkownika
KatarzynaMichalak
 
Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 11:59

Postprzez patgaw N lis 16, 2008 12:39  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

KatarzynaMichalak napisał(a):--->McMarcin...Alonso pokazał klasę,ale dlaczego tak późno?


jest drugim najmlodszym mistrzem swiata, to chyba nie jest pozno.
a w tym seznie, pozno dostal konkurencyjny bolid.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Campeon N lis 16, 2008 13:05  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

KatarzynaMichalak napisał(a):--->McMarcin...Alonso pokazał klasę,ale dlaczego tak późno?


Widocznie szybciej się nie dało poprawić tego kaszlaka :? jakim był R28 na początku sezonu.
Wątpię by inny kierowca był w stanie tak znacząco ulepszyć bolid razem z team'em jak udało się to Ferdkowi :-)
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez KatarzynaMichalak N lis 16, 2008 13:09  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

Tylko kolejne pytanie:ile w tym zasługa Ferdka i ile zespołu? Jednak kierowca sezonu to kierowca sezonu a nie końcówki,chociaż tą rzeczywiście Alonso zdominował :-P
"Nie jest istotne kto wygrywa,jeśli to nie jestem ja"
Avatar użytkownika
KatarzynaMichalak
 
Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 11:59

Postprzez renegade N lis 16, 2008 13:15  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

Dla mnie Alonso, z przykroscia to musze przyznac, jest kierowca calego sezonu. :-) Jednak wygral te dwa wyscigi, zdominowal i AFAIR zdobyl najwiecej punktow w drugiej czesci sezonu. Moze i dobrze sie stalo, ze wygral ten wyscig w czas, zeby nie mogl uciec,nie widzialem Go w Hondzie, po prostu nie widzialem.

Moja szostka sezonu: Alonso, Massa, Hamilton, Vettel, Kubica, Trulli, z debiutantow najlepiej Glock.
Avatar użytkownika
renegade
 
Dołączył(a): Śr lut 07, 2007 22:19

Postprzez rafaello85 N lis 16, 2008 13:19  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

KatarzynaMichalak napisał(a):Tylko kolejne pytanie:ile w tym zasługa Ferdka i ile zespołu?

Ja myślę, że bardzo duża zasługoa Ferdka :-) Ktoś z McLarena ( chyba Dennis ) mówił o tym, że dzięki Fernando zyskali 0,5 s. na okrążeniu. Myślę, że w Renault może być podobnie, Hiszpan znany jest z tego, że potrafi skutecznie współpracować z inżynierami i mechanikami :)
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez Campeon N lis 16, 2008 13:21  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

No na pewno Fernando sam bolidu nie ulepszył, ale na pewno miał znaczący wpływ na to :)
Alonso zdobył najwięcej punktów w ostatnich 8 wyścigach, więc jest to połowa sezonu bez jednego wyścigu :grin: , a samą końcówkę to tak jak mówisz zdominował.

Alan Henry powiedział ostatnio "Patrząc na to, jak Alonso jeździ w Renault, można sobie wyobrazić, co mógłby osiągnąć, gdyby został w McLarenie."

No właśnie szkoda, że można sobie tylko wyobrazić. Ale ten sezon mamy za sobą i mam nadzieję, że przyszły będzie należał do Ferdka :-)
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez KatarzynaMichalak N lis 16, 2008 13:30  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

Ja myślę że tak będzie(Alonso będzie mocny w przyszłym sezonie,no bo nie po to zatrzynali go żeby znowu dać mu"kaszlaka",a pokazał że w dobrym aucie nawet Maki mu nie straszne,no przynajmniej Heikki:-)),w dodatku dojdzie mocniejszy Massa i to mogą być bohaterowie sezonu '09.
"Nie jest istotne kto wygrywa,jeśli to nie jestem ja"
Avatar użytkownika
KatarzynaMichalak
 
Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 11:59

Postprzez Pieczar N lis 16, 2008 13:36  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

bicampeon napisał(a):Alan Henry powiedział ostatnio "Patrząc na to, jak Alonso jeździ w Renault, można sobie wyobrazić, co mógłby osiągnąć, gdyby został w McLarenie."

Henry to pieprzy jak potrzaskany. W grudniu czy w styczniu w F1 Racing całą winę za sytuację w Mclarenie zwalił na Ferdka i napisał, że to będzie wielki sukces Hiszpana jeżeli wygra w karierze jeszcze jeden wyścig. Dla mnie on i Windsor są siebie warci...
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Campeon N lis 16, 2008 14:14  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

Pieczar napisał(a):
bicampeon napisał(a):Alan Henry powiedział ostatnio "Patrząc na to, jak Alonso jeździ w Renault, można sobie wyobrazić, co mógłby osiągnąć, gdyby został w McLarenie."

Henry to pieprzy jak potrzaskany. W grudniu czy w styczniu w F1 Racing całą winę za sytuację w Mclarenie zwalił na Ferdka i napisał, że to będzie wielki sukces Hiszpana jeżeli wygra w karierze jeszcze jeden wyścig. Dla mnie on i Windsor są siebie warci...


No też nie przepadam za Henry'm, w dużej mierze za to co mówił, w zeszłym roku, że Alonso sobie zmarnował karierę i reputację :x Jednak mi chodziło o samą wypowiedź, a nie kto to mówił :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości