Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

Moderator: Ekipa F1

Najlepszy kierowca 2008

L.Hamilton
17
6%
F.Massa
14
5%
H.Kovaleinen
2
1%
K.Raikkonen
6
2%
R.Kubica
193
67%
S.Vettel
11
4%
F.Alonso
47
16%
 
Liczba głosów : 290

Postprzez slipstream N paź 26, 2008 11:38  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

PS. A najlepszym kierowcą będzie ten, co zdobędzie mistrza. Logiczne, choć tytuł ankiety brzmi Najlepszy kierowca 2008.

No cóż, nie ma się co oszukiwać ze na tytuł mistrzowski składa się pakiet Kierowca+Bolid. Dlatego wg mnie takie ankiety na najlepszego kierowcy z uwzględnieniem na swój możliwości sprzętowych (lub ich braku) nie jest bezpodstawną zabawą.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez rafaello85 N paź 26, 2008 12:01  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg. was

qTeck, ja również takiej epopeji na wm jeszcze nie widziałem :-D

aba napisał(a):Myślę że Robert ma się od kogo uczyć :-D
:diabełek:

Policzmy ile błędów popełnił Robert, a ile Lewis i stanie się jasne kto od kogo powinien się uczyć :-) To Hamilton powinien brak przykład z Kubicy. Brytyjczyk musi się nauczyć przede wszystkim:
-opanowania na torze i trzymania nerwów na wodzy. To go zgubiło w zeszłym sezonie, a i teraz trochę też
-skromności, wtedy może więcej osób by go lubiło

SPIDER napisał(a):PS. A najlepszym kierowcą będzie ten, co zdobędzie mistrza. Logiczne, choć tytuł ankiety brzmi Najlepszy kierowca 2008.

Nie mogę się z tym zgodzić. Mistrzem Świata zostaje ten, kto zdobywa najwięcej punktów w danym sezonie. Taki kierowca nie zawsze jest najlepszym zawodnikiem w stawce, bo może mieć dużo lepszego od siebie rywala, który utraci cenne punkty na skutek defektów technicznych.
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez SPIDER N paź 26, 2008 12:08  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

Może i część prawdy w tym jest, ale nie przekonacie mnie. Mistrz jest najlepszy. To tak, jak w piłce nożnej. Ktoś atakuje cały mecz, miażdży rywala, a drugi zrobi jedną kontrę i trafi gola. Rok później mało kto będzie pamiętał, w jaki sposób dana drużyna wygrała. Tutaj mistrz jest mistrzem, to ludzie będą mówić, O, tutaj zdobył mistrza, to był najlepszy.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Hitokiri N paź 26, 2008 12:13  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg. was

rafaello85 napisał(a):-skromności, wtedy może więcej osób by go lubiło

Myślę, że Lewisowi to zwisa i powiewa, że ktoś tam w świecie go nie lubi, w końcu oni go nie lubią po prostu z czystej zazdrości, że jest najlepszy (o czym nie omieszkał wspomnieć). :dusi: :???:

rafaello85 napisał(a):
SPIDER napisał(a):PS. A najlepszym kierowcą będzie ten, co zdobędzie mistrza. Logiczne, choć tytuł ankiety brzmi Najlepszy kierowca 2008.

Nie mogę się z tym zgodzić.

Ja również. WDC zdobywa kierowca + bolid a nie sam kierowca, gdyby Lewis jeździł w BMW a Kubica w McLarenie ich dorobek punktowy byłby zupełnie inny, a przecież jako kierowcy i ludzie by się nie zmienili. Prawdziwą wartość kierowcy na podstawie zdobytych punktów moglibyśmy poznać, gdyby każdy jeździł takim samym bolidem, dopuki :arrow: dopóki samochody są tak różne, czasami nie można będzie z czystym sumieniem powiedzieć, że ten który zgarnął tytuł był najlepszy ze wszystkich.
Ostatnio edytowano N paź 26, 2008 12:15 przez Hitokiri, łącznie edytowano 1 raz
Hitokiri
 
Dołączył(a): Pn cze 26, 2006 6:31
Lokalizacja: Ksiezyc

Postprzez patgaw N paź 26, 2008 12:13  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

SPIDER napisał(a):Może i część prawdy w tym jest, ale nie przekonacie mnie. Mistrz jest najlepszy. To tak, jak w piłce nożnej. Ktoś atakuje cały mecz, miażdży rywala, a drugi zrobi jedną kontrę i trafi gola. Rok później mało kto będzie pamiętał, w jaki sposób dana drużyna wygrała. Tutaj mistrz jest mistrzem, to ludzie będą mówić, O, tutaj zdobył mistrza, to był najlepszy.



znowu mylisz prawde z opinia wiekszosci.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez aba N paź 26, 2008 20:19  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

rafaello85 napisał(a):Policzmy ile błędów popełnił Robert, a ile Lewis i stanie się jasne kto od kogo powinien się uczyć

To tak na poparcie moich słów tu jest dowód.
Obrazek Michael Schumacher, to taki Richard Petty F1 :diabełek:
Avatar użytkownika
aba
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 22:44
Lokalizacja: Cracov
GG: 9716087

Postprzez Darth ZajceV N paź 26, 2008 20:33  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

SPIDER, nie można porównywać wyścigów do piłki, bo są sami odpowiedzialni za wynik i nie muszą polegać na czymś takim jak bolid. Dlatego też, najlepszy kierowca nie koniecznie musi zostać mistrzem.

Co do tej pamięci... hhhmmm... moje dzieci za x lat pewnie będą słuchały opowieść o wspaniałym Kubicy na białym niemieckim ośle, których nie chciał jeździć tak szybko jak czerwony koń :P
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez O2 N paź 26, 2008 22:52  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

co w tej ankiecie robi Kimi?
Obrazek
O2
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 15:33
Lokalizacja: z kosmosu

Postprzez aba N paź 26, 2008 22:54  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

Kimi w tej ankiecie jest jedną z opcji. Zasadniczo patrząc na wynik tejże ankiety można by umieścić w niej tylko samego Kubicę, ale jaki wtedy miałaby sens ów ankieta? :-P
Obrazek Michael Schumacher, to taki Richard Petty F1 :diabełek:
Avatar użytkownika
aba
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 22:44
Lokalizacja: Cracov
GG: 9716087

Postprzez mik3 N paź 26, 2008 22:58  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

O2 napisał(a):co w tej ankiecie robi Kimi?


Ja raczej bym się zapytał co w tej ankiecie robi Kovaleinen.

Jak można łatwo zauważyć, w ankiecie biorą udział kierowcy którzy wygrali przynajmniej 1 wyścig w sezonie.

aba napisał(a):Kimi w tej ankiecie jest jedną z opcji. Zasadniczo patrząc na wynik tejże ankiety można by umieścić w niej tylko samego Kubicę, ale jaki wtedy miałaby sens ów ankieta? :-P


:haha: Poprawiłeś mi humor przed snem.
GLORY GLORY MAN UNITED!
Avatar użytkownika
mik3
 
Dołączył(a): Wt sty 15, 2008 0:50
Lokalizacja: Kosmos
GG: 10651498

Postprzez qTeck N paź 26, 2008 23:34  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

Myślę, że Lewisowi to zwisa i powiewa, że ktoś tam w świecie go nie lubi, w końcu oni go nie lubią po prostu z czystej zazdrości, że jest najlepszy (o czym nie omieszkał wspomnieć). :dusi: :???:


Że mu zwisa to się zgodzę, ale z drugą tezą się nie zgadzam. Robert czy Nelson też nie darzą go jakoś wielką sympatią (co nie znaczy, że się nie lubią, szanują się przecież bardzo) trzymają się na dystans dość chłodnie wypowiadają, a znają się przecież niższych serii wyścigowych (dziwnym trafem obaj woleliby widzieć Massę jako mistrza). Poza tym mało przypadku jest w tym, że nagle większa część stawki (która go notabene nie znała wcześniej) ma zarzuty np co do niebezpiecznej jazdy itp.

Jakoś Alonso także w młodym wieku zdobywał najwyższe laury i nie było w jego kierunku takich gromów, choć dziwnym trafem Hiszpan nie wypowiadał się w tonie "jestem zdecydowanie najlepszy" czy "Schumacher nie ma widocznie jaj"
I like my sugar with coffee and cream.
Avatar użytkownika
qTeck
 
Dołączył(a): Wt wrz 23, 2008 23:23
Lokalizacja: Brieg/Breslau

Postprzez renegade Pn paź 27, 2008 0:18  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

Ja sens ta ankieta miala na poczatku, gdy mozna bylo przewidziec wynik?! Jaki sens ma na polskim forum? :evil: :P

Tak z czystej ciekawosci, kto wygral w zeszlym roku i z jaka przewaga Roberto odjechal drugiemu w ankiecie?
Avatar użytkownika
renegade
 
Dołączył(a): Śr lut 07, 2007 22:19

Postprzez slipstream Pn paź 27, 2008 9:20  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

3Czyli co? Popadamy w te małości narodowe, ze jak się odda głos na rodaka to jest to tylko i wyłącznie ślepy pęd, brak rozumu i obiektywizmu. Bycie Polakiem jednoznacznie pozbawia cię głosu jaki możesz oddać na Polaka, bo zostaniesz posądzony o małość narodową, przez ludzi wykazujących się inną małością narodową.
Czy zatem jedyną obiektywnością jest głosować na mistrza? To jak zatem ten mały polak dostrzegający tylko sprośności w takim głosowaniu (bo rozumiem ze mały polak w swej małości odkłada na bok sprawy narodowościowe i koncentruje się na tym, że głosuje się na kierowce który nie został mistrzem) zbluźni tych wszystkich którzy w 2005 roku głosowali na Kimiego, choć to nie on zdobył tytuł...
PS. No cóz, zgodnie z tym chyba jedynymi krajami gdzie można oddać głos w takiej ankiecie powinien być Mozambik, Nepal czy cały trzeci świat... Bo jaki sens miałaby taka ankieta przeprowadzona w Niemczech, Anglii, Brazylii, Finlandii, Hiszpanii... czy zgodnie z tą małością nawet we Francji, Włoszech, Australii...
Tak swoją drogą dobrze wiedzieć ze Mark Webber też jest Polakiem
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Hitokiri Pn paź 27, 2008 10:52  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

qTeck - z drugą tezą ja też się nie zgadzam, ale ważne, że Lewis się zgadza :-P :D
Hitokiri
 
Dołączył(a): Pn cze 26, 2006 6:31
Lokalizacja: Ksiezyc

Postprzez patgaw Pn paź 27, 2008 10:55  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

renegade napisał(a):Jaki sens ma na polskim forum?



a jaki sens ma na nie-Polskim forum?


zdanie wiekszosci nie ma wplywu na to kto najlepiej jezdzil.
ale dobrze widziec ze wiekszosc uzykownikow nie ma fanaberii jak ty, i zaglosowalo na tego na ktorego powinni.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości