Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

Moderator: Ekipa F1

Najlepszy kierowca 2008

L.Hamilton
17
6%
F.Massa
14
5%
H.Kovaleinen
2
1%
K.Raikkonen
6
2%
R.Kubica
193
67%
S.Vettel
11
4%
F.Alonso
47
16%
 
Liczba głosów : 290

Postprzez Miaja Menant Wt lis 04, 2008 7:45  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

Moim zdaniem najlepszym kierowcą sezonu, biorąc pod uwagę stosunek zdobytych punktów do jakości bolidu, jest oczywiście Robert Kubica. Jednak z tego co widzę, Robert w cuglach wygra głosowanie w tym temacie, dlatego kliknęło mi się na kółeczko obok nazwiska Fernando Alonso. :grin: Oto uzasadnienie wyboru:
1. Bo tak.
2. Bo jeździ w Renault, teamie któremu ultrasuję i hoolsuję.
3. Bo pod koniec sezonu zanotował dwa zwycięstwa i co najmniej jedno miejsce na podium (nie pamiętam w tej chwili ile dokładnie, a nie chce mi się sprawdzać)...
4. ...co jak na jakość tegorocznego bolidu francuskiego teamu jest osiągnięciem niebywałym.
5. Po pierwszych wyścigach sezonu forma Renault była tak tragiczna, ze nikt się nie spodziewał ich porywającego finiszu.

Tako rzecze Miaja. :-D
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Postprzez DamianF Wt lis 04, 2008 9:12  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

Oddałem głos Kubicy, ale nie dla tego, że bardzo mu Kibicuję, ale naprawdę sobie zasłużył. Popełniał mało błędów, regularnie dojeżdżał w pierwszej 8, oczywiście pod warunkiem, że BMW nic nie skopało. Chodź równie dobrze mógłbym zagłosować na Alonso, ale jednak miał szczęście a nie do końca dobry bolid (oczywiście o umiejętnościach Alonso nie wspominam bo każdy wie jakie są). Najbardziej zawiódł mnie Kovalainen ;/ McLaren tak faworyzowało Hamiltona, że Kovalainenowi pozostało tylko rozpaczać i myśleć nad innym teamem :P
DamianF
redaktor
 
Dołączył(a): Cz lip 24, 2008 17:05
Lokalizacja: Chwałowice

Postprzez patgaw Wt lis 04, 2008 21:21  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

chłopaki, mysle ze najlepszym kierowca byl Kubica, ale zagłosowem na Sato, bo po to wlasnie jest ankieta, zeby glosowac zupelnie inaczej niz to jest w pytaniu.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Miaja Menant Wt lis 04, 2008 21:51  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

patgaw napisał(a):chłopaki, mysle ze najlepszym kierowca byl Kubica, ale zagłosowem na Sato, bo po to wlasnie jest ankieta, zeby glosowac zupelnie inaczej niz to jest w pytaniu.

Zmień dilera. Kubica ma tyle głosów, że nic się nie stanie jak ode mnie jednego otrzyma Alonso.
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Postprzez Saruto Wt lis 04, 2008 22:04  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

Najlepszy to w tym sezonie był Vettel, jeździ z głową, wyprzedza rozsądnie jak doświadczony zawodnik. Będzie mistrzem w przyszłości.
Na drugim miejscu Kubica, może i nie jeździ jakoś z wielkim błyskiem ale równo.
Na trzecim Alonso to co pokazał na koniec sezonu daje nadzieje że w sezonie 2009 powalczy o mistrza.

Najgorszym zawodnikiem z siedmiu jest Hamilton, z takim bolidem na 3 wyścigi przed końcem powinien być już mistrzem. Jednak to co w niego McLaren zainwestował to wywalili w błoto.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Ramzi Wt lis 04, 2008 22:58  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

Miaja Menant napisał(a):
patgaw napisał(a):chłopaki, mysle ze najlepszym kierowca byl Kubica, ale zagłosowem na Sato, bo po to wlasnie jest ankieta, zeby glosowac zupelnie inaczej niz to jest w pytaniu.

Zmień dilera. Kubica ma tyle głosów, że nic się nie stanie jak ode mnie jednego otrzyma Alonso.



Ale mijasz sie z celem ankiety.
Ramzi
 
Dołączył(a): Pn lip 30, 2007 11:34
Lokalizacja: Olsztyn
GG: 5171580

Postprzez Miaja Menant Wt lis 04, 2008 23:23  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

Ramzi napisał(a):Ale mijasz sie z celem ankiety.

Ujdzie w tłoku. :-D
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Postprzez gregoff Śr lis 05, 2008 20:45  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

NIe powinno być Kubicy w tej ankiecie. Bo nie dość, że świetnie jeżdził to jest naszym rodakiem:) W takiej samej ankiecie w Wielkiej Brytanii wygra Lewis a w Brazylii Massa.

Dla mnie najlepszym po kubicy był Alonso. Wielka szkoda, że taki kierowca nie ma bolidu klasy mistrzowskiej dostepnego przez cały sezon. Pod koniec już miał dość dobry bolid i potrafił walczyć ostro z całą czołówką. Czekam na wielki Comeback Reno w przyszłym sezonie i starego dobrego Alonso:)
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Miaja Menant Śr lis 05, 2008 21:33  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

Podpisuję się pod wszystkim, co napisał Gregoff, szczególnie pod zdaniem dotyczącym Kubicy. Czy uważacie, że mój przedmówca też mija się z celem ankiety?
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Postprzez patgaw Śr lis 05, 2008 21:35  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

Miaja Menant napisał(a):Podpisuję się pod wszystkim, co napisał Gregoff, szczególnie pod zdaniem dotyczącym Kubicy. Czy uważacie, że mój przedmówca też mija się z celem ankiety?

tak. jak juz pisalem, ankieta nie ma najmniejszego wplywu jak kto jedzi.
ma tylko za zadanie pokazac wszystkim, co sadzi wieksosc spoleczenstwa.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez slipstream Śr lis 05, 2008 21:40  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

Może się powtórzę, ale że mnie pamięć zwodzi czasem... Jak dla mnie Alonso absolutnie ni znajduje się w kategorii najlepszego kierowcy sezonu. To nie jego kategoria - on już jest w kategorii najlepszego kierowcy w ogóle. Mówcie co chcecie, ale mnie po tym sezonie przekonał ze jest pond wszystkimi na chwilę obecną i nie dla niego taka mała kategoria jak najlepszy w sezonie. Ewentualne tytuły mistrzowskie w przyszłości to już też nie nagroda za dokonania roczne, a kolejne potwierdzenie jego klasy - mam nadzieję, że jasne to jest chyba. W każdym bądź razie chodzi o to, że Alonso to już wyższa klasa i więcej niż tylko w kategorii roku.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Miaja Menant Pt lis 07, 2008 13:11  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

slipstream - mam cichą nadzieję, że lekka ironia dająca się odczuć w Twym tekście nie była zamierzona. :grin:
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Postprzez slipstream Pt lis 07, 2008 14:02  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

Ironia? Jeśli tak to nad wyraz NIE zamierzona. Nie wiedziałem jak to ubrać w słowa i może zaplątałem trochę. Alonso jest wielki i nie dla niego takie "małe" kategorie jak 'w roku'. On już jest w kategorii 'wszech czasów' i pisze to bez cienia ironii. W tym sezonie ogromny szacunek u mnie zyskał.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Campeon Pt lis 07, 2008 23:08  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

Fernando wraca do walki, co mnie bardzo cieszy :D Druga połowa sezonu w jego wykonaniu jak dla mnie wyśmienita patrząc na możliwości bolidu. Najwięcej pkt w ostatnich 8 wyścigach ze wszystkich kierowców. Kubica też pokazał, że gdyby trochę lepszy bolid w drugiej połowie sezonu, to być może mistrzostwo by wpadło :-) Vettel z kolei, wygrał wyścig w pierwszym swoim pełnym sezonie w F1, jeżdżąc w teamie na pewno nie ze ścisłej czołówki. A że wybrać można tylko jednego, to zagłosowałem na Alonso :-D
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez rafaello85 Pt lis 14, 2008 15:12  Re: Najlepsi kierowcy 2008 roku wg Was

Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron