Przed GP Brazylii 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez sneer Cz paź 30, 2008 11:02  Przed GP Brazylii 2008

Jako że dziś już czwartek, czyli wg zarządzeń "władzy" można, zakładam temat. Wyścig może być bardzo interesujący - zapowiadają deszcz, a wtedy szanse Ferrari maleją. Nie wypowiadam sięw kwestii szans na tytuł - IMO ani Massa, ani Hamilton na niego nie zasłużyli. Tym niemniej Hamilton miał o wiele większe wsparcie ze strony zespołu niż Massa, nie mówiąc o błędach, których Mc Laren w stosunku do Hamiltona nie popełnił w zasadzie wcale. Niech więc zwycięży "lepszy". Mam też nadzieję że Kubica utrzyma trzecie miejsce, a Alonso, a może i w najlepszym wariancie Kovalainen (którego tym razem mogą "spuścić ze smyczy") wyprzedzą Heidfelda w klasyfikacji generalnej (tak żeby się BMW "obudziło z ręką w nocniku").
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez fordern Cz paź 30, 2008 13:18  Re: Przed GP Brazylii 2008

Ja mam nadzieję, że popada, i to ostro. Jak to było na Silver w tym roku. Jakby Massa powtórzył swój występ z Silver to nie miałby po co za rok wracać na GP Brazylii :twisted: Ba, zaraz po wyścigu szybko do heli i spadamy xD

Liczę że Lewis zdobędzie tytuł :)
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez Verticus Cz paź 30, 2008 13:46  Re: Przed GP Brazylii 2008

... a ja liczę na to, że wyścig będzie ciekawy, a na p1 będą zmiany nie tylko w efekcie pit stopów.
Mam też nadzieję, że kondycja 4-5 zespołów z czołówki będzie mocno wyrównana...
I oby BMW nie "pomagało" Kubicy jak to potrafi(ą). :P
Avatar użytkownika
Verticus
 
Dołączył(a): Pn maja 08, 2006 10:05
Lokalizacja: Kraków

Postprzez patgaw Cz paź 30, 2008 13:51  Re: Przed GP Brazylii 2008

Verticus napisał(a):... a ja liczę na to, że wyścig będzie ciekawy, a na p1 będą zmiany nie tylko w efekcie pit stopów.



w efekcie TO :diabełek:
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Verticus Cz paź 30, 2008 14:01  Re: Przed GP Brazylii 2008

patgaw thx za uściślenie
Avatar użytkownika
Verticus
 
Dołączył(a): Pn maja 08, 2006 10:05
Lokalizacja: Kraków

Postprzez MITSUBISHI_WRC Cz paź 30, 2008 14:33  Re: Przed GP Brazylii 2008

Wielu forumowiczów pewnie chciało by żeby to GP skończyło sie tak jak na tym poniższym filmiku.



PS. Oczywiście nikomu nie życzymy zle, ale czasem można sobie pożartowac i poprawic humor.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Fjedynak Cz paź 30, 2008 15:16  Re: Przed GP Brazylii 2008

Panowie co z wami. Temat czynny od 11 a tu dopiero 7 postów? Smutek i nostalgia się rozprzestrzenia? Jeszcze jeden gorący weekend przed nami, a potem pół roku posuchy, śledzenia, nadsłuchiwania i wyszukiwania najdrobniejszych informacji dotyczących następnego sezonu, będących serum dla wygłodniałych fanów matki sportów motorowych :)
Avatar użytkownika
Fjedynak
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 14:11

Postprzez SPIDER Cz paź 30, 2008 15:21  Re: Przed GP Brazylii 2008

Ostatni wyścig sezonu się zbliża i znów przerwa. Będzie czas na odkopanie starych sezonów, a troszkę tego się zebrało. Ja na razie krótko. Ferrari zapowiada cały czas pozycje 1-2, tylko na to liczą. Więc mówię - żeby się nie przeliczyli! Oczywiście moim faworytem do wygrania jest Massa. W ogóle ostatnio Interlagos to tor Ferrari. Ciekawie się będzie małą sytuacja z Hamiltonem. Nie może zarówno przeszarżować, ale też nie może pojechać zbyt zachowawczo. Od niego wszystko zależy tak na dobrą sprawę. Bo Massa nie ma już nic do stracenia.

:diabełek: :diabełek: :diabełek:
Obrazek
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Mati93 Cz paź 30, 2008 15:50  Re: Przed GP Brazylii 2008

Zbliżają się ciężkie miesiące patrzenia nie ustanie w zegar i odliczania sekund :-P
A wyścig będzie na 100% bardzo ciekawy a najlepsze jest to że Hamilton ma "stary" silnik :D Tylko największą zagadką jest nadal pogoda bo gdy spadnie deszcz Massa może pożegnać się z tytułem :( Mam nadzieje że to wszystko wykorzysta Robert :D i utrzyma trzecie miejsce :grin:
Avatar użytkownika
Mati93
 
Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 12:49
Lokalizacja: Podlasie
GG: 8604191

Postprzez AutoryteT Cz paź 30, 2008 16:27  Re: Przed GP Brazylii 2008

Red Bull szykuje jakieś specjalne malowanie :o ObrazekObrazek
Teraz o samym wyścigu. Czytałem gdzieś, że Lewis może sie posunąć do manewru takiego, że wyeliminuje siebie i Masse. Za to Ferdek ponoć powiedział (nie wiem gdzie to jest bo mama mi mówiła że gdzieś czytała), że jeżeli jest coś nie halo to zrobi sobie garaż z bolidu Hamiltona :twisted: Ciekawe czy Lewis zrobi tak... I oczywiście nadzieja, że BMW nie spartoli weekendu i Robert utrzyma swoje miejsce, jak to on powiedział : "Mam nadzieje, że w rywalizacji z Kimim nie zabraknie nam 1 pkt". Mam nadzieje.

PS. Rok temu Robert był 6 w generalce, w tym roku daj boże 3, to za rok 1 :-P
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez rafaello85 Cz paź 30, 2008 16:33  Re: Przed GP Brazylii 2008

AutoryteT napisał(a):Teraz o samym wyścigu. Czytałem gdzieś, że Lewis może sie posunąć do manewru takiego, że wyeliminuje siebie i Masse [...] Ciekawe czy Lewis zrobi tak

Taaaaaa, bankowo tak zrobi - wyeliminuje siebie z GP Brazylii i z całych mistrzostw, bo FIA na pewno nie popatrzy na to przez palce...
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez AutoryteT Cz paź 30, 2008 16:37  Re: Przed GP Brazylii 2008

Ja tylko mówię<piszę> to co czytałem
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez Mexi Cz paź 30, 2008 16:38  Re: Przed GP Brazylii 2008

Jestem ciekawy, czy kierowcy rzeczywiście zmobilizują się w 90% (nie liczę maków :P) i pomogą Felipe :) chciałbym zobaczyc po prostu CHAMSKIE blokowanie Lewiska, ewentualnie zrobienie sobie garażu :) Jak myslicie, jakie byłyby tego konsekwencje?
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Postprzez AutoryteT Cz paź 30, 2008 16:39  Re: Przed GP Brazylii 2008

Felipe Mistrzem świata :D Ew. jak zobaczą że specjalnie to może jakieś wykluczenie z 2 wyścigów kierowcy który to zrobił :eek:

PS. Blokować będzie każdy, bo każdy chce swoją pozycję utrzymać, ewentualnie poprawić :p
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez patgaw Cz paź 30, 2008 16:48  Re: Przed GP Brazylii 2008

najlepszy TOwy cyrk swiata to by byl, jak by Heikki jechal drugi, Massa pierwszy a Hamilton szósty.
to by bylo. Heikki musial by sie zatrzymac, przepuscic cala zgraje, tak zeby znalesc sie na 6 miejscu :shock:
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Następna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron