Przed GP Brazylii 2008

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Dale65 N lis 02, 2008 13:53  Re: Przed GP Brazylii 2008

AutoryteT napisał(a):Ktoś napisał że Trulli zjedzie po 10 kołkach...
Odpowiem mu: GUCIO Prawda :-o
W Q2 był szybszy od Massy, a w Q1 był jak się nie mylę 3 :???:
Nie będę zdziwiony jak zjedzie kółko- 2 przed Massą :?

No tak, niczym Webber na Silverstone, też ktoś podsunął genialną myśl że wcale nie jest taki lekki :zakrywa:
Dale65
 
Dołączył(a): So kwi 05, 2008 17:32

Postprzez barteks N lis 02, 2008 14:00  Re: Przed GP Brazylii 2008

wartek napisał(a):mi sie wydaje, ze jakby hamilton mial duzo paliwa to stracilby sporo do massy w 1 i 3 sektorze gdzie sa wysokie podjazdy i mocne hamowanie na koncu prostej. a stracil czas tylko w 2 sektorze, wiec ???

Jak masz dużo paliwa na pokładzie, to właśnie tracisz w krętych sektorach...
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Reyes666 N lis 02, 2008 14:19  Re: Przed GP Brazylii 2008

Ja juz bym nawet poswiecil 3 miejsce w generalce Kubicy byle hamilton nie został mistrzem, bo po prostu naa to nie zasługuje. Zreszta za 2 lata nikt nie bedzie pamietal czy Kubica byl 3 czy 4. A o Mistrzach Swiata pamieta sie cale wieki
Obrazek
Reyes666
 
Dołączył(a): So lip 07, 2007 18:24

Postprzez Sikorex N lis 02, 2008 14:31  Re: Przed GP Brazylii 2008

Reyes666 napisał(a):Ja juz bym nawet poswiecil 3 miejsce w generalce Kubicy byle hamilton nie został mistrzem, bo po prostu naa to nie zasługuje. Zreszta za 2 lata nikt nie bedzie pamietal czy Kubica byl 3 czy 4. A o Mistrzach Swiata pamieta sie cale wieki

:shock:

Za to ja będę pamiętał i dlatego kibicuję mu, a Villenuewie pamięta ktoś dobrze ?
Czy HAM I MAS wygra to bez różnicy, bo obaj są siebie warci w tym sezonie, kapitalne występy przeplatały się z żenującymi występami lub wpadkami. I Było by przykro nie widzieć na pudle Roberta na końcu po Takim :brawo: sezonie !
Avatar użytkownika
Sikorex
 
Dołączył(a): Śr mar 05, 2008 14:51
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez wartek N lis 02, 2008 15:28  Re: Przed GP Brazylii 2008

barteks2 napisał(a):
wartek napisał(a):mi sie wydaje, ze jakby hamilton mial duzo paliwa to stracilby sporo do massy w 1 i 3 sektorze gdzie sa wysokie podjazdy i mocne hamowanie na koncu prostej. a stracil czas tylko w 2 sektorze, wiec ???

Jak masz dużo paliwa na pokładzie, to właśnie tracisz w krętych sektorach...


jak masz duzo to tracisz wszedzie :)
a szczegolnie duze podjazdy i duze dohamowania, no ale na zakretach tez.
tyle ze tu jest cos nie halo skoro w 1 i 3 nie stracil prawie nic a w srodkowym 0,4 :)
no ale okaze sie za pare godzin :)
Avatar użytkownika
wartek
 
Dołączył(a): Pn gru 18, 2006 22:49

Postprzez rafaello85 N lis 02, 2008 15:39  Re: Przed GP Brazylii 2008

Nie wiem jak Wy, ale ja tu już nie mogę wyrobić. Od kilku godzin co chwilę zerkam na zegarek, patrzę która godzina i zliczam ile jeszcze czasu zostało do 18-tej. Na żaden wyścig w tym sezonie nie czekałem tak bardzo jak na GP Brazylii. Tu jest tak wiele możliwości, tak wiele może się wydarzyć. Szok! Ostatni raz byłem tak bardzo poddenerwowany rok temu :-) W godzinach 18-19:30 moje ciśnienie chyba przekroczy 200 :wink:

Ciekaw jestem jak będzie wyglądać ceremonia zakończenia wyścigu? Wiemy, że szachownicą pomacha albo ojciec Felipe albo ojciec Lewisa. Tylko, który z nich wyjdzie na wieżyczkę? Może być tak, że Felipe i Lewis w tym samym momencie będą na pozycjach, przybliżających ich w mniejszym lub większym stopniu do tytułu. Czy wtedy obaj ojcowie zostaną zaproszeni? I w ostatniej chwili flagę dostanie ten, którego syn dojedzie na mistrzowskiej miejscu? hmm...
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez SPIDER N lis 02, 2008 15:41  Re: Przed GP Brazylii 2008

Mam podobne uczucie, co Rafaello. Też zaczynam nie wyrabiać. Nie wiem, co mam w ogóle ze sobą zrobić...
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez smylas N lis 02, 2008 15:42  Re: Przed GP Brazylii 2008

rafaello85 odczuwam to samo, i jeszcze ta niepewność - będzie deszcz czy też nie? :-)
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Ramzi N lis 02, 2008 15:47  Re: Przed GP Brazylii 2008

Mam tak samo jak ty... to chyba tez przez to ze wyscig jest tak pozno i ze te ostatnie dni sa takie leniwe:P
Ramzi
 
Dołączył(a): Pn lip 30, 2007 11:34
Lokalizacja: Olsztyn
GG: 5171580

Postprzez lechf1 N lis 02, 2008 15:49  Re: Przed GP Brazylii 2008

Wiem, ze to nie ten temat, ale moja ekstytacja siega zenitu :P Dzisiejszy dzien mialem juz wczoraj rozplanowany tak zeby nie zagladac na zegarek bo wtedy czas wolniej plynie i narazie sie sprawdza, Teraz mecz Celticu ogladam ktory sie skonczy akurat o 17 kiedy zacznie sie studio :-D :-D
lechf1
moderator
 
Dołączył(a): Cz gru 20, 2007 19:02

Postprzez Voltare N lis 02, 2008 15:52  Re: Przed GP Brazylii 2008

Tak a ja mam rodzinkę się nie proszona zjechała i nie wiem czy sobie pojadą do 18, a jak nie to trzeba będzie ich wyprosić dyskretnie bo jak na razie to bachory bajki oglądają...Chociaż miałbym ich wyrzucić to wyścig i tak sobie muszę oglądnąć !! :razz:
Avatar użytkownika
Voltare
 
Dołączył(a): Pn sty 21, 2008 15:00
Lokalizacja: Dębica/Podkarpacie/Polska
GG: 757503

Postprzez slipstream N lis 02, 2008 15:53  Re: Przed GP Brazylii 2008

No cóż, jak trzeba cały dzień czekać to potem jest się strzępkiem nerwów. Spokojnie panowie też mam pretensje do świata czego ledwie jest prawie 16 :wink:

W kwestii kto pomacha to nie problem znowu ich na ostatnim kółku zaprosić jak będzie wszystko na tę chwilę pookładane. Kwas tylko jak wygra Massa a tatuś Hamiltona pomacha. Tym bardziej "przykre" byłoby to zwycięstwo dla Felipe* - wygrana w domowym wyścigu, a tu Ci macha tatuś oponenta, choć pomysł na skorzystanie z ich usług właściwie fajny jak są na miejscu i akurat ich dwoje synów walczy.

*oczywiście w założeniu czysto hipotetycznym, nie ma co przesadnie dzielić już skóry na niedźwiedziu.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Dale65 N lis 02, 2008 15:54  Re: Przed GP Brazylii 2008

Ja również jestem podekscytowany, ale zaczynają mnie nachodzić myśli co zrobię jeśli np. wyłączą prąd...
Ten wyścig muszę obejrzeć w całości i dobrze będzie jeśli również całość znajdzie się na moim dysku.
Jakby co kazałem nagrać też kuzynowi na wypadek jakiegoś wyłączenia prądu w mojej części miasta.
W tamtym roku jak Hamilton latał po poboczach to darłem się na cały dom, co będzie w tym roku...
Jeszcze ponad 2 godziny...
Dale65
 
Dołączył(a): So kwi 05, 2008 17:32

Postprzez Mati93 N lis 02, 2008 15:55  Re: Przed GP Brazylii 2008

SPIDER napisał(a):Mam podobne uczucie, co Rafaello. Też zaczynam nie wyrabiać. Nie wiem, co mam w ogóle ze sobą zrobić...


Kurcze a ja myślałem że jestem sam :P Też chodzę w kółko i chyba zaraz zacznę się uczyć :-D

A tak na serio to ten wyścig już chyba przechodzi do historii :-D I teraz pytanie jak ustawione jest BMW czy Kubica postawił wszystko na jedną kartę tak jak w Chinach :| i czemu wszyscy piszą że jak deszcz to Massa już odpada :x Wątpię żeby popełniał te same błędy co na Silverstone, trzeba pamiętać że to jest Brazylia a Massa z stąd pochodzi, na Silverstone było odwrotnie i wygrał Hamilton, i się nie zdziwię jak sytuacja się powtórzy tylko że pierwszy dojedzie Massa a Hamilton będzie kręcić bączki :P
Avatar użytkownika
Mati93
 
Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 12:49
Lokalizacja: Podlasie
GG: 8604191

Postprzez rafaello85 N lis 02, 2008 15:58  Re: Przed GP Brazylii 2008

Dale65 napisał(a):W tamtym roku jak Hamilton latał po poboczach to darłem się na cały dom, co będzie w tym roku...
Jeszcze ponad 2 godziny...

Łoooooo, a ja z radochy waliłem ręką o ławę :-D I to tak mocno, że coś z niej spadło :twisted: Nie wspomnę już o okrzykach radości ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2008

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość