Po Grand Prix Wielkiej Brytanii 2006

Moderator: Ekipa F1

Postprzez mkpol Pn cze 12, 2006 17:09  

wina nie, ale tez zadna jego zasluga w wyprzedzeniu kimasa
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez dex Pn cze 12, 2006 17:11  

mkpol napisał(a):wina nie, ale tez zadna jego zasluga w wyprzedzeniu kimasa

ferrari jeżeli nie potrafi wyprzedzić na torze , to wyprzedzi w boxach , to jest niesamowite .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez slipstream Pn cze 12, 2006 17:31  

mkpol napisał(a):wina nie, ale tez żadna jego zasluga


podpisuje sie w pełni.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez SPIDER Pn cze 12, 2006 18:19  

slipstream napisał(a):w jakikolwiek sposób MS znajdzie się przed kimś to ZAWSZE jest zasługa jego nieprzecietnych umiejętności a nie faktu, że to ludzie przed nim zawodzą (patrz też GP Monaco i taśmowe awarie bolidów)

Owszem ,ale w GP Monaco pokazał cał swój wyścigowy kunszt. Na tamtym torze nie lada sztuką jest tak awansować. Awarie to inna sprawa.

Teraz wyprzedził Kimasa w boksie i koniec. Co to za problem. Ma lepszą taktykę, to jest na lepszych pozycjach.
Co tu dużo mówić.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez slipstream Pn cze 12, 2006 18:27  

SPIDER napisał(a):Ma lepszą taktykę, to jest na lepszych pozycjach


Trudno w tej sytuacji porywnywac taktykę, gdzie to nie tankowanie wydłużyło postój a błąd ludzki (który z pewnością nie był elementem taktyki) spowodował przestój 2 sekund.

SPIDER napisał(a):Na tamtym torze nie lada sztuką jest tak awansować. Awarie to inna sprawa


Może i inna, ale nie miałby takiego awansu gdyby nie one,a wtedy nie wiem czy mniejszy awans byłby taką lada sztuką...
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez mkpol Pn cze 12, 2006 18:38  

Spider ale to nie slipstream ani ja rozplywamy sie nad dokonaniami MiSzCza.

Ze w monaco można wyprzedzać i to nie tylko w boxach pokazał już kiedyś Mika Hakkinen swoim fantastycznym manewrem na zakrecie Grand Hotel. Niestety nie pamietam roku :-( ale chyba 1999.
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez Witek Pn cze 12, 2006 20:00  

Pamiętam! Tak, to był manewr Mistrza!!!
Avatar użytkownika
Witek
 
Dołączył(a): Wt sie 02, 2005 10:53
Lokalizacja: Lublin

Postprzez slipstream Pn cze 12, 2006 21:57  

Witek napisał(a):Pamiętam! Tak, to był manewr Mistrza!!!


Dodajemy Spa 2000 i mamy dwa manewry prawdziwego mistrza które pełną parą oddają cały sens sportu jakim jest F1. A teraz tak szczerze ile od razu bez zastanowienia jestesmy w stanie wymienić pamiętnych manewrów wyprzedzania w wykonaniu MS-a (oczywiście tych NIE zakończonych niemiłą otoczką)
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Mariusz Pn cze 12, 2006 22:02  

Wczorajszy wyścig był z kategorii tych mniej ciekawych.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez im9ulse Pn cze 12, 2006 22:03  

nie wiem czy bylo ???

DWÓCH PIJAKÓW :-D :???: :lol:

Obrazek

AXL ROSE i KIMI RAIKKONEN - silverstone2006

a tu jeszcze lepiej

Obrazek
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez dex Wt cze 13, 2006 10:32  

Witek napisał(a):Pamiętam! Tak, to był manewr Mistrza!!!

no mika to mika :)


im9ulse napisał(a):a tu jeszcze lepiej

melinka jest :grin:
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez SPIDER Wt cze 13, 2006 14:32  

im9ulse napisał(a):DWÓCH PIJAKÓW

Pijaki debeściaki 8).

mkpol napisał(a):Ze w monaco można wyprzedzać i to nie tylko w boxach pokazał już kiedyś Mika Hakkinen

A kto tutaj mówi, że w Monaco nie można wyprzedzać? Hakkinen to swoją drogą. Manewr bardzo ładny.
Monaco ma tylko jedno dogodne miejsce do ataku - dohamowanie przed Nouvelle Chicane. Nic więcej.

Mariusz napisał(a):Wczorajszy wyścig był z kategorii tych mniej ciekawych

Dokładnie tak!

mkpol napisał(a):Spider ale to nie slipstream ani ja rozplywamy sie nad dokonaniami MiSzCza

Owszem, ale slipstream był/jest zdania, że to tylko dzięki mechanikom był drugi a nie trzeci. Proste. Udało się zrobić krótszy postój to był wyżej.

Ale Wy nieraz utrudniacie
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez slipstream Wt cze 13, 2006 14:39  

SPIDER napisał(a):Owszem, ale slipstream był/jest zdania, że to tylko dzięki mechanikom był drugi a nie trzeci. Proste. Udało się zrobić krótszy postój to był wyżej


Tylko dzięki nim, i nie dlatego że udało im się zrobić krótzy postój bo zapewne czasowo był wykonany planowo, a dlatego ze mechanikom Maka udało się zrobić dłuższy - a ogólnie nie cierpie jak się takie zdarzenia na torze (których nie neguje) podciąga pod talent i umiejętności MSa bo to ma z soba tyle wspólnego co ja z republiką Burkina Faso
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Mariusz Wt cze 13, 2006 15:06  

SPIDER napisał(a):
Mariusz napisał(a):Wczorajszy wyścig był z kategorii tych mniej ciekawych

Dokładnie tak!

Bywały już nudne wyścigi w ostatnich latach, takie mało ciekawe. Tylko jazda, mało wyprzedzania, nawet w boksach nic spektakularnego się nie działo. Ale ten w niedzielę był chyba - w mojej opinii - najnudniejszym odkąd oglądam F1. Dośc powiedzieć, że oglądając relacje wysłałem chyba z setkę sms do znajomych, a zazwyczaj jak jest wyścig to wyłączam komórczaka, żeby móc się skoncentrować tylko i wyłącznie na ekranie telewizyjnym i transmisji z wyścigu.

Jeśli nadal tak będzie, to chyba zostanę anty-fanem pana Alonso.

I nie chodzi mi bynajmniej o to, że stajnie/kierowcy którym z zasady kibicuję wypadły nienajlepiej, bo np. Schumacher był drugi.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez falconf1 Wt cze 13, 2006 15:51  

Mariusz napisał(a):Jeśli nadal tak będzie, to chyba zostanę anty-fanem pana Alonso.

No ale to nie wina Alonso, że najcięższym bolidem zdobył P1, a potem z dziecinną łatwością wygrał wyścig. Wina leży po stronie innych kierowców/zespołów, którzy robią zbyt mało aby powstrzymać Ferdka/Renault i dlatego właśnie mieliśmy tak strasznie nudny wyścig :???: Ja osobiście byłem prawie pewien, że Schumi będzie w stanie konkurować z Ferdkiem, czasu coraz mniej a Ferdek wciąż powiększa przewagę o te 2 punkty :? Mam nadzieję, że w Kanadzie sytuacja się odmieni :D
Cuore Sportivo
Avatar użytkownika
falconf1
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron