Przed GP Kanady

Moderator: Ekipa F1

Postprzez SPIDER So cze 24, 2006 16:53  

Zauważyłem, że BMW może w ten weekend sprawić sporą niespodziankę. Widać to po dzisiejeszych występach Nicka i Jacquesa, oraz po wczorajszym występie Roberta. Są tuż za dwójką Renault.
Ferrari niech bierze się do roboty, bo jak na razie jest kiepsko. Zobaczymy co to będzie za dwie godziny...
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez W So cze 24, 2006 18:37  

No to BMW zrobiło niespodziankę i nie weszło do pierwszej dziesiątki.
Honda rzutem na taśmę.
8)

Renault, Ferrari, McLaren, Honda i dwa miejsca w dziesiątce wolne.
Jak przewidywaliśmy przed sezonem.
:)
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez Klyta Mirek So cze 24, 2006 19:07  

Reno - normalka . Trulli - niespodzianka . BMW - dupy ( a mogło być tak pięknie ) ! Jutro chyba znów pojadą na jeden pit-stop i spłodzą małe punkty .
"Kiedy dziewczyna ma piętnaście lat, nienawidzi mężczyzn i wszystkich chętnie by wymordowała, w dwa lata później rozgląda się, czy któryś przypadkiem nie ocalał."
Avatar użytkownika
Klyta Mirek
 
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 18:56
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postprzez Pieczar So cze 24, 2006 19:08  

Niedobrze - oba Renault na czele. Bardzo niedobrze :(. Kimas - wycisnął chyba wszystko co się dało z Mclarena - bardzo dobre 3. miejsce. Trulli 4 :o - czyżby przebudzenie, czy wypadek przy pracy. Ferrari - 5 i 10 miejsca - brak elastycznego skrzydła chyba robi swoje. Nieźle też Rosberg - zdeklasował Webbera.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez SPIDER So cze 24, 2006 19:09  

I znów te dwa barany ze stajni z Enstone bardzo skutecznie zepsuły mi weekend. Jestem tym bardzo zniesmaczony. Nikomy źle nie życze, ale bandy są twarde. Przydałaby się powtórka z zeszłego roku w wykonaniu Renault. Chciałbym widzieć minę tego palanda Flavia, bo po prostu mnie ten człowiek bardzo wkurza :evil:.

Nie wiem co robił Trulli, ale jakoś udało mu się zakwalifikować na czwartej pozycji. W tym przypadku stracony wyścig Schumiego, bo Włoch będzie go skutecznie blokował. O Massie nawet nie wspomnę. Na pocieszenie, ale małe pozostaje fakt, że Kimas nawiąże walkę z Renault.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Jakuzo So cze 24, 2006 19:12  

Cholera wszystko byloby calkiem znosnie gdyby nie ten Trulli przed Schumacherem...
Niezbyt szybkie sa Ferrari w Montrealu, ale zobaczymy jak potoczy sie wyscig jutro... oby Renaulty skonczyly na bandach.
Obrazek
Avatar użytkownika
Jakuzo
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 19:48
Lokalizacja: zza winkla

Postprzez Klyta Mirek So cze 24, 2006 19:15  

SPIDER napisał(a):bandy są twarde


Rosberg pojechał lekko po bandzie , ale aż zaiskrzyło :evil:
SPIDER napisał(a):Kimas nawiąże walkę z Renault


Mam nadzieję , że im zdrowo dokopie . Amen
"Kiedy dziewczyna ma piętnaście lat, nienawidzi mężczyzn i wszystkich chętnie by wymordowała, w dwa lata później rozgląda się, czy któryś przypadkiem nie ocalał."
Avatar użytkownika
Klyta Mirek
 
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 18:56
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postprzez mkpol So cze 24, 2006 19:16  

Jakuzo napisał(a):oby Renaulty skonczyly na bandach.


kolejny fan :grr: :grr:

:brawo: Trulli :brawo: Rosberg

Ferrari jednak slabe bez elastycznych skrzydeł, czego się mozna było spodziewać.

Ten zespół już nigdy nie będzie wygrywał uczciwie
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez Ave So cze 24, 2006 19:21  

No i coz. Karty rozdane. Jutrem dopelnienie formalnosci. Taki sezon.
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez deeze So cze 24, 2006 19:38  

Bardzo ładnie, jak zwykle zresztą, Raikkonen, jednak McLaren nie jest jeszcze na tyle dobry, żeby wygrywać. Jak Ave powiedział - karty już rozdane...i tak pewnie do końca sezonu. Ale i tak wierzę, że będzie ciekawy wyścig - błąd na takim torze może się mścić...
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez SPIDER So cze 24, 2006 19:47  

Klyta Mirek napisał(a):Rosberg pojechał lekko po bandzie

O tak. Schumi dosłownie o milimetry minął Ścianę Mistrzów :eek:. Jutro na nią wpadnie aktualny Mistrz Świata (mam taką nadzieję) :diabełek:.
Zobaczymy jak sytuacja się jutro potoczy, ale wydaje mi się, że Renault mają mniej paliwa, bo takie jakieś czasy za dobre.

Ten sezon zaczyna się już robić powoli nudny. Wszystko przez niebieskich.
:arge:
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez slipstream So cze 24, 2006 19:54  

SPIDER napisał(a):Ten sezon zaczyna się już robić powoli nudny. Wszystko przez niebieskich


To teraz inni wiedzą co inni cierpieli jak taśmowo wygrywało Ferrari - Zemsta jest słodka
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez im9ulse So cze 24, 2006 20:00  

SPIDER -> poluzuj szeleczki !!! czort z twoim Ferrari...juz nie oszukaja na elastykach :) a co do tego ze BMW dogonilo HONDE powiem tak : dajcie spokoj hyhyhy

SPIDER napisał(a):że Renault mają mniej paliwa, bo takie jakieś czasy za dobre.

ta sama debilna gadka co zawsze...oj czerwoni kiedy wy zaczniecie mozgiem ruszac.

Jutro dublet Reno (bo sa najlepsi jak na ta chwile) i mocne punkty HONDY ,reszta na drzewo...a zwlaszcza czerwone zakaly
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez ylid So cze 24, 2006 20:18  

Zapowiada się nudny wyścig, Renówki będą odjeżdżać na krętej części toru, a ten kawałek prostej po nawrocie Casyno nie wystarczy żeby je dogonić. W qualu wyciągali po 313, Ferki po 320, na treningu przed qualem Renówki jechały po 320, ale były wtedy porównywalne z BMW-Sauber. Czemu Ferki nie wyciągnęły z tego wniosku, żeby obnizyć Vmax kosztem przyczepności aero ? Szkoda. Schumi ma na "na pieńku" z Trullim od qualu na Imoli, więc jeśli go nie minie na starcie to "pierwszy hamulcowy F1" będzie miał rewelacyjną okazję żeby się odpłacić :-( Oby okazał się gentelmenem i przepuścił Schumiego gdyby ten okazał się szybszy. Półmetek sezonu, a tu już mamy chyba wszystko poukładane. Ale to dobrze. Przynajmniej wiadomo jak stawiać u bukmacherów :spoko:
Avatar użytkownika
ylid
 
Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 9:11
Lokalizacja: Srebrne Miasto

Postprzez Daniel So cze 24, 2006 20:38  

Kimi raczej nie nawiąże walki z Reno, McLaren nie jest tak przygotowany żeby móc sprostać formie Reno, ale sam fakt, że jest na 3 pozycji bardzo mnie cieszy, może jego umiejętności starczą na Fisicho. Trulli 4 bardzo zła wiadomość dla reszty stawki bo się utworzy "kolejka Trullego" :evil: , jedyną szanse ma Szu jeśli go wyprzedzi na starcie dalej będzie pewnie pozamiatane do czasu zajazdów do boksów.
2 Fast + 2 Furious = F1
Avatar użytkownika
Daniel
 
Dołączył(a): Wt wrz 27, 2005 18:20
Lokalizacja: Kalisz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron