Przed GP Kanady

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Orłoś N cze 25, 2006 14:02  

gregoff napisał(a):Brawo Trulli i Rosberg :)


Brawo Rosberg? Chyba za blokowanie Webbera. :mur:

Który to już raz ten młody glut ma wszystkich w nosie, w tym swojego zespołowego kolegę? Egoizmem nie zdobywa się sławy.

Mam do Nico stosunek raczej powściągliwy, choćby za zapowiedzi przed sezonem, ale teraz zaczyna mnie już wkurzać.
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez dex N cze 25, 2006 17:13  

no za niedługo wyścig oj bedzie sie działo , ciekawe czy ferrari czy mak wyprzedzi niezmordowane reno hihi , ale będzie to niezwykle trudne :)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez deZZember N cze 25, 2006 17:31  

dex napisał(a):no za niedługo wyścig oj bedzie sie działo , ciekawe czy ferrari czy mak wyprzedzi niezmordowane reno hihi , ale będzie to niezwykle trudne :)
Na Peruna! dex, nie spamuj! Oszczędź miejsce i transfer serwera! Oszczędź transfery, czas i nerwy użytkowników forum! Od czasu do czasu można napisać jakieś "puste" (pod względem merytorycznym), ale nie tak często.

Sorki, że tak teraz zaatakowałem, ale dość często zdarza Ci się zamieszczać takie wypowiedzi. To moje osobiste zdanie, nie wiem czy innych też to mierzi, ale mnie coraz bardziej (nigdy wcześniej nie reagowałem).

Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości