Po Grand Prix Kanady 2006

Moderator: Ekipa F1

Postprzez deZZember N cze 25, 2006 19:40  Po Grand Prix Kanady 2006

Zapraszam wszystkich do skomentowania wyścigu i podzielenia się wrażeniami!

Moje spostrzeżenia:
1. Falstart Fisico nie spatrzył kolejnoścy kierowców po pierwszym okrążeniu, ale i tak kara mu się należała
2. Kolizja JPM i Rosberga: wg. mnie wina bardziej leży po stronie Nico
3. znowu Kimiego w boksach "oszukali" :x z czego podczas drugiego postoju chyba jego wina. A na koniec:?: Co to było??? :mur: Ja nie mogę....... szkoda :-? :rozpacz:
4. JV przeszarżował. Przez to zdarzenie wyjechał SC, który zapewnił nam niezłą dawkę emocji pod koniec wyścigu.
5. Wszyscy z czołówki popełniali błędy i nie mieścili się w zakręty (przodował w tym był chyba Ralfik na L'Epingle :-D )
6. i tak brawa dla Trulliego, pokonał Ralfa i ustrzegł się w przeciwieństwie do wielu kierowców błędów.
7. Michael Schumacher nie zachwycił niczym. Poza tym zdaje się, że Michael Schumacher nie osiągał dużych max. prędkości, chyba brak
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Pieczar N cze 25, 2006 19:47  

MP4-21 TO ZŁOM !!!
Cholera, do pierwszego postoju miałem jeszcze nadzieje. A tak znowu to samo - znowu teatr jednego aktora. Potem błedy Kimasa - najpierw na szykanie Senny, a potem zgaśnięcie silnika w boksie. Ostatni manewr - nie wiem czy to jego wina, czy samochodu. I dzięki temu Schumi zarobił 8 punktów. Montoya chyba miał te same problemy co Kimas w Monaco (nie licząc zaliczenia ściany mistrzów). A tak ładnie walczył na początku wyścigu. Ech normalnie szlag mnie trafia jak patrze na to coś z rogami, oznaczone numerkiem 21. A w zeszłym roku było już tak ładnie.
A tak poza tym to dużo błędów - Schumi zaliczył lekko Ściane Mistrzów, Alonso też pare razy miał problemy. Jackuś dziwnie jakoś przywalił w ściane (ale nie mistrzów). Honda znowu pokazała że spadają na dno (brawa dla DC za wyprzedzenie Buttona :D).
Ogólnie wieje NUDĄ - i to chyba bardziej niż w latach 2002, 2004.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez sex pistols N cze 25, 2006 19:50  

1. Fisico i tak stracil pozycje nie powinnien dostać tej kary, lecz tempo w wyscigu dobre.
2. JPM wymiata Shumiego porobił jak dzieciaka troszke ześlizgnoł sie z tarki chyba przy kolizji z ciotą Rosbergiem. Wypadł dlatego że nie miał wymienionej opony i zmienila sie geometria jego zawieszenia.
3.Kimi wielkie brawa! Gdyby nie incydenty w boksach był by pierwszy!
4. JV chyba porombalo albo angielskiego nie umie :-P
5.Trulli bardzo ładny race.
6.Alonso no tak ukłon w strone mistrza
7.Mechanicy McLarena są... a nawet gorzej
8. Oby wiecej takich wyscigow.
P.S mam pytanie czy podczas drugiego pit-stopu wymienili kiemiemu opone bo mi sie wydaje ze odkrecili i przykrecili ta sama :shock:
Avatar użytkownika
sex pistols
moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 6:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Adriannn N cze 25, 2006 19:50  

Pieczar, to mechaników możesz bardziej obrażać. Alonso jak zwykle.Schumacher farciarz. A ten fisichella to też szkoda słów.
Avatar użytkownika
Adriannn
 
Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 19:31
Lokalizacja: Rozgłośnia w Toruniu :) :*

Postprzez marcjan86 N cze 25, 2006 19:51  

Moje spostrzenia:
1. Mentos zachował sie nienormalnie :evil: Mega pajac. Nie miał szansy już ugryźć Rosberga więc w niego przywalił. Na szczęście los jest sprawiediwy :evil: :lol: Za to Rosberg fantastyczny start, potem ładnie przycierał nosa Montoy'owi. Szkoda że tak to się skończyło.
2. JV cisnął no i za bardzo :x Trochę blamaż przed własną publicznością :lol:
3. Alfons bardzo ładnie, w swoim stylu, poraz kolejny wygrał zasłużenie.
4. Kimi dobrze wystartował, Fisi zdecydowanie odpuścił jakby chciał się zrehabilitować za falstart.
5. Brawa dla DC, w końcówce stoczył ładny pojedynek z Buttonem.

Wyścig ogólnie emocjonujący, napewno jeden z lepszych w tym sezonie.
Ostatnio edytowano N cze 25, 2006 19:53 przez marcjan86, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
marcjan86
 
Dołączył(a): Śr lut 08, 2006 16:04
Lokalizacja: CK

Postprzez Mika N cze 25, 2006 19:51  

A ja sie załamałem na ostatnim okrążeniu :-o Kimi za MS :( Czemu? A ci marudzerzy z toyoty i jeszcze jeden zamisat na bok to sie ścigają na co oni liczą :-) Pieczar masz racje nuda... Coraz gorzej z F1... Tak dalej więcej punktu co wolno a nie :(
Avatar użytkownika
Mika
 
Dołączył(a): N cze 25, 2006 19:46
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez W N cze 25, 2006 19:52  

Pieczar napisał(a):MP4-21 TO ZŁOM !!!

To był złom.
Dzisiaj chyba się przełamali.

Wyścig bardzo ciekawy i mnóstwo zwrotów akcji.
Bardzo mi się podobał. Wyjątek stanowi odpadnięcie Montoi - coś wysłyszałem o tarczy cieplnej, co miałoby sens ze względu na brak uszkodzeń samochodu.
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez Ave N cze 25, 2006 19:52  

1). Jedynym gosciem, ktory mial ochote dzis powalczyc ku uciesze ludycznej gawiedzi byl J.P.M.
2). Debiutanci w F1 powinni pierwszy sezon startow poswiecic na nauke i zaliczyc rok jako testerzy. Rosberg sluzy jako idealny przyklad.
3). Temperatura toru sprawila dzis psikusa i zachowanie opon bylo z gatunku nieprzewidywalnych.
4). Pogrom Toltekow oraz kleska Teutonow niczym maly pikuś przy bzdurnosciach z ust komentatorow tivi4 padajacych. Nawet w kartingu ich nie widze.
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez Adriannn N cze 25, 2006 19:53  

Tak pozatym to tylko Montoya skończył na ścianie mistrzów.
Avatar użytkownika
Adriannn
 
Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 19:31
Lokalizacja: Rozgłośnia w Toruniu :) :*

Postprzez Mnich N cze 25, 2006 19:55  

Wyścig ciekawy , tylko znów szkoda Icemana.Był drugi miał przewage i stracił pozycje, całe szczęscie że udało mu się dojechać do mety , bo na początku myślałem że to defekt auta.Fisico zawiódł tym false startem mnie osobiście :o .Miał dobre miejsce na starcie i zmarnował je.Szkoda też Villeuneva ,który akurat się rozbił przed własną publiką.
Obrazek
Avatar użytkownika
Mnich
 
Dołączył(a): Śr maja 17, 2006 16:50
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez slipstream N cze 25, 2006 19:58  

Pieczar napisał(a):Cholera, do pierwszego postoju miałem jeszcze nadzieje

Ja tam oczy przecierałem ze zdumienia po kolejności w jakiej zjechali, aż pojawiła się w mej głowie dziwna myśl że wygrac moze Kimi, no a le cóż jak komuś nie jest dane wygrac to choćby niewiadomo jak się starał...

Alonso - no cóż, Coco Jambo i do przodu

Schumacher - kolejny genialny popis wyprzedzania na torze, jakiez to jego nieprzeciętne umiejętności pozwoliły mu tak pięknie wyprzedzać Montoyę, Nico, Fisichellę czy kimiego.... piekne manewry po prostu, znów pokazał swój geniusz

Fisichella - w sumie mała kara za taki błąd

Trulli - a niech ma

Villeneuve - zafundowałby nam przynajmniej emocjonujaca końcówkę którą pospuli maruderzy rozdzieląjący czołówkę za Safety Carem
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez SirKamil N cze 25, 2006 19:58  

Tak na szybko- Flavio wymiata! Dawno się tak nie uśmiałem. DeZZemebera bym prosił aby wyciał ten kawałek jak czarował Denisa przez monitor i dął mi link.

Potworne bzdury komentatorów. Przyznam, że podczas wyścigu wypowiedziałem pare szpetnych słów o tym co robią a właściwie gadają.

reszta to standart. Więcej potem.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez Ave N cze 25, 2006 19:59  

Adriannn napisał(a):Tak pozatym to tylko Montoya skończył na ścianie mistrzów.

Tos Ty chlopie przespal wyscig :patelnia: .
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez Adriannn N cze 25, 2006 20:00  

slipstream napisał(a):Schumacher - kolejny genialny popis wyprzedzania na torze, jakiez to jego nieprzeciętne umiejętności pozwoliły mu tak pięknie wyprzedzać Montoyę, Nico, Fisichellę czy kimiego.... piekne manewry po prostu, znów pokazał swój geniusz



Co ty piszesz? Gdyby nie wypadki to jechałby 7!
Avatar użytkownika
Adriannn
 
Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 19:31
Lokalizacja: Rozgłośnia w Toruniu :) :*

Postprzez mkpol N cze 25, 2006 20:00  

Prawdę mówiąc to wyścig zupełnie bez emocji nie licząc dwonka Mentosa i Vilusia.

Start Kubka w GP USA coraz bardziej prawdopodobny.

Widać ogromną przepaść między 3 czołowymi zespołami a reszta. To w zasadzie były 2 rozne wyścigi tylko przypadkowo odbywające się w tej samej czasoprzestrzeni.

Moze rozlosowac 6 pierwszych miejsc miedzy F, M i R i wyslac te zespoly na zasluzone wakacje a reszta niech sie sciga?

No jestem zniesmaczomy
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Następna strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron