Przed GP USA

Moderator: Ekipa F1

Postprzez mkpol Pn cze 26, 2006 11:31  Przed GP USA

Jako, że to już tylko 5 dni do kolejnego wyścigowego łykendu, chciałbym was spytać o przewidywania przed GP USA. W szczególności w świetle tego co działo się w USA, a trzeba powiedzieć, że trochę się działo

- szybkie Maki
- wolne Ferrari na treningach i w wyścigu
- bardzo szybkie BMW na treningach, wolne w wyścigu
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez W Pn cze 26, 2006 11:37  

Po Grand Prix Kanady jest skłonny zaryzykować stwierdzenie, że Raikkonen odniesie swoje pierwsze zwycięstwo. Przymierzył się do niego w Monaco, poprawił w Kanadzie - teraz powinno się udać.

BMW powinno się poprawić.
Mają z czego jechać, co nie ma odzwierciedlenia w wynikach.
W końcu muszą się nauczyć rozgrywać wyścig od początku do końca.

Renault być może dostało lekkiej zadyszki.
Ferrari albo się pogubiło, albo McLaren przyspieszył.

Honda to kandydat na zostanie "Toyotą pierwszej połowy sezonu".
Toyota natomiast mogła częściowo dojść do siebie i może zacznie normalnie punktować.

Będzie ciekawie. Musi być - po tak emocjonującym wyścigu w Montrealu.
:)
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez Jakuzo Pn cze 26, 2006 11:43  

Czy ja wiem czy Ferrari dostało zadyszki? Nie wydaje mi sie, raczej Kimi przyspieszyl bo Montoya jedzie jak zwykle (srednio na jeza).
Obrazek
Avatar użytkownika
Jakuzo
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 19:48
Lokalizacja: zza winkla

Postprzez Pieczar Pn cze 26, 2006 11:44  

W napisał(a):Po Grand Prix Kanady jest skłonny zaryzykować stwierdzenie, że Raikkonen odniesie swoje pierwsze zwycięstwo. Przymierzył się do niego w Monaco, poprawił w Kanadzie - teraz powinno się udać.

Jeżeli tylko nie będzie awarii (i afery takiej jak rok temu ;))to ma duże szanse na to. Maki ostatnio mają tendencję wzrostową - wszystko zaczęło się w Monako. Szkoda tylko, że to tak późno, kiedy już prawie wszystko jest rozstrzygnięte :(
Renault na pewno znowu będzie mocne, Ferrari bez elastycznych szkrzydeł już chyba takie szybkie nie jest. No i licze na dobry występ Kubicy i BMW :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Iza Pn cze 26, 2006 12:10  

W napisał(a):Po Grand Prix Kanady jest skłonny zaryzykować stwierdzenie, że Raikkonen odniesie swoje pierwsze zwycięstwo.

Z takimi mechanikami w boksach, z pechem, w dodatku z frustracją i już bez ducha walki... nawet nie liczę na wyższe miejsce niż trzecie :-( Podczas GP Monako, Wlk. Brytanii i w Kanadzie była nadzieja i szansa, a kończyło się tak jak zawsze...
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez Kubuś Fatalista Pn cze 26, 2006 12:46  

Nadzieja matką głupich ! Ciekawe co bedzie wyrabiać Ralf a Kimi ma szansa wygrać. Raikkonen będzie jechał 2 GP na tym samym silniku ?
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez deeze Pn cze 26, 2006 13:01  

No ja mimo wszystko liczę na zwycięstwo Maka. Widać, że już dorównują Renault (przynajmniej w konfiguracji Kimi + MP4-21).
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez SPIDER Pn cze 26, 2006 13:11  

Ja jak zwykle poczekam na piątek, i pierwsze treningi.
Na chwilę obecną to do triumfu nadaje się niezmiennie trio Renault-McLaren-Ferrari. Choć Maki lekko odstają od pozostałych dwóch zespołów, ale zaczynają opanowywać sytuację.
Zobaczymy kto sprawi niespodziankę...
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Jakuzo Pn cze 26, 2006 13:14  

SPIDER napisał(a):Zobaczymy kto sprawi niespodziankę...

Michelin! Znowu beda wybuchowe opony :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Jakuzo
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 19:48
Lokalizacja: zza winkla

Postprzez Daniel Pn cze 26, 2006 13:39  

Ja stawiam na McLarena. Duzo poprawili osiągi a Kimi gonił w Kanadzie Alonso, w Indianapolis mogą się okazać głównym utrapieniem Reno. Ale wszystko powinno się okazać po klasyfikacjach i treningach.
2 Fast + 2 Furious = F1
Avatar użytkownika
Daniel
 
Dołączył(a): Wt wrz 27, 2005 18:20
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez Kubuś Fatalista Pn cze 26, 2006 13:48  

Raikkonen będzie jechał 2 GP na tym samym silniku ?
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez Adriannn Pn cze 26, 2006 14:02  

Kubuś Fatalista napisał(a):Raikkonen będzie jechał 2 GP na tym samym silniku ?



Jeśli w kanadzie mniał nowy silnik to teraz będzie musiał jechać drugi wyścig na nim.
Avatar użytkownika
Adriannn
 
Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 19:31
Lokalizacja: Rozgłośnia w Toruniu :) :*

Postprzez Kubuś Fatalista Pn cze 26, 2006 14:06  

To jeśli Kimi jedzie 2 GP na tym samym silniku to może być na 30 okrążeniu dym. Ale ja życze mu wszystkiego naj niech wygra lepszy !
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez Linus Pn cze 26, 2006 14:35  

Znając Renault w tym sezonie, to nawet jak będzie walka w kwalifikacjach i inne teamu (czyt. Ferrari i McLaren) będą konkurencjne, to i tak Alonso wygra...
Oczywiście mam nadzieję, że teraz nic nie stanie się z bolidem Kimiego, bo takiego pecha jak on ma, to chyba nie ma żaden kierowca w stawce...
Avatar użytkownika
Linus
 
Dołączył(a): Wt wrz 13, 2005 17:33
Lokalizacja: Łódź

Postprzez ylid Pn cze 26, 2006 15:32  

Rok temu stawiałem na dublet Ferrari to i w tym roku też tak stawiam. Pierwszy przyjedzie Schumi, a za nim Felipek (i Ross będzie miał te swoje dwa auta na mecie :-D ). Jedyne co mnie martwi to sytuacja w której wyścig znowu będzie mało ciekawy, jak to już ktoś napisał: Ferdek, Kimi i Schumi za nimi. To już niedługo więc pożyjemy, zobaczymy.
Avatar użytkownika
ylid
 
Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 9:11
Lokalizacja: Srebrne Miasto

Następna strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron