Przed GP USA

Moderator: Ekipa F1

Postprzez RENO N lip 02, 2006 7:33  

Honda-ma dobre pozycje bo ich aerodynamicznej cegle pasuje ten tor nie trzbea mieć wybujałego aero.

Toyota- to jest szrot,bubel,złom i szajs na potęge już mi szkoda tego Trullego zawsze mu sie wali ta Toya i tylko 1 na 10 wyścigów da sie nia cos osiagnąć

Ferrka- mam nadzieje że nie będzie dubletu że ktoś przeszkodzi Msc w wygranej(niekoniecznie Alonso, ale Fisico mógłby)

Renault- Alonso tor cos nie leży, a Fisico chyba jednak leży myśle że Fisi łyknie Masse,a Alonso może wykonać atomowy start cysterna i wygrać, już było tak w tym sezonie :D

BMW- spoko, Nick mógł wiecej, ale ta elktronika to jakaś przewlekła choroba BMW

Wogóle o kotrej jest wyscig bo na stronce pisze że o 19 a na stornie TV4 że o 19.45 i zegar na stronce tez odlicza widze do 20 to jak to w koncu jest!!!!!!!!!
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez manipulator N lip 02, 2006 8:15  

RENO napisał(a):Wogóle o kotrej jest wyscig bo na stronce pisze że o 19 a na stornie TV4 że o 19.45 i zegar na stronce tez odlicza widze do 20 to jak to w koncu jest!!!!!!!!!

Wyścig jest o godzinie 19:00...
Kimi: "Just leave me alone, I know what I'm doing!"
Avatar użytkownika
manipulator
 
Dołączył(a): Wt kwi 18, 2006 14:29

Postprzez mkpol N lip 02, 2006 8:51  

No cóż z obowiązku gratuluję ferrari dobrego quala :x

BMW chyba wreszcie zaczelo stosowac taktyke taka jak zespoly czolowki co moze im wyjsc tylko na dobre.

W honde jakos nie wierze, podobnie jak w renault na tym torze.

Dublet Ferrari jest w tej sytuacji chyba nieunikniony, o ile massa czegos nie poknoci na starcie.

BTW czy ktos wie jakie czesci wymienialo ferrari w swoich silnikach i dlaczego nie zostali za to ukarani?
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez Jakuzo N lip 02, 2006 8:57  

BTW czy ktos wie jakie czesci wymienialo ferrari w swoich silnikach i dlaczego nie zostali za to ukarani?

:D :-D :D :-D :D :-D :D :-D
Inne zespoly zapewne tez od czasu do czasu wymieniaja dozwolone czesci, ale nie pisze sie o jakichs RBR czy Williamsach bo nikogo to nie obchodzi. Jak napisza o Ferrari to od razu ze cos kreca. Lubie takie komentarzyki smieszne czytac :D :-D
Obrazek
Avatar użytkownika
Jakuzo
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 19:48
Lokalizacja: zza winkla

Postprzez mkpol N lip 02, 2006 9:22  

Jakuzo ptroblemy z czytaniem?

Gdzie ja napisalem ze cos kreca?
Zadalem proste pytanie i oczekuje prostej odpowiedzi a nie jakichs twoich wydumanych przemyslen.

Za wymiane silnika jest w regulaminie kara tak czy nie? Wiec chyba moge spytac co wymienili i dlaczego nie zostali ukarani.

Lubie czytac takie smieszne wypowiedzi jak twoja i innych zaczerwienionych maniakow reagujacych alergicznie na kazda watpliowsc n/t czerwonych

LOL
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez Jakuzo N lip 02, 2006 9:32  

mkpol napisał(a):dlaczego nie zostali za to ukarani?

Jak ty swoich postow nie rozumiesz to po co piszesz? Z tamtego zdania dokladnie wynika ze sadzisz ze Ferrari cos robi wbrew regulaminowi.

Za wymiane silnika jest w regulaminie kara tak czy nie?

TAK. Ale sa niektore czesci ktore mozna wymieniac pod nadzorem FIA. Pokaz mi gdzie tam masz napisane o WYMIANIE SILNIKA? Przeczytaj sobie komentarze pod tym newsem
http://f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=3890

Przytocze jeden komentarz pod tym newsem:

Arczyn:
...Kilka wyścigów temu jakiś zespół robił naprawy w silniku i jedynym ograniczeniem było nienaruszenie założonych przez FIA blomb - poza tym mogli robić co chcieli.

Nie sadziłem ze nie wiedziales o takich rzeczach, ale widocznie sie mylilem.
Obrazek
Avatar użytkownika
Jakuzo
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 19:48
Lokalizacja: zza winkla

Postprzez Daniel N lip 02, 2006 9:37  

Ta wymiana częsci w Ferrari widząc jak pojechali w klasyfikacjach, dużo im pomogła i to może być klucz do sukcesu.
2 Fast + 2 Furious = F1
Avatar użytkownika
Daniel
 
Dołączył(a): Wt wrz 27, 2005 18:20
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez viertolcia N lip 02, 2006 9:51  

panowie! Nie przesadzajmy! Wszyscy, którzy nie sa fanami Ferrari w jakimkolwiek polepszeniu osiągów czerwonych bolidów widzą przekręt! A to elastyczne skrzydła, teraz majstrowanie przy silnikach... Jestem pewien że jest to zasługa bardzo konkurencyjnych Bridgestonów/dużej szybkości ferek na prostych (co ma miejsce od początku sezonu). Zresztą nie zapominajmy ze majstrowali też coś przy silnikach RBR, a jakoś widoczej poprawy nie ma, więc sądze że to tylko kolejna plotka zeby podgrzać atmosfere wogół Ferrari.
KIMI RAIKKONEN FIA FORMULA 1 2007 WORLD CHAMPION
Avatar użytkownika
viertolcia
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 18:45
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Maniuś[McLaren] N lip 02, 2006 10:08  

RENO napisał(a):Renault- Alonso tor cos nie leży, a Fisico chyba jednak leży myśle że Fisi łyknie Masse,a Alonso może wykonać atomowy start cysterna i wygrać, już było tak w tym sezonie


Fisico przyznał w wywiadzie, że ten tor nie leży Renault. Ale dzięki temu "mamy nieco inne ustawienie na starcie niż zwykle".

Po raz kolejny pojawia się motyw opon. Wszyscy zainteresowani podkreślają, ze są one kluczem do sukcesu w tym GP. Widac to na przykładzie nie tylko słabej postawy Renówek czy Maków, ale także niespodziewanie dobrych pozycji, które zajeli obydwaj kierowcy MF Midland.

Z wypowiedzi Dennisa wynika, że w związku z mała konkurencyjnością Michelin'ów postanowili rozpoczać wyścig z pełnym bakiem.

Warto dodac, że wczorajsza temperatura toru Indy w czasie qualu wynosiła ok. 52 stopnie Celsiusza. Dziś po południu mają się pojawic burze, więc wszystkie wczorajsze kalkulacje taktyczne mogą wziąść w łeb.

I tego byśmy sobie chyba wszyscy życzyli.
Ostatnio edytowano N lip 02, 2006 10:16 przez Maniuś[McLaren], łącznie edytowano 1 raz
Maniuś[McLaren]
 

Postprzez Kubuś Fatalista N lip 02, 2006 10:15  

Midland czy oni w czasie kwalifikacji myśleli że są jak ferrari ?
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez Maniuś[McLaren] N lip 02, 2006 10:18  

Kubuś Fatalista napisał(a):Midland czy oni w czasie kwalifikacji myśleli że są jak ferrari ?


A może mała powtóreczka sprzed roku... i Tiago na podium :D :D :D
Maniuś[McLaren]
 

Postprzez mkpol N lip 02, 2006 10:37  

mkpol napisał(a):BTW czy ktos wie jakie czesci wymienialo ferrari w swoich silnikach i dlaczego nie zostali za to ukarani?


Jakuzo napisał(a):Pokaz mi gdzie tam masz napisane o WYMIANIE SILNIKA?


Pokaz mi gdzie pisze o wymianie silnika

Nie chce mi sie przy niedzieli polemizowac z zacietrzewionym i zaczerwienionym analfabeta
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez dex N lip 02, 2006 10:54  

no ferrari zaszalało , są mocni tutaj , reno coś słabej ale nie możemy ich przekreślać , a maki ?? jpm pojedzie z cysterną a kimi może też ma dużo w baku skoro taką strate miał ?? może o pudło sie zachaczy , villuś zaszalał i namieszał :)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Kubuś Fatalista N lip 02, 2006 13:18  

ciekawi mnie czy sato i montagny dojadą do mety?
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez deZZember N lip 02, 2006 13:20  

Kubuś Fatalista napisał(a):ciekawi mnie czy sato i montagny dojadą do mety?
Wygląda na to, że Sato ma spore szanse -wczoraj tłumaczyłem ich informacje prasowe i okazuje się, że jego bolid spisuje się dobrze jak nigdy. Co do Francka -myślę, że niedojedzie, znowu elektronika mu nawala...
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron