GP USA 2006

Moderator: Ekipa F1

Postprzez marek k Pt lip 07, 2006 2:19  

Nie wiem czy nie byl to Monteiro, on ucierpial w kolizji z samurajem z kraju kwitnacej wisni i to wlasnie jemu Sato zdemolowal bok bolidu zostawiajac chlodnice na wierzchu :-)
marek k
 
Dołączył(a): Cz lip 06, 2006 18:58

Postprzez SPIDER So lip 15, 2006 10:01  

Jak obiecałem moja opinia o GP USA. Spóźniona, bo wczoraj dopiero pobrałem wyścig.

1. M. Schumacher - niezbyt dobry na starcie, bo przegrał z Massą oraz o mało co z Alonso. Wyścig w jego wykonaniu pewny, zresztą jak zawsze. Mało błędów i wyraźnie szybszy niż inni. Bardzo dobra robota.
2. Massa - pięknie, pięknie! Super start i po restarcie odjechał na 1,5 sekundy. Potem dogoniony i wyprzedzony na pit stopie. Przez późniejszy okres tylko kontrolował sytuację.
3. Fisichella - tak jak się zakwalifikował, tak ukończył. Start niezbyt udany, ale Alonso go potem przepuścił. Niby miał nowy silnik, ale opony Michelin wyraźnie odstawały przez cały weekend od Bridgestone'ów.
4. Trulli - piękny wyścig w wykonaniu Włocha. Jest to głównie zasługa kraksy na pierwszym i drugim zakręcie tuż po starcie oraz taktyki na jeden postóa. Niemniej jednak, awans godny odnotowania. Trulli się rozkręca, choć patrząc na ubiegły sezon to jest to kompletny zawód.
5. Alonso - kiepsko. Od początku weekendu wiedział, że to nie będzie dobry wyścig. Po starcie mógł bardziej cisnąć, ale widać było, że jego R26 wyraźnie odstawał.
6. Barrichello - dobry rezultat, choć spodziewałem siępo nim lepszej jazdy. Praktycznie bezbarwny wyścig, wcale go nie widziałem. Kolejny raz pokonał Buttona.
7. Coulthard - cały czas walczył z Liuzzim o punkt, ale jak RAlf odpadł, to już poszło z górki. Ale prawda jest taka, że Liuzzi napsuł mu sporo krwi, ale taki rutyniarz jak DC nie popełnia błędów.
8. Liuzzi - ślicznie. Pierwsze punkty dla STR w tym sezonie. Bardzo ładny manewr na Rosbergu przy dohamowaniu do pierwszego zakretu. Ale pozycja to głównie zasługa wypadków.

Pozostali: hmm, co mam tutaj powiedziec. Wszystko było jasne po pierwszym okrązeniu. Jedynie Rosberg coś pojechał. Heidfeld przypomniał mi wypadek Albersa z Imoli. W ogóle ten pierwszy zakręt jakiś pechowy był. Najpierw pół stawki, a po restarcie Sato dał o sobie znać, prawie eliminując Monteiro. Był to kolejny wycig z rzędu, gdzie na torze pojawił się Safety Car.
Wyścig był też udany ze względu na pierwszy dublet Schumi - Massa. Bardzo ładnie pojechali, i dowieźli komplet punktów.

Takie obrazki chciałoby się oglądać częściej:

Obrazek

Przypomniały się stare dobre czasy.
:-?
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez im9ulse So lip 15, 2006 10:08  

SPIDER napisał(a):Przypomniały się stare dobre czasy.

to wcale nie byly dobre czasy :razz:
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez tominho So lip 15, 2006 10:16  

SPIDER napisał(a):Takie obrazki chciałoby się oglądać częściej:

Eeeeee... Jakby ci to powiedzieć drogi Spider... Bez obrazy... Nie chciałoby się... :-D
"McLaren jest jak... Kreml - bezduszny, bez poczucia humoru, skryty, zdyscyplinowany i cholernie groźny."
Avatar użytkownika
tominho
 
Dołączył(a): Cz lut 09, 2006 10:00

Postprzez Pieczar So lip 15, 2006 11:20  

Takich obrazków to mam dość na następne 30 lat :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez dex So lip 15, 2006 11:29  

SPIDER napisał(a):Przypomniały się stare dobre czasy.

stare czasy były dobre ,ale nie akurat te :evil: , bez obrazy ale napatrzylem sie już na to .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Mariusz So lip 15, 2006 11:32  

OK Panowie. Czas na GP Stanów Zjednoczonych już minął w tym roku. Temat zamykam. Dla tych, którzy nie oglądali wyścigu podaję wyniki, dostępne na serwsie: http://www.f1wm.pl/php/rel_gen.php?rok=2006&nr=10

Zapraszam do komentowania wydarzeń z GP Francji.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron